Hollywood bebek bekliyor!

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
1400774346928.jpg

Hollywood bebek bekliyor!

Bu yıl ünlüler dünyasında bebek patlaması yaşanıyor! Mila Kunis'ten Scarlett Johansson'a, Ciara'dan Doutzen Kroes'a kadar birçok ünlü isim, 2014'te anne olmanın heyecanını yaşayacak

Şimdilerde davetlerde, galalarda, partilerde ne tarafa baksak, hamile bir ünlü görüyoruz. Hollywood'ta tam bir bebek patlaması yaşanırken, hemen her gün yeni bir isimden hamilelik haberi geliyor. İşte bu yıl annelik heyecanı yaşayacak olan ünlükadınlardan bazıları:

ABD'nin eski başkanı Bill Clinton'ın kızı Chelsea Clinton, eşi Marc Mezvinsky ile ilk bebeklerini bekliyor.

İlk evliliğinden Max isimli bir oğlu olan Christina Aguilera, nişanlısı Matthew Rutler'den bir kız bebek sahibi olmaya hazırlanıyor.

Şarkıcı Kelly Clarkson, Brandon Blackstock ile evlendikten kısa süre sonra hamile olduğunu açıkladı. Clarkson'ın bir kızı olacak.

Fransız gazeteci Romain Dauriac ile nişanlı olan Scarlett Johansson'ın hamilelik haberi geçtiğimiz Mart ayında gelmişti.

Güzel oyuncu, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir düğünde, büyüyen göbeğini trençkotuyla saklamayı tercih etti.

Hollywood'un en gözde çiftlerinden Mila Kunis ile Ashton Kutcher, Ekim ayında kızlarını kucaklarına alacak.

Hamileliğinde sona yaklaşan şarkıcı Ciara, artık doğum için gün sayıyor.

Victoria's Secret meleklerinden Doutzen Kroes ile DJ eşi Sunnery James, ikinci bebeklerinin kız olacağını açıkladı.

Sabah

Smile*

Daimi Üye
Tepki
286
Yeni nesil bebeler, hiç samimi gelmiyo bana ya
90larda çocuk olmayı hiç bir şeye değişmem :ask:

htc_

Daimi Üye
Tepki
986
Bu yıl benimde çok dikkatimi çekti herkes bebek bekliyor, ben hamileyim diye mi öyle bilmiyorum ama çok hamile var etrafta :gulbis:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Hayırlı olsun :D
hayırlı evlat olsunlar :findik:
akıllı olsunler ule

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar