Hanımefendi.com'u ünlülere sorduk bakın ne dediler

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Bülent ersoy

Bulent+Ersoy+Anti+War+Transsexual+Singer..png

Ayol ablanız kurban olsun size ne güzel bir site burası böyle Hanımefendi.com un geleceği çok parlak üye olup katkıda bulunmak boynumuzun borcu oldu

Gülben ergen

Gulben-Ergen-Instyle-Nisan-2009-4.jpg

Ben ikizlerime hamile olduğum günden beri hep Hanımefendi.com 'u takip ediyorum.Hamilelik ve bebek bakımı hakkında çok güzel bilgiler edindim burdan

Ebru şallı

75946269mq3ib1.jpg

Güzelliğinizi neye borçlusunuz diye soruyorlar ama bilmiyorlarki ben Hanımefendi.com sayesinde bukadar güzelim oradaki maskeler ve cilt bakımı bilgileri sayesinde her geçen gün dahada güzelleşiyorum

Derya baykal

deryabaykal_dbod_3.jpg

Hanımefendi.com'da okadar güzel örgü dantel modelleri varki proğramımda hepsinede yer veriyorum ellerinize sağlık kızlar

Beyazıt öztürk

38391334co7zd7.png

Çok güzel biğ site Hanımefendi.com ,ama içeğiye eğkek sinek bile almadığınız için bende gizliden gizliye takip ediyoğum

Hadise

hadise8.jpg

Modayı yakından takip eden birisi olarak Hanımefendi.com 'bakmadan ne alacağıma karar vermiyorum en yeni çıkan kıyafetler bu sitede

Akrep nalan

w_nalan222.jpg

Hanımefendi.com'daki göbek eritme ve zayıflama formulleri sayesinde gün geçtikçe dahada zayıflıyorum

Seda sayan

8.jpg

Bundan böyle bende Hanımefendi.com dayım
ben varken kimse size bişey yapamaz yettim bacılarım

Esra ceyhan

url

Hanımefendi.com'un üstüne başka site tanımıyorum proğramıma gelen tüm konuklarıma bu siteyi tavsiye edeceğim

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Recep İvedik:D

Recep_%C4%B0vedik.jpg

durun bakam bakim dur bir daha bakim
hohoyt dur ii göremedim bir daha bakayım
niye bana sormadınız yoksam ben ünlü degilmiyim hohoyt
len gel bakayım buraya bak bakayım gözüme
sen sormadan ben söylüyeyim bende bu yakışıklılıgımı
ve karizmatik oluşumu Hanımefendiye borçluyum

RUKİYE

Daimi Üye
Tepki
1.143
:kptmya:akrep nalan essenin yakın takipçisi desene :kptmya:
akrep nalanın koçlugunu senmi yapıyon kızz

emegine saglık fındık gülmekten geberdim:kptmya:

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
İbrahim Tatlıses

ibo1ye6.jpg

Urfa’da Hanımefendi vardı da biz mi üye olmadık..Tüm forumcuları çok seviyorum...gizliden gizliye takılıyorum ama siyaset bana göre değil,her yazdığımı siliyorum

Reha Muhtar

325yd9.jpg

burdan bütün Hanımefendi üyelerine sevgi ve saygılarımı gönderiyorum. iyi aksamlar Hanımefendi, her nerede yaşanıyor ve yaşatılıyorsanız

Mehmet Ali Erbil

hanimefendi. DE en yeni konular tüm hızıyla devam ediyor..!! Yeni gelişmeler Parmaktan sonra

Anayasa Mahkemesi Başkanı

1651ft7.gif

hanimefendi üyelerine saygıyla duyurulur.!
hanimefendi 'de Moderatörler Kanununun D-Fıkrasının C Bendi aşağıdaki şekilde değişmiştir.!
hanimefendi 'de Moderatör olacak kişiforum meclisindeki 367 toplantı yeter sayısını bulamaza üye olarak kalacaktır.!

Banu Alkan

banualkanav6.jpg

Neremi, neremi, Haydi beni dansa kaldir.Bu muhtesem sarkilarimla hanimefendi'ye renk katacagim, ayol iyiki varsin hanimefendi

EMRAH

11242906478978ysrk6.jpg

Bak Gülcan burasi hanimefendi.artik burda emniyette olacaz annemi de alip getirecem buraya mutlu olacaz göreceksin aglama artik gülcan)
hanimefendi var artik bize sahip cikacaklar

AJDAR

sinces871998ah8.jpg

Cikata Muz, muz. Ben bu hanimefendi forumuna MâL OLMUS bir üyeyim Bu forumda benimsenip takdir gören üyelerdenim Harika bir forum Cikata muz, muz.

Erman Hoca

37058vo4.jpg

Artik bende bundan sonra hanimefendi spor bölümlerinde yayin yapacagim.Ugurcugum su son acilan konuyu geri al ,geri al bak iste orda konu basligina faul yapilmis ama admin arkadasimiz görmemis...Essenin konularını ezip geçeceğimmmm:kptmya::kptmya:

Saadettin Teksoy

423x191saadettinteksoy4tg8.jpg

Ben Saadettin Teksoy. Bundan sonra bendehanimefendi de sizlerleyim sirlara karismis konulari gün isigina cikartacagim Sakin hanimefendi den ayrilmayin

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Çok güzel biğ site Hanımefendi.com ,ama içeğiye eğkek sinek bile almadığınız için bende gizliden gizliye takip ediyoğum

:kptmya::kptmya:

be_reN

Daimi Üye
Tepki
1.856
Artik bende bundan sonra hanimefendi spor bölümlerinde yayin yapacagim.Ugurcugum su son acilan konuyu geri al ,geri al bak iste orda konu basligina faul yapilmis ama admin arkadasimiz görmemis...Essenin konularını ezip geçeceğimmmm

:kptmya::kptmya: AMan Yarabbım fındıgım sen bızı oldurucen kıs nerden buluyon bu ucuk kacık seylerı Allah ıyılıgını versın ben en cok buna koptum essem sana rakıp cıktı kıs hemde erman toroglu :gul::gul:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar