Hanimefendi.org - nasıl oluyor ?

Kardelen27

Daimi Üye
Tepki
3.758
dört beş gündür var online sayfasını bu günün görüyorum düzelmiş
sadece site çok büyük ekrana sığmıyor hala sorun devam ediyor

OP
Admin

Admin

Admin
Admin
Tepki
2.444
Acaba yukarıdaki banner'lardan yani hanimefendi.org resminden ya da hanimefendi.com resminden kaynaklanıyor olabilir mi? Sayfayı açtığınız zaman, bu bahsettiğim resimler sayfanın ortasında mı açılıyor, yoksa sağında veya solunda mı?

OP
Admin

Admin

Admin
Admin
Tepki
2.444
Şu anda da aynı sorun var mı? Ctrl + F5 yaparak sayfayı yenileyerek dener misiniz ? Üstteki resmi kaldırdım şimdilik.

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Bu site için söylüyorum, giriş yapıp forumlara geçince sayfa sığmama durumu düzeliyor bende , giriş yapmadan önce ve anasayfadayken sağa biraz taşıyor..
Firefox kullanıyorum.

OP
Admin

Admin

Admin
Admin
Tepki
2.444
Bu site için söylüyorum, giriş yapıp forumlara geçince sayfa sığmama durumu düzeliyor bende , giriş yapmadan önce ve anasayfadayken sağa biraz taşıyor..
Firefox kullanıyorum.

Anasayfadayken dikkatli bakar mısınız, en geniş yer neresi görünüyor ? Sanırım alt forumlar ve bunların karşısındaki mesaj ve konu sayılarının gösterilmesinden kaynaklanıyor. Ancak hangi kategori olduğunu bulabilirsek, ona göre bir düzenleme yapabiliriz.

gül gazeli

Daimi Üye
Tepki
1.321
ben üyelerden konu vermelerini istiyorum o konuda yzı yazmak için hanimefendi org da

birde ben gül gazeli nikini alamamıştım değiştirebilirmisiniz admin bey ben bilmiyorum nasıl olacak

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Güzellik ve Dekorasyon kategorisinide ekleyebilir misiniz?-hmm

OP
Admin

Admin

Admin
Admin
Tepki
2.444
Güzellik ve Dekorasyon kategorisinide ekleyebilir misiniz?-hmm

Dekorasyon, güzellik, sağlık ve hamilelik kategorilerini ekledim. Bu konulardaki yazılarınızı bekleriz.

ben üyelerden konu vermelerini istiyorum o konuda yzı yazmak için hanimefendi org da

birde ben gül gazeli nikini alamamıştım değiştirebilirmisiniz admin bey ben bilmiyorum nasıl olacak

Yeni eklediğim kategoriler hakkında yazılar yazabilirsiniz dilerseniz. O sistemde kullanıcı isimlerinde Türkçe karakter kullanılamıyor.

Dilerseniz kullanıcı adınızı Gulgazeli olarak değiştirebilirim.

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Ama sanirim yeni eklediginiz kategoriler ana sayfada gözükmüyor. :dusun:

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Anasayfadayken dikkatli bakar mısınız, en geniş yer neresi görünüyor ? Sanırım alt forumlar ve bunların karşısındaki mesaj ve konu sayılarının gösterilmesinden kaynaklanıyor. Ancak hangi kategori olduğunu bulabilirsek, ona göre bir düzenleme yapabiliriz.

En geniş yer Forum ana başlıkları bana göre.
Print screen ekliyorum anasayfanın açıldığındaki görüntüsü için.

hanmefendi.png

OP
Admin

Admin

Admin
Admin
Tepki
2.444
En geniş yer Forum ana başlıkları bana göre.
Print screen ekliyorum anasayfanın açıldığındaki görüntüsü için.

Teşekkürler, ancak burada hangi başlığın uzun olduğu görünmüyor. Ana başlıklar uzun olsa da alt sıraya kayabiliyor. Fakat dediğim gibi, alt kategorilerin tıklanma ve görüntülenme sayıları mecburen kategorinin karşısında görünüyor. Alt başlıklarda alta geçme gibi bir durum da yok ki, bu daha önce de başımıza gelmişti. Bir kaç alt kategorinin ismini kısaltarak bu sorunu halletmiştik.

O yüzden yine öyle zannediyorum ki böyle bir sorun var. Ben boş zamanımda ekran çözünürlüğümü düşürtüp iyice bir araştıracağım.

Sorunu çözmek için zaman ayırdığınız için ayrıca teşekkür ederim.

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556

Teşekkürler, ancak burada hangi başlığın uzun olduğu görünmüyor. Ana başlıklar uzun olsa da alt sıraya kayabiliyor. Fakat dediğim gibi, alt kategorilerin tıklanma ve görüntülenme sayıları mecburen kategorinin karşısında görünüyor. Alt başlıklarda alta geçme gibi bir durum da yok ki, bu daha önce de başımıza gelmişti. Bir kaç alt kategorinin ismini kısaltarak bu sorunu halletmiştik.

O yüzden yine öyle zannediyorum ki böyle bir sorun var. Ben boş zamanımda ekran çözünürlüğümü düşürtüp iyice bir araştıracağım.

Sorunu çözmek için zaman ayırdığınız için ayrıca teşekkür ederim.

Rica ederim ne demek..

Kozmetik Ürünler ve Makyaj Püf Noktaları - Hastalıklara Göre Tıp Dalları - Gebelik Kategorilerinde taşma daha fazla.
Kolay gelsin şimdiden.

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
ben 2 ğün önce ekledim yazımı .. alıntı degildir .. :)

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Tek kelime bayıldım,inanılmaz hoşuma gitti belki yazar olarak paylaşımlarda bulunamam ama muhakkak yorumlarımı eksik etmeyeceğimden emin olabilirsiniz.
Hayırlı ve uğurlu olsun-alkis
Emekleriniz layıkını bulur inşallah Sayın Adminim.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar