İçinizi dökün

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
bugün cumartesi ve ben pazar olmasını istiyorum beni anlayan var mıı

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
allaha şükür bi derdim yok tabiki ufak gelip geçici sorunlar olmuyo değil
inşallah ilerdede olmaz

OP
E

ebrukara

Misafir
Ben 35 yaşında ve 10 yıllık evliyim. Eskiden sevişirken eşimin fantazisi arasında benim üstsüz denize girmem vardı. Ama bu sene eşim şimdiden başladı illa ki denize üstsüz gireceksin diye. Önceleri fantazi diye aldırmıyordum. Bu sene mutlaka öyle girmemi istiyor. Normalde zaten kıskanç bir adam değil. Ama anlayışlı, her dediğimi yapan biri. Gören olur diyorum, "görsünler birşey olmaz" diyor. Bu yazın kesin tutturacak üstsüz gir diye. Ne yapmalı bilmiyorum. Kimseye de soramıyorum. Şaşkınım, ne yapmalıyım, yoksa bana çok iyi davranmasından dolayı bir defa dediği gibi girsem mi denize? Lütfen fikirlerinizi yazın. Çok şaşkınım.

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Ben 35 yaşında ve 10 yıllık evliyim. Eskiden sevişirken eşimin fantazisi arasında benim üstsüz denize girmem vardı. Ama bu sene eşim şimdiden başladı illa ki denize üstsüz gireceksin diye. Önceleri fantazi diye aldırmıyordum. Bu sene mutlaka öyle girmemi istiyor. Normalde zaten kıskanç bir adam değil. Ama anlayışlı, her dediğimi yapan biri. Gören olur diyorum, "görsünler birşey olmaz" diyor. Bu yazın kesin tutturacak üstsüz gir diye. Ne yapmalı bilmiyorum. Kimseye de soramıyorum. Şaşkınım, ne yapmalıyım, yoksa bana çok iyi davranmasından dolayı bir defa dediği gibi girsem mi denize? Lütfen fikirlerinizi yazın. Çok şaşkınım.

Açmış olduğunuz konuya arkadaşlarımız yazdı. Lütfen oradan devam ediniz.

https://www.hanimefendi.com/dert-ortagim-benim/28017-sorun-kocamda-mi-bende-mi-2.html#post202914

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
anlatamam derdimi kimseye dermaaaaaaaaaaaaan:sarki::sarki::sarki::sarki::sarki: allah kimseye dermansız dert vermesin amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin

CLeOpaTRa

Daimi Üye
Tepki
459
Tek derdim doğummmmm
çok korkuyorummmmmm
ne yaşıcam, neler çekicem bilmiyorumm:aglayan:
saatlerce normal doğum sancısı çekip sonra sezeryana qirmeyi
yani iki tecrübeyide yaşamaktan çok korkuyorumm :aglayan:

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
merhaba klopatra sezeryenle doğum edeceksen hiçte korkulacak bir şey yok seni bayıltıp ameliyata alacaklar gözünü açacan bakacan yanı başında bir melek benim kızım 2 doğum yaptı o da normal doğum o nada narkoz verip öyle doğum yaptırdı doktor şimdi artık eskiden olduğu gibi zor değil kafana hiç takma inşaallah hayırlısıyla doğum yapar bebeğini kucağına alırsın canım sağlıcakla kal:besik::besik::besik::besik::besik::besik::besik::besik::besik:

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Allaha sükür benimde öyle cok büyük bir derdim yok, Allah kimseye dermansiz dert vermesin.

CLeOpaTRa

Daimi Üye
Tepki
459
normal doğum qörünüyor şimdilik ama son anda durum değişir mi bilmem
inşallah normal doğum yaparım benim için dua edin :gitme:
çok istiorum normal yapmayı ama aynı zamandada çok korkuyorum
acıya hiç dayanıklı değilim yapamıcakmışım qibi qeliyo
duaya çok ihtiyacım var qerçekten :aglayan:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar