Harper Beckham bebek modası:)

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
Harper Beckham 'ın gardrobu mercek altına alındı, markalar fiyatlarıyla belli oldu. Hem de tarihleriyle hangi gün ne giymişe kadar.

Her bebek gibi çok güzel. E malum bir de Victoria Beckham gibi bir anneye sahip olma durumu var. Moda anlamında bu yavrucuk daha ne çılgınlıklar yaşayacak merak ediyorum doğrusu.

(sol resim) 4 Eylül : Stella McCartney iki parça kıyafet(£57).

(sağ resim) 8 Eylül : Makie marka iki parça kıyafet(£80) ve yine Makie marka çoraplar(£27) .

11 Eylül : Bonpoint elbise(£164) ve Bonpoint saç tokası(£17).

15 Eylül : Marie Chantal marka elbise(£98) ve Marie Chantal hırka(£68).

16 Eylül : Marie Chantal hırka(£68), Marie Chantal tulum(£54) ve Bonpoint(£17) çoraplar.

8 Ekim : Makie marka bluz(£50), Makie marka tulum(£30) ve Bonpoint marka taç (£38.82)

3 Kasım : Bonpoint elbise(£138) ve Bonpoint hırka(£100).

6 Kasım : Bonpoint marka çiçekli bluz(£76).

13 Kasım : Bonpoint marka elbise(£103) , Bonpoint çorap(£27) ve Marie Chantal saç tokası(£5)

15 Kasım : Jameli elbise(£98), Jameli saç tokası(£32) ve Chloé çorap(£24)

16 Kasım : Terre de Sienna marka tulum(£94) ve Bonpoint marka taç (£33)

Cimcimenin çorabı bile Chloé marka :) Bu daha başlangıç. Bir yaşını doldursun şöyle 2 yaşlarına gelsin tüm en şıklar listesine girmezse gelin hesabını bana sorun :)

Anlamadığım şey ise neden ayakkabı giydirmediği. Evet bebeklerin yürümeye başlamadan ayakkabı giymesini bazı doktorlar tavsiye etmiyor. Ama zaten yürümediği için pekala yeni doğanlar için tabanı ipincecik ayakkabılardan giyebilir. Victoria 'nın kürk giyip de Harper 'ın sadece bir tulumla gözükmesi bana bir Surie vakasıyla daha karşı karşıya olduğumuz hissini veriyor.
alıntıdır

H

Hera

Misafir
Çok tatlı anne de çok zariffff ayakkabı giydirmemesinin vardır bir sebebi kimbilir..

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Çok cici... Oğluma alsam mı acaba :cokkomik: Ne de olsa Temmuz doğumlu ikisi de:kayris:

Bende pek ayakkabı giydirmiyorum, arada bazen aklıma eserse. Çünkü, bebeklerin ayak kemikleri gelişmekte olduğu için uzmanlar önermiyor ayakkabı..

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar