İçimde kalmasın bende konu açayım :)

esmeryarim

Daimi Üye
Tepki
3.148
buraya üye olalı baya bir zaman oldu ilk zamanlar site acemiliği mi desem ortam değişikliği mi desem bende geldim burdayım diye konu açmadım -ciko

siteyi tanıdıkça en önemlisi burda olan hanımefendi üyelerinin samimi yaklaşımlarını gördükçe daha çok sever oldum bu siteyi

şimdi bende burdayım diyorum ve konumu açıyorum içimde kalmasın bari :) -gozluk

Kardelen27

Daimi Üye
Tepki
3.758
buraya üye olalı baya bir zaman oldu ilk zamanlar site acemiliği mi desem ortam değişikliği mi desem bende geldim burdayım diye konu açmadım -ciko

siteyi tanıdıkça en önemlisi burda olan hanımefendi üyelerinin samimi yaklaşımlarını gördükçe daha çok sever oldum bu siteyi

şimdi bende burdayım diyorum ve konumu açıyorum içimde kalmasın bari :) -gozluk

lbglm.gif

iyi yapmışsın canım içinde uhde kalmasın dimi ya
Hoşgeldin sefalar getirdin :)

Ayben

Daimi Üye
Tepki
771
teşekkür ederim evet iyi ki burdayım tesadüfen rastladığım bu siteye iyiki üye olmuşum
sizleri tanımıyor olsamda samimi yaklaşımlarınızla yardım severliğinizle hanımı efendi üyelerini seviyorummm:ask::ask::ask:

Hanımefendiler sanal bile olsa birbirlerine samimi davranmayı severler .
onun için asla yabancılık çekilmiyor
seni ve 3 cüzlerini çok sevdik yada en azından ben sevdim :)

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
iyi olmuş konu açtığın geç olsun güç olmasın değilmi ama:D iyi ki buradasın keyifli forumlar:)

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Canımın içi seni yeniden görmek çok mutlu etti beni inan.Bebişler büyüyorlar nasıllar,her birini ayrı ayrı öpüyorum:eek:
Rabbim sağlıcakla büyütmeyi nasip etsin inşallah.:ask:

OP
esmeryarim

esmeryarim

Daimi Üye
Tepki
3.148
Ay canım ya iyiki burdasin ucuzlerin var demek az once başka konuda okudum:sevindirikasli:
teşekkürler evet canım RABBİM ömürlerini uzun etsin inşallah üçüzlerim var :)
Hoşgeldin aramıza :sevindirikasli:

teşekkür ederim hoş buldum :)
Canımın içi seni yeniden görmek çok mutlu etti beni inan.Bebişler büyüyorlar nasıllar,her birini ayrı ayrı öpüyorum:eek:
Rabbim sağlıcakla büyütmeyi nasip etsin inşallah.:ask:

ALLAH RAZI OLSUN bende aranızda olmaktan mutluluk duyuyorum -ciko sık gelemesemde forma ara ara bakınmaya çalışıyorum hanımefendisiz de olmuyor :dusun: burda olmak dinlendiriyor beni kafam dağılyor eeeee birde herkese de alıştım -ciko

bebişlerim çok şükür ALLAH'ıma riskli dönemlerini atlattık büyüyorlar artık:) zaman onlarla nasıl geçiyor farkında bile olmuyorum
iyi dileklerin için teşekür ederim rabbim evladı olan herkesin yavrusuna sağlık versin inşallah
-ciko-ciko

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
teşekkürler evet canım RABBİM ömürlerini uzun etsin inşallah üçüzlerim var :)

teşekkür ederim hoş buldum :)

ALLAH RAZI OLSUN bende aranızda olmaktan mutluluk duyuyorum -ciko sık gelemesemde forma ara ara bakınmaya çalışıyorum hanımefendisiz de olmuyor :dusun: burda olmak dinlendiriyor beni kafam dağılyor eeeee birde herkese de alıştım -ciko

bebişlerim çok şükür ALLAH'ıma riskli dönemlerini atlattık büyüyorlar artık:) zaman onlarla nasıl geçiyor farkında bile olmuyorum
iyi dileklerin için teşekür ederim rabbim evladı olan herkesin yavrusuna sağlık versin inşallah
-ciko-ciko

Amin birtanem.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar