Hanimefendi.comun bütün hanımefendileri'ne ve adminimize:)

Tepki
8.216
MERHABA ARKADASLAR SİZLERİ GERÇEKTEN ÇOK SEVİYORUM:eek:pucuk:

ASLINDA ÇOK ŞAŞIRMADIM ÇUNKU DOĞUMA GİRERKEN HEPINIZIN DUA EDECEĞİNİ VE FORMA GİRDİĞİM ZAMAN BUNLARI GÖRECEĞİMİ TAHMİN ETMİŞTİM ÇUNKU HEPİNİZ ÇOK SEKER INSANLARSINIZ BEN CEREN VE KENDI ADIMA BİZE DOĞUM ZAMANIMIZDA DUALARIZI EKSİK ETMEDİNİZ ÇOK MILYONLARCA ÇOK TEŞEKKUR EDIYORUM:sarilma:

tatlıpozan

Daimi Üye
Tepki
3.215
Senin mutluluğun bizim mutluluğumuz.Bebeğin bizi de mutlu etti.Sanki bir akrabamın bebeği olmuş kadar sevindim dua etmezmiyim hiç.Çok şükür dalarımız kabul oldu ikiniz de iyisiniz bunu istemiştim ben dua ederken.Tekrar hayırlı olsun bebeğin canım..

chatlack

Daimi Üye
Tepki
807
Canım benim sana nasıl dua etmeyiz.Neyseki bak sağ sağlim kurtuldun bebişini de kucağına
aldın var mı senden daha mutlu olanı.....
Allahım her gününüzü böyle güzel kılsın.Bizde sana Teşekkür ediyoruz arada girip en
azından iyi olduğunuzu öğreniyoruz.Kendine iyi bak canım ve bebişimizede seni seviyoruz.

Neriman

Daimi Üye
Tepki
267
gecmis olsun allah anali babali bir ömürler nasip etsin.yavrunuzla saglikli uzun yasamlar dilerim canim.saglicakla kal.

gülbin

Daimi Üye
Tepki
2.180
ben doğumunu bilmiyordum şimdi öğrendim:)allah analı babalı büyütsün.ailece sağlıklı ve mutlu,güzel bir ömür geçirmenizi allahtan diliyorum.geçmiş olsun canım:)

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
senin mutluluğun bizim mutluluğumuz demek bitanem rabbim analı babalı büyütmeni nasib eylesin yavrunu canım ülkesine ve sizlere hayırlı bir evlat olsun :hhhhhh:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar