Hanımefendi Konutları - Aslı - Daire 22 (Çatı Katı)

OP
Aslı Oktay

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
aaa buyrun buyrun basımla beraber sorma hulya abla evde kayboldum nk'm sagolsun baya genıs tutmus evı
kardesım pc basından sutlamıstı da benı :D ancak bıraktı :D
ayser ablacım cıcegın ıcın tesekkur ederım ne guzellermıs
hulya ablam bu olmadı ya sız geldını ben yokum ben geldım sız yoksunuz bız en ıyısı bunu bıda yapalım paasta borek de yaparım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
evet ablam evet nk'm once dolandırır gıbı yaptı ama sonra kıyamadı bıze :hihi:
cok tesekkur ederım ablacım buyutelım benım kısceyı bırlıkte
ben evımın komplesıne bayıldıım hemen cay koyup o teraslardan bırıne kurulasım geldı:gul::gul:

cay yapıp terasa mı kurulsam yoksa bu banyoya mı kurulsam bılemedım sımdı :kptmya:

canım ablam benım tesekkur ederım cok guzel hepsı de yalnız bısı sorcam o bıcaklık ınsan fıguru dımı hangı kocasını oldurmek ısteyen hatun ıcat ettı acep:kptmya:
bu arada nk'm sıla ablamın zeynebe aldıgı bebekler bız degıl mıyız gııı hatırladın mı onu sen ben bıtter :bebecik:bebecik

ferah ablam canım benım cok tesekkur ederım dımı nk'm dokturmus valla
ay gumuslerımde harıka beee

hosbuldum bıtanemm cok tesekkur ederım tekrardan:seviyorum:
hedıyelerımın guzellıgıne bak

vayy kofteler vayyy kendılerını de unutmamıslarrr ıstedıgınız sebevlenmek olsun canlarım benım hadı hazırlıyorum ben terası hemen gelın

tesekkur ederım talya ablam Allah razı olsun

tesekkur ederım sadıye ablacım bende bayıldım kızımın odasına cımcımemın ılerdekı odası ıcın de guzel fıkır oldu bana

Canım o bıçak setini özellikle aldım Enişte görsünde sana karşı hareketlerine dikkat etsin düşünsinki ben Aslıma bişi dersem veya edersem Aslım ve baldızlar beni bu hale getirirler :gul::gul:
Ne sandın kızım Sıla ablanın aldığı hediyelerde hep bir anlam mana vardır o bebekleri almamın sebebide Zeynebim oynasın oynarkende o bebeklere özel olarak kurdurduğum Aslı Nk Bitter cadılıkları nasıl olur öğretilerini öğrensin Zeynebim aynılarını sana yapsın

Terasda sabah kahvemi içmeye geldim :kahve:gerçiii siz ben yokken fondülerde çikolatalar eritilmiş meyvalar bandırılıp yenmiş ya neyyyssse

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515
ah kuzum sevmem mı ben senı cok sevıyorum

images

images

cikolatalifondue.jpg

Ayyy ellerin dert görmesin Aslım şahaneler :cikolata:

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
Nk'm küçük evimin son rütuşlarını atarken :D ben de hanımefendi konutlarında ki güzelleri kapı kapı gezip hayırlı olsun diyeyim dedim :D Aslı'm senden başladım hayırlı uğurlu olsun inşallah hediyemle birlikte kahveni içmeye geleceğim

OP
Aslı Oktay

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
bayıldım evine aslıcım özelliklede mutfak balkonuna bittim bittim içim gitti:ne:
tesekkur ederim canim bende bayildim evime :D darisi senin basina canim
Canım o bıçak setini özellikle aldım Enişte görsünde sana karşı hareketlerine dikkat etsin düşünsinki ben Aslıma bişi dersem veya edersem Aslım ve baldızlar beni bu hale getirirler :gul::gul:
Ne sandın kızım Sıla ablanın aldığı hediyelerde hep bir anlam mana vardır o bebekleri almamın sebebide Zeynebim oynasın oynarkende o bebeklere özel olarak kurdurduğum Aslı Nk Bitter cadılıkları nasıl olur öğretilerini öğrensin Zeynebim aynılarını sana yapsın

Terasda sabah kahvemi içmeye geldim :kahve:gerçiii siz ben yokken fondülerde çikolatalar eritilmiş meyvalar bandırılıp yenmiş ya neyyyssse
ablam senin hediyelerden korkulcak cidden :gul::gul: esime gosterdim o ne oyle dedi :ne:
vayy bana komplo kurdun demek bizim sana yaptigimiz cadiliklari zeynep rana bana yaparsa hapi yuttum demektir:bayil:
hosgeldin ablam gel ben sana soyle bol kopuklu bir kahve yapayim :elif:
ay ablam yedik yedik de sensiz hic tadi olmadi senle bir daha yiyelim :tskler:
Aman da amannn

Aslım evin şahane müsait olduğunda oturmaya gelicem :eek:pucuk:

canim buyurgel herzaman beklerim
Ayyy ellerin dert görmesin Aslım şahaneler :cikolata:
ne zaman istersen soyle yaparim ben sana canim benim
Nk'm küçük evimin son rütuşlarını atarken :D ben de hanımefendi konutlarında ki güzelleri kapı kapı gezip hayırlı olsun diyeyim dedim :D Aslı'm senden başladım hayırlı uğurlu olsun inşallah hediyemle birlikte kahveni içmeye geleceğim
iyi yapmissin canim hosgeldin seref verdin herzaman beklerim bitanem
Aslıı elif'in evi düzenlerken bunu buldum kaptım geldim :bebecik prensesin odasına al oynasın benim fındığım:huhuu:

timthumb.php
ay amanin bayildim kizben buna cok guzel tesekkur ederiz nk teyzesi
canım hediyemi umarım beğenirsin :huhuu:

KELEPCELI-KEK-KALIBI-TAKIMI-ITALYAN-NOBLE-LIFE__63348341_0.jpg

vtech-ayirma-ve-sarki-piyanosu-oyuncak.gif

begenmem mi kuzum begendim gel de bi kek pisireyim sana bu siradada kiscem yeni oyuncagiyla oynar

OP
Aslı Oktay

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
canim benim cok da severim gel hemen mutfak balkonu gecelim kuzum asureleri orda kasiklariz bir de guzel bir turk kahvesi mmmmmmmmm nefis

images

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.644
Kandilin mübarek olsun komşum.
Kandil simidi yaptım sanada getirdim afiyet olsun :coffee:

IMG_8074.JPG

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar