Hanımefendi'nin en güzel profil sayfasını seçiyoruz. - 4

Hanımefendi'nin en güzel profil sayfasını seçiyoruz :) - 4

• Kullanılan toplam oy
    36
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Ne söz verdim canim?
Yoksa bu yarismaya direk katacagim seni mi demistim?
Kusura bakma canim ne olur,bu yarismayida gece actim.
Izine gidecegim diye biran önce acip izine gitmeden bitereyim dedim.
Ne olur beni affet. :uzgun:

:uzgun::uzgun:Evet şekercim öyle sözvermişdin ama yine beni unuttunnnn hıçkırık hıçkırıkkkkk hüngür hüngür hüngür bak gördüm şimdi neoldu ağlaya ağlaya Trabzon u sel bastırdım:uzgun:

:kptmya::kptmya:Şaka biyana olur bazen böyle unutkanlıklar canım sen üzme kendini neyse birdahakine artık direk olarak katarsın yarışmaya beni ama cezalısın cezanda benim profilimi sen düzenliyceksin ahanda cezan bu :kptmya::kptmya:

ebrulii

Daimi Üye
Tepki
3.710
:uzgun::uzgun:Evet şekercim öyle sözvermişdin ama yine beni unuttunnnn hıçkırık hıçkırıkkkkk hüngür hüngür hüngür bak gördüm şimdi neoldu ağlaya ağlaya Trabzon u sel bastırdım:uzgun:

:kptmya::kptmya:Şaka biyana olur bazen böyle unutkanlıklar canım sen üzme kendini neyse birdahakine artık direk olarak katarsın yarışmaya beni ama cezalısın cezanda benim profilimi sen düzenliyceksin ahanda cezan bu :kptmya::kptmya:

ama profil görülmeden nasıl oy sözü veriliyor :eek:ys::eek:ys:

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
kızlar neden bende profillerin bazıları açılmadı neyse verdim oyumu hadi hayırlısı

OP
sadiye

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321

Tamam canim seve seve, yeterki sen beni affet.
ama profil görülmeden nasıl oy sözü veriliyor :eek:ys::eek:ys:
Yarismaya katmayi unuttum canim, sözüm vardi.
Bundan önceki yarismaya katilmak istemisti o zaman unuttugum icin sonraki yarismaya direk katacagim seni diye söz vermistim ama bunuda unuttum. :zonk:
kızlar neden bende profillerin bazıları açılmadı neyse verdim oyumu hadi hayırlısı
Bende aciliyor. :eek:ys:

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
:halay 30 kişi oy kullanmış bu kadarmıyız hanımlar hadi anketi coşturmayaaaa :halay

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Tamam canim seve seve, yeterki sen beni affet.

Yarismaya katmayi unuttum canim, sözüm vardi.
Bundan önceki yarismaya katilmak istemisti o zaman unuttugum icin sonraki yarismaya direk katacagim seni diye söz vermistim ama bunuda unuttum. :zonk:

Bende aciliyor. :eek:ys:

Sen hele bi oyu ver hele bide birinci olayım bak nasıl affediyimmmm :kptmya::kptmya:
Şaka biyana tatlım senin canın sağolsun daha başka yarışmalarda olur onlara katılırım artık nasipse canım benimmmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar