Her Şeyin Başı Sağlık CANLARIMMMMM

G

guzelcem

Misafir
Pazar gününden beri çok rahatsızdım acil eşim hastaneye götürdü sağolsun hastanede yeni mezun nöbetçi pratisyen doktorumuz mervecik vardı babası izmir polis evinde şube müdürü yani meslekten,ben bir tane iğne vurdurmak için gitdim iyi olurum düşüncesiyle bana 10 tane DEVAPEN(800) STERİL APİROJEN 1 flakon+2ml çözücü ampul yazdı -PAROL ağrı kesici hap -otrivine burun spreyi popom acıyor iğnelerden vuruldukdan sonra kalkamıyorum müthiş yakıyor :(:mendil::mendil::mendil::mendil::mendil::mendil::mendil::mendil::mendil:ağlayarak kalkıyorum 1 saat iyiysem diğer saatler kötüyüm canlarım ALLAHIMDAN başka birşey istemiyorum sağlık sağlık sağlık versin...aşırı terliyorum halsizlik yorgunluk çok kötü üşütmüşüm mervecim hanımefendi kardamı yatdınız dedi bana bende söylemedim burda geçen hafta yoğun kar yağışı vardı halılarımı balkona çıkarıp hava alsın dedim yapmaz olaydım haliyle koruyamadım kendimi çok üşütmüşüm:(

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
oooo canim gecmis olsun ,,,cok kotu olmusun sen,,,,,kendine iyi bak,ilaclarini duzenli ic,,,,birak bikacgun evi daginik ne olcak senden degerlimi,,,,
gecmis olsun tekrardan canim benim,,,,,,,

OP
G

guzelcem

Misafir
Mucuks sana canısı huyum batsın eşim temizlıkçi kadın göndereyim dedi ben olmaz 1 ay önce temizletmişdim evimi kapıların üstündeki tozları almamış bir daha istermiyim, inan ki ne pacağımı şaşırdım her şeyin başı sağlık diyorum... dileklerin için çok teşekkürler canısı kendinize iyi bakın üşütmeyin...

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Cok gecmis olsun canim. Insallah en kisa zamanda iyilesirsin canim.

hazalım

Daimi Üye
Tepki
978
ay canım çok geçmiş olsun .. bırak halıyı malıyı yaa iyileş acelen omu sanki . sağlığına dikkat et..
iğneler için de üzüldüm.. ben kendi iğnelerimi kendim yapardım (eğitimini aldım) o yüzden pek acımazdı:hihi::hihi:

hazalım

Daimi Üye
Tepki
978
canım temizlikçi kadında çağırırsan ..eğer vaktinde varsa kesinlikle başında dur .ben evi taşırken öyle yaptım yoksa birdaha el atmak gerekirdi

denizkızı

Daimi Üye
Tepki
1.901
geçmiş olsun canım...
allah şifa versin bir an önce geçer inşallah.
haklısın,her şeyin başı sağlık :)

OP
G

guzelcem

Misafir
Sağolun canlarım benim dün de özel hastaneye gitdim ürolojiye sistit teşhisi koydu doktorum bir hap verdi SUPRAX-DT 400 MG ağır beni çok sarsdı sadece günde bir tane dün başladım şimdi penisilin iğnemde var inanın bitdim:( doktorum 1 ay bu hapı kullanıcaksınız her saat başı su içeceksiniz çok şükür ultrasonda böbreklerimde sorun çıkmadı mesane bölgemde iltihap oluşmuş ben bile görünce şok oldum:( rahim -böbreklerime hatda kasıklarıma bacağıma kadar yayılıyordu ağrı:( ilaç tedavisinden sonra doktorum karar vericek RABBİM dermansız dert vermesin... hepinize çok teşekkür ediyorum canlarımmmm.

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Çok geçmiş olsun birtanem:cicek:
Rabbim bir an evvel eski sağlığına kavuşmayı nasip eder

OP
G

guzelcem

Misafir
Çok teşekkürler canısı ALLAH RAZI OLSUN...

Trend

Daimi Üye
Tepki
1.072
Canim benim, cok gecmis olsun, insallah en kisa zamanda yine toparlanir, kendine gelirsin..
21cfe3d.jpg

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar