Hayvanlara Yapılan Vahşetten Nefret Ediyorum ..

tatlıpozan

Daimi Üye
Tepki
3.215
haberlerde gördüm adam sıcaktan bayılan atına ayağa kalkması için işkence yaptı.zaten kendinden geçmiş olan at can acısına dayanamayıp ayağa kalkmaya çalıştı.dilerim mahşerde o at aynı işkenceyi sahibine yapsın.ağladım izlerken.hayvanlar çok günahsız onlara iyi davranalım onlar aslında emanet bize.hayvanların canını yakanların da canı yansın.

niliş

Aktif Üye
Tepki
78
sanırım onların yatacak yeri yok öbür dünyada tabi allah bilirde ben de hayvanlara işkence yapan insanlara bu dünyadada öbür dünyadada çeksin aynı acıları çok içim acır benim insafsız habercinin dedeği gibi biraz hayvan olun diyorum o tarz insanlara

Tepki
8.216
hepimiz canız insan hayvan bitki.... nasıl ınsanlara işkence yapılmasını istemıyorsak hayvanlarında canı var sankı farksızmı hayır protestonu tebrık edıyorum ve konuyu sabıtlıyorum canım

OP
tatlıpozan

tatlıpozan

Daimi Üye
Tepki
3.215
Kurban bayramında dini görevlerimizi yerine getirirken hayvanları inciten onlara acı çektiren ve canlarını yakıp acımasız davranan,acemi olmasına rağmen kurban kesme işlemini üstlenenleri kınıyorum.Elnde bıçakla zavallı hayvanın peşinden koşan tedbirsiz vatandaşları protesto ediyorum.

divinity

Daimi Üye
Tepki
1.137
bunun yeni bi örneğide geçmiş kurban bayramında yaşandı
allah o cani kasabı bildiği gibi yapsın
hesabını nasıl verecekler öbür dünyada bilemiyorum
hayvanlara eziyet edenlerden nefret ediyorum :(

acigul

Daimi Üye
Tepki
650
hayvanları sevmem el değemem yaklaşamam fobi yani... ama ne olursa olsun hiç bir canlıya işkence edilmesine dayanamam... o adi kasabın eli vardı bıçağı vardı galip geldi belki (öyle sandı ) ama bilmiyorki o hayvanların elleri kollarıda allah'tır... acısını kötü çıkarır...

facede dolaşan videolar var. yabancı ülkelerde canlı canlı derilerini yüzüyorlarmış falan... hiç izleyemem ama duyması bile bana yetiyor allah böyle vicdansızların belasını versin.... ki şüphesiz verecektir zaten.... :kizdim::kizdim::kizdim::kizdim::kizdim::kizdim::kizdim::kizdim::kizdim::kizdim::kizdim::kizdim:

divinity

Daimi Üye
Tepki
1.137
hayvanları sevmem el değemem yaklaşamam fobi yani... ama ne olursa olsun hiç bir canlıya işkence edilmesine dayanamam... o adi kasabın eli vardı bıçağı vardı galip geldi belki (öyle sandı ) ama bilmiyorki o hayvanların elleri kollarıda allah'tır... acısını kötü çıkarır...

facede dolaşan videolar var. yabancı ülkelerde canlı canlı derilerini yüzüyorlarmış falan... hiç izleyemem ama duyması bile bana yetiyor allah böyle vicdansızların belasını versin.... ki şüphesiz verecektir zaten.... :kizdim::kizdim::kizdim::kizdim::kizdim::kizdim::kizdim::kizdim::kizdim::kizdim::kizdim::kizdim:

piskopatlıklarını hayvanlar üzerinde deniyolar galiba
bende bi film izlemiştim almanlar yapmış nazi filmi
midem kaldırmadı 2. cd yi izleyemedim :kizdim:

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
hayvanda olsa bır can
onun hesabını Rabbıme nasıl verıcez
bılmeden karınca ezzem ıcım gıder
degılkı bır hayvana bılınclı ıskence
bende :protesto: edıyorum

maviboncuk

Daimi Üye
Tepki
16.859
Bu Konuyu Açmadan 10 Dakika Önce Facebook'ta bir video dikkatimi çekti . Video Yurtdışında çekilmiş belli bir kızın tavşanlara yaptığı vahşetin göstergesi . Yüreğim Dayanamayarak ama bir yorum uğruna sonuna kadar izledim Bir insan elini vicdanını koyup düşünmeli yaptıklarını Hayvanlara karşı yapılan bu sadistlikler bir insana ne denli zevk verebiliyor anlamış değilim Kelimelerin bittiği yerdeyim Çoğu zaman yaşadığımız yerlerde ve çevremizde bu tür olaylara rastlayabiliyoruz Kedi Köpek Balık Kuş vs. evcil hayvan hiç beslemedim hiçte hazetmedim ama Hayvanlardan haz etmemem beni vahşete de götüremez değil mi ?

Kısacası ; Hayvanlara Sadistçe ve Vahşiçe yaklaşan İnsanlardan ( İnsan Demeye Bin Şahit Gerek ) Nefret Ediyorum Nefretinde Ötesindeyim
alıntıdırrr

Tepki
8.216
Hayvanlara eziyet edenler eğer insansa ben insan değilim.
İnsan olmaktan utanıyorum bunları gördükçe kendimden utanıyorum.
Hayvana işkence yapan insana da çok rahat yapar.
İçinde merhamet duygusu barındırmayan bir varlığı "insan" olarak asla nitelendiremeyiz.
Hele ki kendinden zayıf bir varlığa acı çektiren kendi egosunu tatmin eden kendini güçlü sanan kişi insani duygularını yitirmiş aciz bir zavallıdır.
Yazıklar olsun bu kadar mı alçaldık bizler onlara besleyip koruyacağımıza sokakta kötü halde görsek yardım edeceğimize bir tekme tokat da biz mi atalım yani.?
Artık diyecek kelime bulamıyorum gerçekten bu kişilere. Yok çünkü onları nitelendirecek hiçbi sıfat yok yaşamasınlar bence onların ölüleri daha hayırlıdır.!
(Çok fena sinirleniyorum böylelerini görünce kusura bakmayın kızlar. elim ayağım titriyo şu hayvana eziyet konusu açılınca)

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Hayvanlara yapilan eziyetlerden, onlarin genleriyle oynanmasindan, gereksiz yere deneylerde kullanilmasindan nefret ediyorum.
:protesto::protesto::protesto::protesto::protesto::protesto:

_Dersena_

Daimi Üye
Tepki
1.750
ALLAh belalarını versin Elime verseler kessem kızı yemin ederim içim acımaz Video açılmıyor sadece resim gördüm ayagı ile tavşanın bogazına basmış lanet olasıca..ALLAh fırsat vermesin böyle yaratıklara

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
bende evde kus balik disinda hayvan beslemedim ama hayvanlara yapilan vahseti yapan insan degildir olmazda:zopa:

enise_

Daimi Üye
Tepki
1.923
Allah hepsine aynı işkenceleri yaşatsın bunların o videoyu görmedim görmekte istemem yüreğim dayanmıyo benim gidip aynısını yapasım geliyo o kendini insan sanan ama o hayvanlardan daha hayvan olan varlıklara
inşallah daha beter işkenceler görürler hepsi lanet olsun hepsine!!!!!!!

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar