Hanimefendi.com - Portal tasarımı - Yorumlarınız

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
'Hanımefendiler'in kuaför salonu' diye bir bölüm olsa :) saç, bakımlı eller,değişik göz makyajları vb. kendi çekimlerimizle süslense çok güzel olurdu :dusun:

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
Tabiki bu tür kategorilerde eklenecek. Buna benzer kategori önerilerinizi yazarsanız daha iyi olur.

Anladim, benim bir onerim daha olacak. Unlu bir pedeagogun cocuklar hakkinda yazilarini yayinlayabiliriz. Sitemizde anne sayisi cok, faydali olabilir diye dusunuyorum. Sahsim adina Mehmet Teber'in yazilarini begeniyle takib ediyorum. Mesela boyle bir uzmanin yazilarini yayinlamak guzel olur diye dusundum.

OP
Admin

Admin

Admin
Admin
Tepki
2.444
Anladim, benim bir onerim daha olacak. Unlu bir pedeagogun cocuklar hakkinda yazilarini yayinlayabiliriz. Sitemizde anne sayisi cok, faydali olabilir diye dusunuyorum. Sahsim adina Mehmet Teber'in yazilarini begeniyle takib ediyorum. Mesela boyle bir uzmanin yazilarini yayinlamak guzel olur diye dusundum.

Öncelikle portal'ı beta aşamasında yayına aldım. Umuyorum beğenirsiniz. Dediğiniz gibi bir çok konuda, bir çok uzmana ait makaleleri portalda yayınlamaya çalışacağız. Şimdilik bir kaç yazar arkadaş ile de anlaşma durumundayız.

Bu konu altından önerilerinizi yazmaya devam ederseniz biz de elimizden geldiği kadar en iyisini yapmak için çaba gösteririz.

Herkese iyi paylaşımlar dilerim.

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
Emeginize saglik portal cok guzel gorunuyo anladigim kadariyla gelismeye devam edicek. kitap severler icin de kitaplar hakkinda kisa bilgiler veren bir bolum acilabilir

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
Ellerinize sağlık.. Bugün Hanımefendi.com'a girerken direk portal sayfası açıldı gerçekten muhteşem olmuş.. Emeğinize sağlık :)

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Bugünkü değişikliği ilk ben farkettim derken,asıl ben sona kalanlardanmışım meğer:cokkomik:

Emeklerinize sağlık harika oldu böyle

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
Admin bey hanımefendi portal süper olmuş ellerinize sağlık yalnız arşive nerden bakıcaz ve işlenen konular nerede onları bulamadım.

füreyya

Daimi Üye
Tepki
2.323
çok çok çok güzel olmuş.
güncellenmesi ihmal edilmezse tamamdır :heyo:

OP
Admin

Admin

Admin
Admin
Tepki
2.444
Söylediğim gibi bir kaç editör arkadaş ile görüşüyorum. En kısa zamanda düzenli olarak güncellenmeye başlanacak inşallah.

OP
Admin

Admin

Admin
Admin
Tepki
2.444
Portal için elifsu adında bir arkadaşımız güzel yazılar yazmaya başladı. Siz de portaldaki konulara iştirak eder, en azından oradaki konular ile ilgili yorumlar yazarsanız çok seviniriz. :)

Ayrıca portal konusundaki görüş, düşünce ve isteklerinizi de yazabilirsiniz.

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Portalda giriş yapmadan yazı yazabiliyormuyuz ? Veya önce giriş yapıp sonramı yorum ekleyebiliyoruz ben pek idrak edemedimde :acep::acep:

OP
Admin

Admin

Admin
Admin
Tepki
2.444
Üye olmadan yorum yazabilirsiniz. Konuların altında yorum yazma alanı bulunuyor.

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
Genel konularda anketler eklenirse hoş olabilir aslında...

Ben ilk yorumumu yaptım :findikim:

OP
Admin

Admin

Admin
Admin
Tepki
2.444
Anket olayını iyi hatırlattınız. Anketi ekledim. Sizde anket sorusu önerilerinizi yazabilirsiniz. Bir sonraki anketimiz ne olsun anlamında soruyorum.

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
Bunlar olabilir aklıma geldikçe yazarım

*TL'nin yeni simgesini beğendiniz mi?
*Eurovision ile ilgili olabilir
*Vazgeçemediğiniz aksesuar hangisi? (Kolye-Küpe-Kemer-Şapka- Gözlük-Saat-Bileklik)
*İnternette nasıl vakit geçirirsiniz (yada kaç saat)
*Olmazsa olmaz dediğiniz teknolojik alet hangisi?
*Kişisel gelişiminiz için hangi kursa gitmek istersiniz? (Yabancı dil -Tiyatro -Dans -Yemek-Diksiyon-Resim vs.)
*Evinizin dekorasyonunu sık değiştirmisiniz?

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar