Hanımefendi.com'da sizden çok var!

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Fındığım yine çok güzel bir konuya barnağ basmışsın balım-hmm
benimde okuduğum teşekkürümü etmediğim hiç bir konu yok bu siteye üye olduğum günden beri yorum yapıp teşekkürümü etmediğim hiç bir konu yoktur emeğe saygı diyoruz ilkelerimizden biride bu değilmi bir yorumu ve teşekkürü çok görmiyelim arkadaşlar
:gulegule::gulegule:bu arada arişim bende merak ettim benimde kulağıma bi şettirsen diyorum hani:lululu::lululu:

Tepki
914
ben teşekkür olayını daha yeni gördüm iimi:) siteye çok uğrayamadığım
için profilimde teşekkürleri görüyordum da daha nerdn edildiğini bilmiyordum:kptmya: daha yeni farkettim ve tşekküre başladım bismillah :kptmya: gözlerimi laserle çizdirdim ama demekki hala körlük var :kptmya::kptmya:

acigul

Daimi Üye
Tepki
650
Birr repim bilem yok anlıyormusun hadiiii gülümseee:nanik::nanik: damara bağlayım dedim :cokkomik: mausunuzu istediğiniz heryere götürüyosunuz teşekkür butonuna götürmek çok mu zor geliyo dimi ama :dertli: buara yoğunluktan pek giremesemde, bazen bende acele olunca bakıp çıkıyorum ama vaktim olduğu zaman teşkürümü ihmal etmem :findikim:

H

Hera

Misafir
Yahu ben :uzgun: okuıdum ama hiçbir şey anlamadım Rap nedir mümkün olduğunca teşekkür edip yorum yapıyorum Lakin Rap savaşından :sinifsinif: haberda değilim vede ne işe yarıyor çözemedim :eek:ys:

elasu

Daimi Üye
Tepki
3.393
bende bilmiyordum canım şimdiye kadar
yorumumu yapıyorum teşekkürü mü ediyorum ama teraziden rep verildiğini bilmiyodum
neyse öğrendim artık
bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp:deli:

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
bu rep savaşı için ne kavgalar çıkmıştı iki kişi yüzünden başka bir sitede...
nedir anlamıyorum bu repler toplanıp toplanıp bankada para niyetine bozuluyormu?:acep:
bazılarına dokunuyo bu kadar anlam veremiyorum:acep:
ben teşekkürrümü eksik etmem bazen repte veririm katıldığım kişilere..ama bazılarının repleri almış başını gidiyo:acep:

meltemim

Daimi Üye
Tepki
295
merhaba ben yeni öğrendim bu teraziyi teşekkür ediyordum emeğe saygı diye oraya basınca repi artınca ne olacak daha kıdemli paylaşımcı üyemi olacak bundan sonra göz ardı etmem

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar