HAYALKIZ"ın Gif ve Avatar Arşivi

OP
Hanımefendi.com
Tepki
8.216
please_use_the_link_to_save_your_image.gif

AŞAĞIDAKI LİNKLERDEN KENDINIZE ÖZEL İSİMLER YAPABILIRSINIZ;)

ÜCRETLER LÜTFEN TEŞEKKUR BUTONU:verelini:

~ RQS£ ~

Daimi Üye
Tepki
752
şimdi nickin olan yere tıklanıyor ordan çıkan menüden seçenekleri tıklıyorsun sonra gizlilik diyorsun arda listende olanlar bide engelli listesi var listende olanlara akıyorsun hangisinin seni engeledigini düşünüyorsan üstüne gelip sag tıklıyorsunuz sil seçenegi etkiliyse engellememiş demek etkili degilse engellemiş demek biraz uzun oldu ama ben kendim buldum bunu ama bulan vardır onu bilmem;)

niha55

Daimi Üye
Tepki
1.156
şimdi nickin olan yere tıklanıyor ordan çıkan menüden seçenekleri tıklıyorsun sonra gizlilik diyorsun arda listende olanlar bide engelli listesi var listende olanlara akıyorsun hangisinin seni engeledigini düşünüyorsan üstüne gelip sag tıklıyorsunuz sil seçenegi etkiliyse engellememiş demek etkili degilse engellemiş demek biraz uzun oldu ama ben kendim buldum bunu ama bulan vardır onu bilmem;)

valla ben baktım dediğine göre tüm listemdekilerin beni engellemiş olması lazım ki engelli değilim çünkü görüşüyorum

OP
Hanımefendi.com
Tepki
8.216

o dediğin senı sılenkişi oluyor eğer kişi senı sılmışse evet sılme butonu aktıf oluyor ama engelleyenı görmek farklı canım

~ RQS£ ~

Daimi Üye
Tepki
752
evet ama engelliyeni bilmiyorum:pama sen yazmışsın ablacım bir bakıcm bende

~ RQS£ ~

Daimi Üye
Tepki
752
Sizi engellediğinden şüphelendiğiniz kişinin üstüne mouseyle sağ tıklayın liste cıkıcak...
O listeden Görünüm'e geliyosunuz.
Ordan Profil'e tıklıyosunuz.
Açılan pencereden Profil Aytınrılarını Göster butonuna tıklıyosunuz...
Eğer kişinin Mesenger Görünüm 'ü varsa, engellememiştir..Yoksada engellemiştir sizi

ücretleri alayım ücret teşekkur butonu:D:gul::gul:

ama bunuda bilyorum ben:D bir arkimle kavga etmiştim:p bir kere eng. ikimizde birbirmizi profiline giremedim ama:D

tatlıpozan

Daimi Üye
Tepki
3.215
teşekkür ederim. ama ben beni engelleyenleri görmek istemiyorum moralim bozulur engelleyen kendi kaybeder-kizgin

külkedisi

Daimi Üye
Tepki
392
kuşum o başka bişeyıne dediğin ne onuda paylaş arkadaslarınla bakem:hanimsigara:

canım bende başka şekilde biliyorum sizinle paylaşayım ama sonra üzüleceksiniz bilmemek daha iyi.

anlatıyorum.

Kim engellemiş öğrenmek için:
1.araçlar sekmesine tıklıyorsunuz.
2.daha sonra seçenekleri seçiyorsun.
3.ondan sonrada gizlilik sekmesini seçiyoruz.
4.engellediğini düşündüğünüz kişinin üstüne farenin sağ tuşu ile tıklıyoruz.
5.Eğer sil butonu işlerse sizi engellemiştir.(yani sil yazusı silik olmayacak belirgin olacak o zaman engellemiş demektir

Sizi kimin sildiğini öğrenmek içinde.

aynı pencerenin altında kimlerin sizi listesine eklediği gösterilsin var ona tıklayın ve listede kendi eklediklerinizi bulamazsanız onlar sizi silenlerdir.

inşallah yardımcı olabilmişimdir.Bunun için ek bir programa gerek yoktur.

leyla

Daimi Üye
Tepki
1.292
Arkadaşlar bunlar çok sağlıklı bilgiler değil..Yanılabiliniyor..Denedim çünkü..Arkadaş ve eş dostlarınızla kötü olmayın derim ben..:hanimsigara:

OP
Hanımefendi.com
Tepki
8.216
tabı olasılık olabılır bunlar deneme yaparak çözebılırsınız mesela arkadasınız sızı engellesın bakalım o sekılde olacakmı denemeler yapabılırsınız

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar