Hanımlar yardım lütfen...

Debby

Daimi Üye
Tepki
1.045
Bir hafta sonra nişanlım yanımda olucak. Geldiğinde çok hoş görünmek istiyorum sizce ne yapmalıyım bana bir akıl verin lütfen. 5 gün durduktan sonra gidicek ve bir daha bir yıl hiç görüşemiycez :dertli: Beni o son halimle hatırlasın istiyorum.

Ve bir ruj markası istiyorum. Bir türlü istediğimi bulamıyorum. Çok yumuşak ve dudaklarımın rengini birazcık koyultucak bir ton. Hani kullanananız varsa öyle bir ruj bana yardımcı olabilir mi ? Pespembe yada kıpkırmızı olsun istemiyorum :)

IsheNuR

Daimi Üye
Tepki
1.116
amanda aman hazırlıklarda başlamışş kızımızda pek bi heyecanlıymış:zuzu: canım benim yaa senin adına o kadar mutlu oldum kii umarım geçireceğiniz beş gün beş yıl değerinde olurda o bir yılı rahat geçiririsiniz kuzum benim ne giydiğin hiç önemli değil sen ona bütün samimiyetinle yaklaş emin ol o beş günü hiç unutmayacaktır konştuklarınızla kurduğunuz hayallerle yaptığınız şakalarla düşünecektir seni orda :uzgun: we gözlerine bakark küçük içten sıcacık bir gülümsemeni hatırlayarak onunda seni düşündüğü an tebessüm etmesine sebeb olabilirsin:panter:
ruja gelince canım bence hafif bir dudak parlatıcısını sürüp hafif bir şekildede kırmızı yada pembe isteğine göre kalem kullanıp yayabilirsin hem hafif olur hem fazla kokoş gözükmezsin-ciko:huhuu:

IsheNuR

Daimi Üye
Tepki
1.116
OP
Debby

Debby

Daimi Üye
Tepki
1.045
amanda aman hazırlıklarda başlamışş kızımızda pek bi heyecanlıymış:zuzu: canım benim yaa senin adına o kadar mutlu oldum kii umarım geçireceğiniz beş gün beş yıl değerinde olurda o bir yılı rahat geçiririsiniz kuzum benim ne giydiğin hiç önemli değil sen ona bütün samimiyetinle yaklaş emin ol o beş günü hiç unutmayacaktır konştuklarınızla kurduğunuz hayallerle yaptığınız şakalarla düşünecektir seni orda :uzgun: we gözlerine bakark küçük içten sıcacık bir gülümsemeni hatırlayarak onunda seni düşündüğü an tebessüm etmesine sebeb olabilirsin:panter:
ruja gelince canım bence hafif bir dudak parlatıcısını sürüp hafif bir şekildede kırmızı yada pembe isteğine göre kalem kullanıp yayabilirsin hem hafif olur hem fazla kokoş gözükmezsin-ciko:huhuu:

Sorma canım ya nasıl bir heycan var anlatamam.. İstemeye geldiklerinde bu kadar heycanlı değildim :cokkomik:
Haklısın birlikte de olucaz zaten hep inşallah ama ben yine de gözüne bir ayrı hoş görünmek istiyorum -hmm

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Canım benim şimdiden heyecanlanmışsın belli :hihi:

Kılık kıyafet konusunda kendini rahat ve güzel hissedeceğin yani içinde rahat olacağın kıyafetler tercih et.Aşırı makyaja gerek yok.Doğal halinle de eminim çok güzelsindir.Ruj tonu konusunda sanırım yardımcı olamicam çünkü ben özellikle kırmızı ve ara ara pembe tonlarını tercih ediyorum.

En önemlisi o gün yapmacık olma,doğal ol içten ol,sen sen ol.Eminim çok güzel zaman geçireceksiniz nişanlınla.Allah her konuda yardımcın olsun canım

Ayrıca dövme konusuna pek sıcak bakmıyorum.Sevmiyorum o tarz şeyleri tatlım :panter:

OP
Debby

Debby

Daimi Üye
Tepki
1.045
Canım benim şimdiden heyecanlanmışsın belli :hihi:

Kılık kıyafet konusunda kendini rahat ve güzel hissedeceğin yani içinde rahat olacağın kıyafetler tercih et.Aşırı makyaja gerek yok.Doğal halinle de eminim çok güzelsindir.Ruj tonu konusunda sanırım yardımcı olamicam çünkü ben özellikle kırmızı ve ara ara pembe tonlarını tercih ediyorum.

En önemlisi o gün yapmacık olma,doğal ol içten ol,sen sen ol.Eminim çok güzel zaman geçireceksiniz nişanlınla.Allah her konuda yardımcın olsun canım

Ayrıca dövme konusuna pek sıcak bakmıyorum.Sevmiyorum o tarz şeyleri tatlım :panter:

Teşekkürler canım evet aşırı heycanlıyım Dövmeyi kalıcı yaptırmıycam zaten günahını vebalini kaldıramam geçici olucak ama yenileticem sürekli de bende kalsın istiyorum.

Kıyafette makyajda çok çok kararsız kaldım :panter: Ama dediğin gibi aşırı makyaj yapmıycam zaten.

M

madesam

Misafir
canım alix avien ruj tavsiye ederim kahve tonlarında şimdi numarasını hatırlayamayacağım:) odaktan alabilirsin:) sonracığıma kıyafet alacaksan kimlikte acayip indirim var bir de taksimde kıyafet alacaksan tabi:) bir de yine alix avienin farları var tekli çok hoş duruyor ve doğal duruyor:) başka aklıma bişi gelmiyor şimdi:)

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
dövme olayında şunu söyleyeyim debbyciğim,Allah mutluluğunuzu bozmasın nişanlınla. fakat bazen beraberlikler,evlilikler iyi gitmeyebiliyor,Allah sana yaşatmasın ama ayrılık olabiliyor. işte o zaman bu baş harfleriyle olan dövmeler kişiye dert oluyor. çok duydum okudum,sonra bu dövmeyi nasıl sildireceğim diye yana yakıla etraftan yardım isteyen, doktor arayan yada konu açan kişileri.

OP
Debby

Debby

Daimi Üye
Tepki
1.045
canım alix avien ruj tavsiye ederim kahve tonlarında şimdi numarasını hatırlayamayacağım:) odaktan alabilirsin:) sonracığıma kıyafet alacaksan kimlikte acayip indirim var bir de taksimde kıyafet alacaksan tabi:) bir de yine alix avienin farları var tekli çok hoş duruyor ve doğal duruyor:) başka aklıma bişi gelmiyor şimdi:)

Ayy teşekkür ederim balım bu akşam çıkıp gezeyim bi hemen :huhuu: Kıyafet alıcam biraz şık olmak istiyorum hem yeni cicilerle bende daha iyi hissederim kendimi :ilknur:

OP
Debby

Debby

Daimi Üye
Tepki
1.045
dövme olayında şunu söyleyeyim debbyciğim,Allah mutluluğunuzu bozmasınişanlınla. fakat bazen beraberlikler,evlilikler iyi gitmeyebiliyor,Allah sana yştmasın ama ayrılık olabiliyor. işte o zaman bu bş harfleriyle olaan dövmeler kişiye dert oluyor. çok duydum okuduum,sonra bu dövmeyi nasıl sildireceğim diye ysna yakıla etraftan yardım isteyen doktor arayan yada konu açan kişileri.

Amin teşekkkür ederim -hmm Evet o konu aklıma geldi zaten hiç belli olmaz ama ben geçici yaptırmak istiyorum onun için sorun olmaz sanırım :ilknur: Kalıcı dövmenin durumu karışık olduğu için düşünmüyorum

M

madesam

Misafir
nasıl giyiniyorsun bilmiyorum ama ben mürdüm rengi deri ceket aldım kimlikten 65tlye süet elbise ile giydim okuldakiler bayıldı hem öğretmen arkadaşlar hem öğrenciler çok şık olmuşsun dediler bir de klasik bişi istiyosan taksimde kayranın ceketşeri var hoş bazıları.. ama daha gelcekmiş ürünler ben almadım bi deri var kayrada onu bekliyorum gelince arayacaklar:) ben biraz kıyafet hastasıyımda alıştılar artık bana:)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar