İbrahim Saraçoğlu'dan Kolay Hamile Kalmak İsteyenler İçin Soğan Kürü

k.a.y.r.a.

Daimi Üye
Tepki
3.917
Soğan kürü yumurtanın çatlamasını kolaylaştırır ve hamile kalmanızı sağlar .Erken menopoz durumlarına karşı çok faydalıdır.Polikistik over ve çikolata kistine karşı iyi bir tedavi edicidir.Küçük çaptaki miyomların iyileşmesinde faydalıdır.Adet düzensizlilerine karşı çok faydalıdır
Hazırlanışı:
-1,5-2 bardak klorsuz suyu kaynatın ve dış kabuklarını soyduktan sonra soğanı 4-5 parçaya ayırıp ,kaynamakta olan suyun içine atın.5 dakika ağzı kapalı olarak kaynatın.ılındıktan sonra için.Gündüz içtikten sonra aynı kürü taze olarak hazırlayıp akşamda için.

-Bu kürü 15 gün boyunca günde 2 kere her defasında taze olarak hazırlayıp için.

-Ardından bu kürü uyguladıktan sonraki adet gününüzün başlamasından 10 gün önce aynı kürü tekrar 5 gün boyunca yine uygulayın.

-Bu kür sırasında beyaz ve sarı akıntılar arta. bu sizin içinizin temizlendiği anlamındadır. endişelenmeyin.

-Bu kürü hamile kalmak için uyguluyorsanız bu kürün ardından ayrıca birde incir kürü uygulamanız gerekmektedir. Bunun için 8-9 adet inciri yıkadıktan sonra yarım litre kadar klorsuz suyu kaynatın ve içine atın. 5-6 dakika kaynattıktan sonra içine bir adet sert ve gevrek havucu dilimleyerek atıp 3-4 dakika kadar daha kaynattıktan sonra ılık olarak için.

alıntıdır

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Hic duymamistim, insallah isteyen herkes evlat sahibi olur.

ünzile

Aktif Üye
Tepki
161
kaç sefre denedim bu kürü ama benim tüplerim tıkalıymış heralde ondan fayda görmedim ben.deneyip iyi sonuç alanlarda var.kısmet herşey

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Bu kürü arkadaşım adet düzensizliği için denemişti, sonunda zavallım istifra etmiş :sinifsinif:

Ama hemen adeti de gelmişti, o ayrı :ates:

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
kızlar ben 2 gündür içiyorum bu 3. günüm içerken zorluk çekmiyorum inşallah bende fayda eder

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar