Hanımefendiler Lütfen Yardımcı Olurmusunuz.

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Hanımlar 1 Temmuz'da nişanlımın abisi evlenecek bende elbise olarak ve ayakkabı olarak böyle birşey düşündüm fakat saçlarıma model bulamadım saçlarım omuzlarımdan biraz aşağıda..Lütfen önerilerinizi bekliyorum.Farklı kıyafet ve ayakkabı önerilerinize açığım.

cicekli-dolgutopuk-ayakkabi-2.jpg

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Hayirli olsun mutluluklari daim olsun canim nk'm en alttaki sarisin kizin saci cok guzelmis ama kiyafetin sanki sade gibi sahil gezintisine cikio gibi :)

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Ya aslında şöyle söyleyim düğün ya salonda ya da kır düğünü olacak kıyafet olarak ikisine uygun bulamadım birşey..Kır olursa yukarıdakinden giyerim ama salonla ilgili hiç bir fikrim yok :(

pembenutella

Daimi Üye
Tepki
940
nknın seçtiği saç modelleri bence çok uygun bu tarz kıyafetlere hem sade duruyo hem özenildiği belli.ama elbiseyi belki tek renk seçebilirdin daha elegant gözükürdü :huhuu:

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Elbise ve ayakkabıyı birbirine bağdaştıramadım ben :acep: O elbiseyi seçersen altına mutlaka sade tek renk aslında iki renkte olabilir ama mutlaka sade bir ayakkabı seçmen lazım.BU ikisi göze çok karmaşık görünür bence.Kır düğünü olursa elbise gayet şirin.Özellikle geçen yaz çok modaydı bunlar.

Nknın seçtiği saçları bende beğendim :sirin:

deniz 22

Daimi Üye
Tepki
522
Hanımlar 1 Temmuz'da nişanlımın abisi evlenecek bende elbise olarak ve ayakkabı olarak böyle birşey düşündüm fakat saçlarıma model bulamadım saçlarım omuzlarımdan biraz aşağıda..Lütfen önerilerinizi bekliyorum.Farklı kıyafet ve ayakkabı önerilerinize açığım.

cicekli-dolgutopuk-ayakkabi-2.jpg

Çok güzel cicili bicili harika.

Kupakızı

Daimi Üye
Tepki
1.434
bence ayakkabını değiştir elbisen de çiçekli ayakkabında çiçekli olursa boğar birbirini .

Tepki
197
elbisenizdeki iki zıt rengi biri ayakkabı,diğerini ise çantanızda kullanırsanız daha şık olursunuz derim.nacizane fikrim..

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Ama 1 temmuz geçmiş.Ne giydin nasıl oldu merak ettim.Eklediysen linkini bi atıversen ya sevabına.Benim gibi yaşlı kadını resim arama derdinde bırakma @Deokman

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar