Hanımefendi Magazin

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
hahah kız nettin pasta oldu heryerimiz :D
kapak olayına çok güldüm kaynananda fena hee giflere koptum
Tava botoksu iyimiş ablamın dudak estetigi gibi :kahkaha:

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
m247v7nr.gif

Kazanan açıklandıktan birkaç dakika sonra münazara'da arbede çıktı

Kazanan taraf sevincini biraz abatınca ortaya enteresan görüntüler çıktı sayın Hanımefendi Magazin izleyicileri :foto:

Gelinler grubundan Deokman, esmeryarim, Fındık Kurdu ve bitter_im sevinçlerini yemek savaşı yaparak göstermek isteyince buna tepki gösteren nk83 yemeklerin önüne geçerek benim cesedimi çiğnemeden yemeklerime dokunamazsınız dedi. İşte tam o anda da ortalık resmen savaş alanına döndü.

tumblr_mshbrboNgz1rvumpso1_500.gif

Münazaranın sonunda yaşanan bu olay yüzünden Abdülrezzak Ş. kadınların arasında kalarak ölümden döndü :ne:

Abdülrezzak : Kesin şunuuuuuuu!
FoodFightLG.gif

nk83'ün hamur yoğurma kabı ile başını darbelerden korumaya çalışması ise görenleri epey güldürdü
tumblr_mewdad8IZk1rgmzzzo1_500.gif

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341

Muhabir: Abdülrezzak Ş.

Hanımefendi.com'da gündemi adım adım takip eden muhabirimiz Abdülrezzak Ş. Gelinler&Kaynanalar konulu adlı ilk münazara tartışmasında yardımcı kameramanı Şemsettin D. ile birlikte iki hatta üç ateş arasında kaldı.

Gelin grubundan Fındık Kurdu ve Deokman'ın ardından kaynana grubunu savunan nk83'ün de açılış mesajlarını göndermesi bir anda harareti yükseltti. İstenmeyen olaylara sahne olan münazarada tokatlar havada uçuştu

Muhabirlerimiz bu zor çalışma şartlarına rağmen tüm can güvenliğini tehlikeye atarak olayları sıcağı sıcağına takip etmeye de devam etti.

İşte hanımefendi.com'un ilk Münazara konusundan Abdülrezzak Ş. ve Şemsettin D'in kamerasına yansıyanlar....

... detaylar az sonra
Hanımefendi Magazin

Kim kime kafa attı amanınnnnnn:bayil:

flas-hakkaride-polise-hain-saldiri-11450.jpg

Münazara'da korkulan oldu!!

Gelin ve Kaynana gruplarında yaşanan gerginlik tarafların profil sayfalarına yansıdı.

nk83'ün daha kaynana olmadan gelin çarpmaya çalışması
ws8qpsfx.gif
Deokman'ı delirtti:cirla:

Deokman'ın nk83'ün profil sayfasından "Keseceğim Seniiiiiiii
m1332.gif
" diyerek tehditler savurmasına karşın nk83'ün hiç oralı olmayıp "Abe kaynana ne ettin Deokman'a
8473incir9839980.gif
" şarkısı eşliğinde dans etmesi ikili arasında gergin dakikalar yaşanmasına yola açtı

İşte 8 Nisan sabahı yaşanan o görüntüler!!!

8 Nisan 10:39
Deokman

KESECEĞİM SENİİİİİİİİİİİİİİİ :D:D:D

------------------------------

8 Nisan 10:46
nk83

:ko:ko:ko:ko
Yandan mı? Boydan mı? Verevden mi?
Ninaay nina nanay :yandanyandan:Ninaay nina nanay :yandanyandan:
beyonce-clip-dance-dancing-girl-Favim.com-367752.gif

---------------------

Deokman dediğini yaptı!

Profil savaşları sürüyor sayın Hanımefendi Magazin takipçileri

Gelin tarafından Deokman daha fazla dayanamayıp elini makasa buladı. İşte o görüntüler :foto:

8 Nisan - 20:55
Deokman

8 Nisan - 21:13
nk83
Ne o dize gelip barış sağlamak için o makasla etek mi biçicen kayınvalideciğine :ko
tumblr_lkkfo4E3ir1qafrh6.gif

Hanımefendi Magazin

Ya aşkolsun size..Profillere taşıyacağınıza konuya taşısaydınız ya şu savaşları..Koptummm:ko:ko:ko:ko

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
11139.jpg

Şok şooook şokkk!

Kaynanasını Sevenler Kulubü.. başlığında kaynanalarına olan sevgilerinden bahseden bitter_im ve Fındık Kurdu neden "Gelin&Kaynana" münazarasında onları adeta yerin dibine sokmaya çalıştığı anlaşılamadı. Bu çelişkiye bakalım ne cevap verecekler...

Gerçek alıntılardı efendim

bitter ve kayganası :D
tumblr_lodk8fZkzj1qfbcb8o1_500.gif

------------
Fındık Kurdu ve Kayınvalidesi
mother-daughter.gif

Gerçekleriçarpıtmayalım lütfen Abdülrezzak bey

Ben münazarada da belirttim kayınvalidemi sevdiğimi..Ben genel olan kayınvalide kalıbı hakkında konuştum...:findikim:

nk83

Admin
Tepki
83.518
Taraflarla Yapılan Gerçek Röportaj

Abdülrezzak Ş: Münazara sonucu hakkında ne söylemek istersiniz?

tumblr_luxazk350b1qhq2fno1_500.gif

Fındık Kurdu : Hakkeden kazandı diyorum..Yaşasın gelinlerin gücüüüü...Bu da kayganamız nk83 e kocaman bir kapak olsun:kupa::gul::gul::gul:

tumblr_lm2ikcdw311qesygmo1_500.gif

bitter_im : Ben çok eğlendim şahsen :hihi: nk83'üme çok teşekkür ederim sonuna kadar tek başına bizi kuzu çevirme yaptı tabi biz çaktırmadık her ne kadar üyeleri çıplak gösderen gözlüğüme at gözlügü demiş olsada :hihh: bu kaynana halini tebrik ediyorum :D :D Gelin arkadaşlarımıda tebrik ederim :D nk'ye papuc bırakmadılar :hihi: Sizi seviyorum :1:

tumblr_mgx9grpqm31r5vpxno1_500.gif

esmeryarim : Güzel münazara oldu eğlenceliydi ara ara ben bile kendime hayret ettim bu benmiyim diye :koartık eminim içimde başka biri var deli kadriye :ko aslında karşılık veren biri değilimdir konu gelinler ve kaynanalar birde kaynanamız nk83 olunca içimdeki kişide canlanı verdi :Dbirdahaki sefere yer değiştireyim de kaynanalığı nasıl yapacam kendimi birde öyle göreyim şuanda şaplakçı gelin olarak nam saldım gibi :D

tumblr_inline_mw9wgkcUdB1qfmnua.gif

Deokman :Münazaramız gayet güzel geçti üzerimizde yoğun bir Nkkonda baskısı hissettik biz çok sessiz sakindik oysaki ağzımızı bıçak açmadı..Çok geldiler üzerimize çok biz gayette hanımefendiydik.Hiç ağzımızdan kötü laflar çıkmadı..Sayın abdülrezzakcım.

nk83 :Münazara sonucu hakkında şüphelerim var Abdülrezzoş bu üçü birlik oldu...
tumblr_m16zstYJ1S1r31138o1_500.gif

Abdülrezzak Ş: Nasıl yani :ne:

nk83 :Hile yaptı cadılar :hihh:
Katherina-katherine-pierce-32676839-496-279.gif

tumblr_mbni4tUHwb1ryfbu9o1_500.gif

Deokman : Neeeeeee!

:ne::ne::ne:

tumblr_mkt086v5WJ1s1xhwwo4_250.gif

nk83 : Şaka bir yana :D İlk münazaramız kızlarında enerjisi ile harika geçti :cak: Hem güncel bir sorunu tartışıp hem de bu kadar eğleneceğimizi hiç tahmin etmemiştim :hihi: Gelinlerimizi sonuçtan ötürü tebrik ederim ama hala savunmamın arkasındayım bu tartıştığımız konuda bir sorun var ise bu kesinlikle iki tarafında birbirlerine karşı olan iletişim kopukluklarından ve en baştaki önyargılarından kaynaklanıyor :interest: Umarım bundan sonra insanlar çatışmak yerine kalplerinde oluşturdukları sevgiyi birbirlerine aktarma yolunu seçerler :eek:fff: sanırım bu şekilde herşey daha kolay olacaktır. Nkkonda'nız sizi seviyor kızlar :ask:

nk83

Admin
Tepki
83.518
Son dakka kapağı takam şanım yürüsün dedim :nazo::nazo::nazo:

Senin şaşırman çok tatlı ama :D

nk83

Admin
Tepki
83.518
Yaaa! Allah bizi yapsa acaba @bitter_im neler etmişiz koptum burada :haha:Dur en iyileri öne alam hahahahahaha

Haberleri hazırlayanlar : Bitter_im, nk83 ve sadiye

Flaşşşşşş Flaşşşş Flaşşşşşşşş Şok Haber!!!

Elif20 derslerden kafayı kaldıramıyorum diyerek hem bizi uyutmuş hemde kendisini!!
Bu görüntüye şaşıracaksınız!!

Şokkk Şokkk Şokkk

24023.jpg

Evet elif hanım bu görüntülere ne cevap vereceksiniz

Hanımefendi Magazin

Son düzenleme:

nk83

Admin
Tepki
83.518
Arşivden

Mine88 kulakların çınlasın

Flaşşşşş Flaşşşş Flaşşşşş

Mine88'in Gelinliğini Provasında neler oldu ?
Gelinlik Provasında kaynanası onu çıldırtınca içki ve siğaraya başladı !! kaaac

gelin-alkolu-fazla-kacirinca-sarhos-gelinler-komik-fotograflar-1316393.jpg

Hanımefendi Magazin

Son düzenleme:

nk83

Admin
Tepki
83.518
Arşivden

*Hülya* ablam saygılar sevgiler özlettin :lili:

Flaşşşş Flaşşşş Yeni Aşçımız Hülya'nın Yaptıkları Şoke Edecek!

Akşam 23;08 sularında patlama gürültüsüyle sarsılan Hanımefendi Konutları sakinleri oldukça şaşkındı!

*Hülya* Yapacağını yaptı!.
Acemi şef hülya yeni lezzetler peşinde koşayım derken tencereyi patlattı tencere tavana çakılı kaldı ve mutfağındaki manzara hiç iç acıcı değildi!!

Apartman Sakinleri Adete Korku İçinde!

Olay nasıl gelişti hülya hanım anlatırmısınız?
İşte o anın Görüntüsü!!!

attachment.php

Hanımefendi Magazin

Son düzenleme:

nk83

Admin
Tepki
83.518
Arşivden

:danscıkiz:Bitter&Nk :danscıkiz:Suni kavgamız :capkinbito:

:heyecan:Şok şook şoook :heyecan:

Şimdi aldığımız bir habere göre Hanımefendi konutlarına sessiz sedasız taşınan kuseyen'in konutunu bitter vasıtası ile tuttuğu kulaklara çalındı.

nk ile aralarında bir husumet bulunan bitter'in nk'ye konut alım satımında yardımcı olması akıllarda soru işareti bıraktı.

Magazin dünyası ikilinin suni kavgalarının sebebinin ev satışlarını arttırmak için olduğu düşünüyor

:kendikendinireziledennksmilisi:

resim

Dün gece aldığımız bir habere göre aralarında geçimsizlik olduğu öne sürülen nk ve bitterin sanılanın aksine çok iyi arkadaş olduğu anlaşıldı

İki flaş ismi izlemeye alan muhabirlerimiz Abdülrezzak Şenşakrakoğullarından ( :kptmya: ) dün nk'nin el yapımı olduğu anlaşılan plakası 41 Bito 606 olan lüks otomobili arkadaşı bitter'e hediye ettiğini ve kendisinin arabayı görünce
resim
çok sevindiği ortaya çıktı

Bitterin hiç vakit kaybetmeden arabaya atlayıp gece boyunca dıptıs sıptıs coşarken oldukça eğlendiği gözden kaçmadı :foto:

Atla kız arabama dörtlülerde yanıyor gidiyozzzzzzz

13b05ef6a8e159cc14fa3719709706e7.gif

Huuuuuhuuu nasılızzzzzzzzzz
d7655b5e4494c910c6a95b4298611009.gif

:heyecan:Son Dakikaaaa:heyecan:

Gece coşarken kaza yapan bitterin sağlık durumunun iyi olduğu ve evinde dinlendiği ortaya çıktı :521:

_Kafer_015.gif
anaaaammm kaza yaptıkya gız

İlk ziyeretçisinin yine yan komşusu nk olduğu ve daha iyi olup olmadığını öğrenmeden koyun can derdinde kasap et derdinde denecek ölçüde lakayt davranarak "Kız daha yeni çıktı galeriden insan dikkat eder :korkak:" dediği bitterinde bunun üzerine ":kriz::kriz:Bişi olmadı yaaaa şaka ettim -kop" dediği kulaklara çalındı...

Hanımefendi Magazin

Son düzenleme:

nk83

Admin
Tepki
83.518
Arşivden

Talya seninde kulakların çınlasın :kanka:

:heyecan:Flaş flaş flaş :heyecan:

Uçağında sorun çıkınca acil inişe geçmek isteyen 80 yaşındaki miyop pilot otoyol yerine bir ağacın tepesine indi.

Uçakta forum dünyasının tanınmış ismi talya'nında olduğu haber alan muhabirlerimiz olay yerine geldiklerinde cep telefonları ile hatıra fotoğrafı çektirmek için yarışa giren vatandaşlar yüzünden zor anlar yaşadı

292389-3-4-54e24.jpg

Ağaçta talya gören masum vatandaşlar

Uçakta forum dünyasınca tanınan talya'nın da olduğu haberini alan muhabirlerimiz kendisi ile konuşmayı başardı"İşlerimin yoğunlugu nedeniyle yurt dışına çıkıyordum.Nasıl oldu anlamadım çok mağdurum mağdurumda mağdurum..." diyen talya'nın uçağın ağaca çarptığı anki fotoğrafınıda ele geçirdik
resim

Hanımefendi Magazin

Son düzenleme:

nk83

Admin
Tepki
83.518
Arşivden

Sılaaaaam :krizz:

11utu_masasinda_kadin-201x300.jpg

repassage0.gif

Çılgın kadın ütü masası ile sörf yaparken objektiflerimize yakalandı :foto:

Hanımefendi Konutlarında çatı katı Daire 20'de oturan sıladayım adlı çılgın ev hanımı dağ gibi biriken ütülerini bitirdikten sonra ütü masasına çıkarak sevinç nidaları atarken karşı apartmandan kendisini görüntüleyen komşusunu farketmemiş olacak ki amatör kameralara böyle ilginç bir pozla yakalandı.

Hanımefendi Magazin

Fırçayı yiyince tekzip yayınlamışız ya haha:haha:haha

Sılama yeni haber :D

utu-yapma.jpg

Dün saat 15:57 sularında yayınldığımız "Çılgın kadın ütü masası ile sörf yaparken objektiflerimize yakalandı " haberi hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.

Sıladayım adlı apartman sakininin ütüye başlamadan önceki halini sosyal medyada paylaştığı haberini alan magazin muhabirimiz Abdülrezzak Şenşakrakoğullarından'ın yaptığı araştırma sonucunda önceki fotoğrafın photoshoplu olduğunu ortaya çıkardı..

Hanımefendi Magazin

Son düzenleme:

nk83

Admin
Tepki
83.518
Arşivden

Sılam'ın doğum günü haberleri :kopkop:

tumblr_lv9voeBgdU1r60vi2o1_500.gif

Sıladayım'ın evinden sıkıntılı bir şekilde çıkan Beyonce mikrofonlarımıza "Öfff parti işte hiç eğlenmedim çok kötü geçti " dedikten sonra aracına atlayım mekanı terketti....

Şok şok şoook

Abdülrezzak Ş. içeride partinin nabzını tutarken hiç eğlemedim diyen Beyonce'nin görüntülerini böyle deşifre etti bakalım bu haber sonrası Beyonce ne açıklamada bulunacak

Hİç eğlenmedim diyen Beyonce'nin kendini kaybettiği anlar kameralara böyle yansıdı :foto:
beyonce1.gif

Flaşşşş Flaşşşşş Partinin Ortalarında
Beyonce'un Hallerini Gören Bitter'in Tepkisi :ko
Yanındaki bayan ise @nk83 'ün ta kendisi :ko

Son düzenleme:

nk83

Admin
Tepki
83.518
Arşivden

Leonie :kanka:

Evettt @Leonie- kendi kendine döktürürken barney'in gözüne takılıp kesişi :D

resim

resim

Vasfiye teyze ne revaçtaydı be :D

Partinin bombası!!!!!!!

attachment.php

Hanımefendi Magazin

Son düzenleme:

nk83

Admin
Tepki
83.518
Arşivden

Bitter_im& Kuzey Aşkı :kaalp:

Partide coşan Kuzey Tarkan'ın şarkısı ile bitter'e aşkını itiraf edip "Bitter tut kolumdan çek götür beniiiiiiiiiiii " derken yakalandı bakalım bu görüntüye Cemre ne diyecek :şok:
tumblr_mga3f06wAy1r25rtfo1_250.gif

:haha::haha::haha:

Hanımefendi Magazin

Son düzenleme:

nk83

Admin
Tepki
83.518
Arşivden

tumblrlh2jsdr9t71qcftw3.gif

Partiye sonradan katılan sıladayım
daha ilk ikramda kendinden geçerek
kahkahalar atmaya başladı.
Tüm gece boyunca kikirdeyen sıladayım
parti sonrası çene kemeğini yerine oturtma
operasyonu yaptırdı...

resim

Bir ara evin haline bakıp paniğe kapılan nk
battı balık yan gider diyerek
eğlenceye aktı :danscıkiz:

tumblr_llf15cAj4S1qi7rbqo1_250.gif

Partide çok eğlendiğini söyleyen Barney herşey mucizevi oldu
dedikten sonra güvenliğe yakalanınca korkudan ne yapacağını şaşırdı

barney-stinson-gif-43.gif
tumblr_mxnibwHUAK1qmskdlo1_500.gif

Hızla oradan uzaklaşan Barney fazla hız yaptığı için karşı caddedeki manava girip hastanelik oldu

tumblr_m6qbly77w61qid0hqo1_500.jpg

Hanımefendi Magazin

Son düzenleme:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar