Hanımefendi üyeleri yaşlanırsa...

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Ayser abla torun tosun sahibi, olmuştur artık-hmm

babaanne-ve-torun.jpg

maviboncuk

Daimi Üye
Tepki
16.859
fındığı ne kadar çok sevindirsende ben çok duygulandım resmime inan elleirne sağlık hayatım benim allah snide hep güldürsün..

sunay

Daimi Üye
Tepki
2.121
Sunay ablanın kızı evlenmiştir ama damattan dertlidir ablam,bir torun vermediniz kucağıma diye damadı sopadan geçirirr:kptmya:
teyzemveben_5_small.jpg

[/QUOTiyi yapmışım dimi :kptmya:bir torun veremediler bana ellerine sağlık akşam zeynoya gösterecem damadın nasıl dayak yediğini çok teşekkürler canım sen beni güldürdünAllahda seni güldürsün:)

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
yemek%20yapan%20kad%C4%B1nlar.JPG

Fındık ve nk83 hayallerini gerçekleştirip sonunda köyde de olsa bir aşevi açmışlar:kptmya:

Birgün başaracağımızı biliyordum -kop :kptmya:

nk 83 hala her bulduğu tarifi deniyordur,tarifleriyle mutlu mesut bir hayat sürmüştür, hatta kendi dünyasına o kadar dalmıştır ki evlenmeyi bile unutmuştur:kptmya:

AyseTeyze.jpg

Bence evlenmişimdir ama adam aşırı yemekten erkenden göç etmiştir kesin kobay olarak kullanmışımdır garibi ama arka tarafa bakılırsa yeni kurbanlar bulmuşum :gul::gul::gul:

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
Findigim benide gör benide:sim3::sim3::sim3::sim3:

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Sunay ablanın kızı evlenmiştir ama damattan dertlidir ablam,bir torun vermediniz kucağıma diye damadı sopadan geçirirr:kptmya:
teyzemveben_5_small.jpg

[/QUOTiyi yapmışım dimi :kptmya:bir torun veremediler bana ellerine sağlık akşam zeynoya gösterecem damadın nasıl dayak yediğini çok teşekkürler canım sen beni güldürdünAllahda seni güldürsün:)

Ellerin dert görmesin ablam-kizgin:kptmya:

Cümlemizi inşaallah ablacım,amin

:gul: :gul: :gul: tandır başına çok oturdum kız :gul: ama geçen seneden beri oturmuyorum.. o kocamış halimle nasıl bir sunum yapardım bende merak ettim heee :gul: :gul:

Bak nasıl tutturmuşum ama:kptmya:

Birgün başaracağımızı biliyordum -kop :kptmya:

Bence evlenmişimdir ama adam aşırı yemekten erkenden göç etmiştir kesin kobay olarak kullanmışımdır garibi ama arka tarafa bakılırsa yeni kurbanlar bulmuşum :gul::gul::gul:

Adama az yedir dedik sana dimi:kptmya:

Her bulduğun yeni tarifi denersen olacağı bu:kptmya:

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Lilav 3 çocuk ve temizlikle uğraşmaktan fenalık geçirir ve artık feryat eder yeteeerrrrrrr:bitter::bitter::bitter::kptmya:

attachment.php

Ekli dosyalar

• images.jpg
    images.jpg
    11,5 KB · Görüntüleme: 52

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Fındığım gülmekten gözümden yaş geldi sağolasın ya okadar ihtiyarlıyacakmıyım ya çabuk gelsin bu torun -kop:kptmya::kptmya:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar