İçindeki nefreti dökmeni zamanı <_<

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
evet herkezin nefret ettigi birileri vardır deyilmi :dusun:
bende haykıracam simdik :)
benim kücükkenden sınıf arkadasım vardı damla cok kavga ediyorduk hep gıcıklık yapardı bana hala öle ve ben hala ONDAN NEFRET ediyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm uzak dur benden damlaaaaaaaaaaaaaaaa :cirla::cirla::bitter::bitter:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
yengaaaaaaaaaaa uzak dur bendennnnnnnn nefret ediyor cık git hayatımdan sen geldin düzenim bozuldu herseyim gitti başıma bela oldun çek giiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt :cirla::cirla::cirla::bitter::bitter:::bitter:

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
baba bıraktı gıtt koye 3 bekar erkek bırı zatı eltımın tum altınlarını almıs arkadaslarının borclarına vermıs salak
dıgerı kurna ztılkı benım altınlarıma cok goz dıktı kı onları ben yaptım esımden 4 tane sadece var kı hepsı gıttı zatı borclara:(
of of hangı bırını dıyım dıger eltımde kalıyolar uvey kardesler bunlar
cok cektım onlardan kurtulus yok az buz degıl enaz 5 6 mılyar lazım onlara
esıme kredı cektırmek ıstıcekler dun bı arayıp nabız yokladılar off ya zor tutuyorum kendımı en sonund atum aıle ıle cok kotu olcam

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
eşimmi bır yandna saygı duyuyorum aılesıne sahıp cıkan bırı bana ılerde evlatlarımıza kol kanat gerır korur tmmda ama bıyere kadar hersey
aılesı olunca kı emınım benım aılemde olsa aynı yardımı yapar
o aılelerımıze kesınlıkle hayır demez ama arada bı fark bızımkıler bunu yapmaz kullanmaz ama onnkıler evlendıgımzden gunden berı bızı hem banka gorduler uvey annesı annemın yanında para ıstıyodu dusunyaa utandım rezıl oldum neysee yanı sozun ozu erkeklerın yuzde 90 aılesıne laf demez dıyemez
sımdılık beklemedeyım gıdıshata gore artık bı sekılde olaya dahıl olucam off:)

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
baba bıraktı gıtt koye 3 bekar erkek bırı zatı eltımın tum altınlarını almıs arkadaslarının borclarına vermıs salak
dıgerı kurna ztılkı benım altınlarıma cok goz dıktı kı onları ben yaptım esımden 4 tane sadece var kı hepsı gıttı zatı borclara:(
of of hangı bırını dıyım dıger eltımde kalıyolar uvey kardesler bunlar
cok cektım onlardan kurtulus yok az buz degıl enaz 5 6 mılyar lazım onlara
esıme kredı cektırmek ıstıcekler dun bı arayıp nabız yokladılar off ya zor tutuyorum kendımı en sonund atum aıle ıle cok kotu olcam

eşimmi bır yandna saygı duyuyorum aılesıne sahıp cıkan bırı bana ılerde evlatlarımıza kol kanat gerır korur tmmda ama bıyere kadar hersey
aılesı olunca kı emınım benım aılemde olsa aynı yardımı yapar
o aılelerımıze kesınlıkle hayır demez ama arada bı fark bızımkıler bunu yapmaz kullanmaz ama onnkıler evlendıgımzden gunden berı bızı hem banka gorduler uvey annesı annemın yanında para ıstıyodu dusunyaa utandım rezıl oldum neysee yanı sozun ozu erkeklerın yuzde 90 aılesıne laf demez dıyemez
sımdılık beklemedeyım gıdıshata gore artık bı sekılde olaya dahıl olucam off:)

:sok:sok:sok::bayil:

kızzzzzzzz sen ne dertlisin öyle yaaaa aaaa ooof kıyamam ben sana :(
canım benim ya allah yardımcın olsun biranönce toparlanmanız dilegiyle canım benim elimden sana dua etmekten baska birşey gelmes :aglayan:
cidden cok uzuldum hicde dertli gözükmüyordum derdim hep yaaa bu esse
nasıl evli hec bir şey konusmuyor varsa yoksa kosu bandı veya nuri alcoluk yabmak :)
meger bizim kız dert babasıymış canım benim rabbim sabırlar versin sana ve esine
umarım iyi olursunuz allah gönlüne göre versin
:eek::eek::eek:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar