Hayatımdaki acılar

öznur-eda

Aktif Üye
Tepki
136
Canlarım içimden geçenleri sizinle paylaşmak duygularımı ifade etmek istedim.
İnsan herzaman iyiyi düşünür kötü şeylerin başına gelceğini ummaz fakat hayat malesef hiç öyle değil heran herşey olabiliyormuş hayatta ben bunu anladım ben çok mutluydum mesela etrafıma neşe saçan bir insandım gülerken gözlerim parlardı mutluluğumdan evliliğim güzel gidiyordu evladımın doğmasını bekliyorduk sabırsızlıkla taki o güne kadar ogün benim bütün hayatım değişti acil doğuma alınmam ölümlerden dönmem rahmimin alınması kızımı 4gün sonra kaybetmem hayatımın en acı dolu günleriydi kendimi tanıyamaz olmuştum sonra evladımı mezarda görmek evladıma özlemim evlat hasretim evlat edinmeyi istemem başvurmam sabırsızlıkla o güzel haberin gelmesini beklemem bir evlat için yanıp tutuşmam etraftakilerin yaralayıcı sözleri tarifi edilmez bir acının özlemin hasretin içinde boğuluyorum koskoca kalabalığın içinde yalnız hissediyorum kendimi herkes sadece bana üzülme sıkma canını diyo zamanla acın hafifler diyor ama hayır malesef hafiflemiyor içimde ne fırtınalar kopuyor bilmiyor kimse kimse bilmiyor evladını seven bir anne gördüğümde hasretle gözlerim dolarak nasıl onları izlediğimi kimse bilmiyor anne deyip koşan çocuklara nasıl imrenerek baktığımı yüreğimde ne alevler var beni cayır cayır yakan artık eski ben değilim o neşeli gözlerinin içi gülen ben gitti yerine hayata bomboş bakan gülmeye çabalayan ama yapamayan ben kaldı geriye eski benin geldiği gün kızımı yavrumu kucağıma alıp sımsıkı sarılıp öpüp kokladığım gün olacaktır

yoruldum71

Daimi Üye
Tepki
3.368
öznur'cuğum tatlım üzme kendini fazla rabbime asi oluyorsun
biz kullarını böyle tür şeylerden sınıyor
rabbim br kadına erkeğe 8 evlat veriyor ve hiç biri hayırlı çıkmıyor
birine veriyor alıyor
sakat doğuyor rabbimden hayırlısını iste canım
beterin beteri var gülüm hasta edecen kendini
senin durumunda olan niçeleri var düşün
oyalanacak uğraşlar bul kendine
diğer siteden bir arkadaşım var
oda bebeğini kaybetmiş üzüntüden stresten erken menepoza girmiş
yani anne olamayacak bir daha
yazdıklarımla seni üzmek istemiyorum
tek diyeceğim sabır

yoruldum71

Daimi Üye
Tepki
3.368
Umuyorum o bekledıgınız gun tez zamanda gelır de sızın de yuzunuz guler.

Ayrıca o ıncıtıcı sozlerle yaralayanlara teslım olmayın kınıyorum o tarz ınsanları sıddetle.:kizdim:

ay evet ya o tür insanlara o kadar sinir oluyorumki hiç sormayın
of ya
agızlarını dikesim geliyor vallah

yoruldum71

Daimi Üye
Tepki
3.368
canım saolasın ama benim menapoza gircem diye korkmama gerek yok çünkü benim zaten çocuğum olmayacak ay başım olmuyor artık artı nelerle uğraşıyom ama yok olmuyor fayda etmiyor insanın başına gelince gerçekten çok farklı oluyormuş

biliyorum canım yani demem o arkadaşda çok üzülmekten erken kesilmiş eee öyle oluncada
neyse gülüm seni fazla üzmak istemiyorum yazdıklarımla
inan nasıl teselli edeceğimi bilemiyorum
korkuyorum seni inçiltmekten

nilhasret

Aktif Üye
Tepki
186
oznur arkadasim cok duygulandim ve uzuldum Rabbim sana sabirlar versin ins sakin olaki isyanlara girme
insan sevdiklerine Ahiret hayatunda kavusurmus
tabiki sen haliyle hem uzgunsun hemde kendini kotu hissediyorsun
Rabbim den gelmis diyelim senin icin ne iyiyse oyle olsun isteyelim
ins cocuk ozlemini baska annesiz bebeklere bakarak yasarsin
dunyamizda cok bebek var bir nebze sevgiye muhtac
Rabbim yar ve yardimcin olsun

nesrin64

Daimi Üye
Tepki
6.280
Öznurum...acın çok büyük anlıyorum ve paylaşıyorum canım...Rabbim yardımcın olsun ...sana sabır versin...bundan sonra herşey gönlünce olur inşallah...herzaman her konuda yanındayım bunu sakın unutma tatlım :teselli::eek:pucuk:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar