Hanımefendi.com 2009'un Enlerini Seçiyoruz!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nesrin64

Daimi Üye
Tepki
6.280
HEPİNİZİ ÇOOOOOOOOOKKKKKKKKK SEVİYORUM...-hmm-hmm-hmm

TEK TEK ÖPÜYORUM....:eek::eek::eek:

YENİ YILDA BÜTÜN DİLEKLERİNİZİN GERÇEKLEŞMESİ DİLEĞİYLE....

HEPİNİZE MUTLU YILLAAAAAAAARRRRRRRRR....

tesekkur10008.gif

su.ay

Daimi Üye
Tepki
1.545
bende çok teşekkür ederim. adımı birkaç yerde gördüm. ben bu foruma o kadar çok bağlandım ki uğramadan duramıyorum. ailem gibi oldu. herkesi merak eder oldum. .mutluluklarında ,hastalıklarında bende üzülüyorum.sizleri çok seviyorum.

yeni yılın herkese mutluluk,sağlık ve huzur getirmesin istiyorum.vatanım için sakin ve huzurlu bir ortam diliyorum.

incitanemtuana

Daimi Üye
Tepki
28.175
-hmmöncelikle sahima böylesine güzel bir fikiri bize sundugu icin tüm kalbimle tsk ederim-hmm
:iloveyou:eek:nun emegi cok büyük:iloveyou:
sonrasinda bir cok kategoride nikimin gecmis olmasi beni cok ama cok mutlu etti
ne mutlu banaki sizleri tanimisim
hanimefendi ailesinin bir parcasi olabilmisim
:hhhhhh::hhhhhh::hhhhhh:

sahima gecendede yazmistim
onun emegi tartisilmaz kiyaslanamaz hic birseyle

öyle saglam tohum atmiski
kök salmis
dallanip budaklanmis
yessilenmis
ve meyvesini bir bir toplamis

biz hanimefendi ailesiyiz
biz hanimefendileriz
hanimefendi ailesinin bir parcasi olmak gercekten bir ayricalik

:iloveyou::iloveyou::iloveyou:

2010yilinda
yakanizi ask ve sevgi hic brakmasin insallah

yuvanizdanda
saglik
huzur
nese
sevinc
bol kazanc ve bereket hic eksik olmasin

dileyen herkezede 2010 melek müjdesi versin insallah

:iloveyou:herkezi cok seviyorum:iloveyou:

*Bilgin*

Daimi Üye
Tepki
1.716
sonuçlar açıklanmış,gerçekten ilginç sonuçlar çıkmış.:)
hülyanın en agresif üye seçilmesine bende çok şaşırdım.

bende incimle birlikte en sempatik üye:) hemde en yazmadan duramayan üye şeçilmişim. oy veren bütün hanımefendilere teşekkür ederim.

ilginç olansa msj sayım 500 bile olmadan en yazmadan duramayan üye diye düşünülmem.
demekki sessiz ve yorumsuz kalma vaktim gelmiş.:)

güllerdiyari

Daimi Üye
Tepki
2.410
benimde adimin bircok yerde gecmesi beni cok mutlu etti-hmm:eek:
oy veren herkese cok cok tesekkür ederim arkadaslar:eek:
acisiyla tatlisiyla bir yili daha geride biraktik yeni yilda saglik huzur mutluluk bereket dolu bir yil dilerim :eek:
hep birlöikte hanimefendi ailesiyle olmayi dilerim-hmm:eek::hhhhhh:

Oruc

Daimi Üye
Tepki
2.379
En Güzel Türkçe Kullanan:

Oruc : 5

Bu kategoride ençok oyu almak beni çok mutlu etti teşekkür ederim arkadaşlar :hhhhhh:
En Ciddi Üye:

Oruc :9
Çokmu ciddiyim kızlar hişşt:gitme:

En Gizemli Üye:

Admin : 6

Oruc : 4

:gul: :gul: teşekkürler sır gibi kadınımdır..
Hemen hemen her kategoride banada yer vermişsiniz kızlar teşekkür ederim hepiniz birer Hanımefendisiniz :hhhhhh: :iloveyou:
2010 yılında herşey gönlünüzce olsun,yuvanızdan mutluluk ve sağlık hiç gitmesin kök salsın dilerim..

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Merhaba Arkadaşlar:
Konuyu ilk açarken bir açıklama yaptım ve yine buraya bir açıklama gereği duyuyorum..Çünkü son yorumlar için bir açıklama yapmayı uygun buldum.
Evet İşte Büyük Gün Geldi;
Elimden geldiğince sizlerinde önerdiği kategorileri eklemeye çalıştım.
Öncelikle bir hatırlatmada bulunmak istiyorum.Burada yapmak istediğimiz tek şey eğlenmek,bunun üzerine basa basa söylüyorum,kesinlikle kalp kırmak değil amacımız güzel hoş vakit geçirmek..
Yapmamız gereken tek şey cevap verirken kategorileri mesaj sutununuza kopyalayarak sırası ile düşündüğünüz isimleri yazmak..Eğer kafanızda bir isim yoksa sutunun karşısını boşta bırakabilirsiniz.

Hanımefendi.com olarak yılın ilk eni olması sebebi ile büyük bir heyecan ile konu açtım,ilk söylediğimi yine yeniliyorum,kimsenin kalbini kırmak yada incitmek asla olmadı..
Hülya arkadaşımızın agresif seçilmiş olması illa Hülyanın agrasif olduğunu göstermez.Yada Bilginin her konuya durmadan yorum yapan kişi olması için illa ara vermesinede gerek yok,sonuçta burası bir forum ve katılımlarım olucakki birbirbirimizin düşüncelerine ortak olalım,daha yakından birbirimizi tanıyalım..
Ben agrasif olarak Birsam'ı seçtim;çünkü ilk onunla tanışıklığım ve sohbetim çok gergin zamana denk geldiği için ve aklımda o şekilde kaldığı için direk onun ismini yazdım..
Yada Bilginin en çok yorum yapan kişi olarak seçilmesinde de her konuda yorumunun olması bana göre çok güzel,demekki tüm forumda gelişen olaylardan haberdardır demektir,bizleri ve sitemizi yakından takip ediyor demektir..
Yani fazla kafanızı şişirmeden şunu söylemeliyimki;burada kimse alınmasın,darılmasın,kategorilere isim yazılırken o an aklına gelen ilk isim yazıldı yada çoğumuz düşündük ve isme öyle karar verdik ve yazdık...Bitti...Geçti...
Şimdi yep yeni bir yıl bekliyor,yine aynı heyecanımızla,yine el ele yep yeni bir yılda yine 2010 Enlerimizde görüşeceğiz..
Herşeyinizle sizleri seviyorum,hoşçakalın,hanımefeni.com'da kalın:hhhhhh:

su.ay

Daimi Üye
Tepki
1.545
yaa arkadaşlar şahımda beni oyun kurdu seçmiş. beni ilk zamanlar hep oyunlara dalarken görüyordu. daha sonra başka konular paylaşmaya başladım. benimde kızmam gerek o zaman. ama ben güldüm.teşekkürler. bence çok güzel bir konuydu.:hhhhhh::hhhhhh:

*Bilgin*

Daimi Üye
Tepki
1.716
Sevgili şahmaran, amacım konuyu farklı bir yerlere çekmek deyil .

Ama son mesajından sonra cevap bana cevap hakkı doğduğunu düşünüyorum.
1.si hülyanın en agresif seçilmesiyle ilgili
Hülyayı hep hoş sohbet neşeli biri olarak gördüğüm için en agresif seçilince şaşırdım.

2.si benim en yorum yazmadan duramayan üye seçilmem.
formda yorumları paylaşımları ve mesajları benden daha fazla arkadaşım varken benim böyle bir en almam bana ilginç geldi kendi fikrimi belirttim.

Sadece senin en sempatik üye kısmına incim ve benim eşit sayıda adımız yazıldığı halde o bölüme sadece arkadaşım incitanemtuanayı yazıp
En yorum yazmadan duramayan üye bölümüne benim adımı yazıp vurgulaman benim biraz duygularımı karıştırdı böyle bir yorum yaptım.

(şunuda belirtmek istiyorum incimle bu katagoridede adımı eşit sayıda görmek benim için çok sevindirici. O her konuda benim gönlümün birincisi):sarilma:

Kimseye alınmadım kırılmadım açtığın konuyu yada sonucunu eleştirmedim.
bana görede çok güzel bir konu oldu.tabiki herkes kendi düşüncesini yazıcak hepinizin fikrine saygım var. Tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Dilerim 2010 herkes için çokkk güzel ve tüm dileklerin gerçekleştiği bir yıl olur.:)

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Bılgın su an evdeyım ve kısıtlı bır surfe ıcın geldım
Evet sempatık uye olarak ıncım ve sen5 kısı tarafından ısmınız yazılmıs
Bu benım hatamdır ve yarın bu duzetmeyı yapacagım
Keske gorfdugun an bana yazsaydın art nıyetlı yada sana ozel bır durum degıl kesınlıkle benı bu sekılde algılama ve kotu bır sey aklına getırmenı ıstemem
O gunku benım bır anlık dıkkatsızlıgım dıyelım buna cunku sende taktır edersınkı hem oy sayımı yaptıktan sonra tekrar ısımlerı kategorılere yazmam daha sonrasında tekrar tekrar gozden gecırmeme ragmen bır sekılde atlamısım ıste..
Senden bunun ıcın ozur dılıyorum anlayısın ıcın tesekkur ederım

*Bilgin*

Daimi Üye
Tepki
1.716
Bılgın su an evdeyım ve kısıtlı bır surfe ıcın geldım
Evet sempatık uye olarak ıncım ve sen5 kısı tarafından ısmınız yazılmıs
Bu benım hatamdır ve yarın bu duzetmeyı yapacagım
Keske gorfdugun an bana yazsaydın art nıyetlı yada sana ozel bır durum degıl kesınlıkle benı bu sekılde algılama ve kotu bır sey aklına getırmenı ıstemem
O gunku benım bır anlık dıkkatsızlıgım dıyelım buna cunku sende taktır edersınkı hem oy sayımı yaptıktan sonra tekrar ısımlerı kategorılere yazmam daha sonrasında tekrar tekrar gozden gecırmeme ragmen bır sekılde atlamısım ıste..
Senden bunun ıcın ozur dılıyorum anlayısın ıcın tesekkur ederım

önemli deyil canım. özür gerektirecek bir durumda yok ortada.

düzeltme yapılması da önemli deyil.ben sadece düşüncelerimi paylaşmak istedim.

yanlış anlaşılma olmasın diye her şeyi şeffafça yazmak istedim.

bende teşekkür ederim anlayışın için.:)

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519
adımın bu kadr çok geçmesinden dolayı bende biriki cümle yazma ihtiyacı hissettim ,umarım yazdıklarım anlaşılabilir ve yanlış yerlere çekilmez

ilk önce şunu söyleyim enler seçilirken biraz renklilik birazda eğlenece olsun diye bende katıldım , ama bu tamamıyla ciddiye almayacağız anlamınada gelimyor

arkadaşlarım sağolsun aldığım oyalaradan daha doğrusu buraya benim için yazdıkları düşüncelerden dolayı bende tabiki mutluyum ,zaten beni gerçekten tanıyan ve benimde tanıdığıma inandığım arkadaşlarım bu kişiler

bende oy verirken bu konuyu dikkate almıştım hakkında hiç bir bilgim ilgim ,sohbetim olmayan insanların adını yazmamaya dikkat ettim ,yada sorunun tam karışılığı olmasına özen gösterdim ,verdiğim oylarda:eek:

agresiflik konusuna gelince ben kendimden zaten eminim ,gördüğüm kadarıyla arkadaşlarımda emin oyüzden ennn agresif derken ne sorunun karşılığına oturduğumu nede iki oyun aldığım en neşeli komik vb başlıklardaki oylarla kıyaslanamayacağını düşündüm

bu yüzden hem bilgine ,hemde yazan diğer arkadaşlarımın da emin olmalarını isterim ,bildiğimiz üzüre ben ne gerçek yaşantımda nede nette hiç öyle olmadım :hhhhhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar