Her gün 1 defa Ata'mızı analım

maviboncuk

Daimi Üye
Tepki
16.859
"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."

1553ot3.gif

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Bugün hepimize düşen ortak görev; ulusal değerlere, bilince, Cumhuriyet'e sahip çıkmak, Çanakkale'yi, Kurtuluş Savaşı'nı kazanan ruhu korumak ve bu bilinci gelecek kuşaklara aktarmaktır. Türk Ulusu dili, kültürü, tarihi ve saygın kimliğiyle aydınlık yarınlara el ele güçlü biçimde yürüyecektir.

1553ot3.gif

Tepki
8.216
ataturk21.JPG

Atam seni çok özledik
Yok senin gibisi atam ve gelmeyecek bi Atatürk daha
Sensiz hiç iyi değiliz atam. Hemde hiç..
Biliyormusun yarın seçim var ama ortada senin tırnağın olabilecek adam yok adaylardan.

Yok atam yok yetim kaldık sensiz.
Rahat uyu ruhun şad olsun Yüce Önderimiz :uzgun:
Seni çok ama çok seviyorum hayatımda hiç görmemiş olsamda benim için yerin bambaşka atam... Hepimiz için.

maviboncuk

Daimi Üye
Tepki
16.859
"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."

1553ot3.gif

maviboncuk

Daimi Üye
Tepki
16.859
ataturk0.jpg

Her fert istediğini düşünmek, istediğine inanmak, kendine mahsus siyasi bir fikre sahip olmak, seçtiği bir dinin icaplarını yapmak veya yapmamak hak ve hürriyetine sahiptir. Kimsenin fikrine ve vicdanına hakim olunamaz.

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Büyük dinimiz çalışmayanın insanlıkla hiç ilgisi olmadığını bildiriyor. Bazı kimseler çağdaş olmayı kâfir olmak sayıyorlar. Asıl küfür onların bu zannıdır. Bu yanlış tefsiri yapanların maksadı İslâmların kâfirlere esir olmasını istemek değil de nedir? Her sarıklıyı hoca sanmayın, hoca olmak sarıkla değil, dimağladır.

1553ot3.gif

R

Rosie

Misafir
o mükkemmel bir insan..onun gibi bir önderimiz oldugu için çok şanslıyız.

ATA'M İZİNDEYİZ...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar