Hanımefendi.com bloğu

OP
H

hanımefendi

Yeni Üye
Tepki
9
değerlendirmesini birlikte yapabiliriz. üst menüden direkt hanımefendiye yönlendirme yapabilirim. sizde forum sitenizde yapamadıklarınızı blogger altyapısının elverdiği teknolojiyi kullanabilirsiniz. yani iki devlet bir millet gibi.
mesela
* Boy kilo orani hesapla
* Gebelik Haftasi Hesaplama
* Yumurtlama Gunu Hesaplama

bu tarz hesaplamalar için link verirsiniz. bende istemiş olduğunuz hizmetleri sunarım sizlere seve seve. ne dersiniz?

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Bu konu Admin ve yönetimi ilgilendiren bir konu yarın diğer arkadaşlarımda geldiğinde aramızda konuşuruz verilen kararı size bildiririz ama ben böyle birşeyin kabul görceğini sanmıyorum yinede diğer arkadaşlarımlada konuşmadan yorum yapmak istemem -hmm

Admin

Admin
Admin
Tepki
2.444
Teklifiniz için teşekkür ederiz, fakat her ne şartta olursa olsun sitemizden kendi sitelerimiz dışında herhangi bir siteye bağlantı vermemeye özen gösteriyoruz.

Bahsettiğiniz içerikleri istenildiği taktirde biz de sitemizin sunucusuna yükleyebiliriz.
Hatta çok gerekirse blog.hanimefendi.com adı altında bir adreste açabiliriz. Ancak foruma olan ilgiyi azaltmamak adına sitemizi pek detaylandırmakta istemiyoruz.

En azından benim şahsi düşüncem bu şekilde.

İyi paylaşımlar.

OP
H

hanımefendi

Yeni Üye
Tepki
9
peki o zaman şöyle olabilirmi ben sizin sitenizi büyükçe bir logo halinde kendi sitemin üst kısımlarında bir bağlantı eklesem KADINLARA ÖZEL FORUM gibi, sizden yalnızca alt kısımlarda mini bir bağlantı istesem bu mümkünmüdür?

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar