Hangi yumuşatıcı kullanıyorsunuz?

hangi yumuşatıcı kullanıyorsunuz??

• Kullanılan toplam oy
    36

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Vernel Aroma Theraphy Relax ve Vernel Aroma Therapy Sensual

8504191742858496.jpg

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Şuanda bunu kullanıyorum. Harika bir kokusu var ve de çok kalıcı. Tavsiye ederim.

Yumoş Extra Doğanın Özü

attachment.php

Ekli dosyalar

• 010205053.jpg
    010205053.jpg
    31,4 KB · Görüntüleme: 138
OP
L

lakerda

Misafir
Geçen gün havluları yıkadıktan sonra aklıma geldi. Hani biz yumuşatıcı katıyoruz ya yıkama sonunda. E bu yumuşatıcıların kokusu hep aynı. Şöyle daha güzel kokanını daha çok kokanını yapsalar ya. Bildiğiniz tavsiye edeceğiniz böyle bi yumuşatıcı var mı? Mesela bi arkadaşım yumoş’un yeni çıkardığı Fiesta diye bişeyi tavsiye etti. Henüz denemedim deneyeniniz varsa beni haberdar eder misiniz?

_Dersena_

Daimi Üye
Tepki
1.750
Normalde yumoş ama şuan vernel kullanıyorum ..İndirim vardı o yüzden deneyeyeim dedim

sevim çelik

Yeni Üye
Tepki
1
Ben Yumoş Fiesta kullanıyorum. Çok çok farklı bir kokusu var. Diğer arkadaşların bahsetttiği markalar da fena değil ama Yumoş Fiesta'daki koku hiç birinde yok. Aklınızda bulunsun derim, en yakın alışverişte mutlaka alın deneyin :)

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Kayınvalidem yeni, çamaşır makinası aldı,beraberinde küçük bi kullaımlık yumoş fiesta verdiler,innanılmaz güzel kokuyo çok beğendim

OP
P

prettywoman

Misafir
tamamdır ...madem öyle ben de alışveriş listeme yumoş fiestayı yazıyorum. ben vernel kullanıyorum ama açıkçası son zamanlarda kokusunun eskisi kadar kalıcı olmadığını düşünmeye başlamıştım, bu yeni ürünle tekrar yumoşa dönüş yapabilirim. Neyse bugun aklışverişe çıkıp bir tane alıcam, kullanınca yorumlarımı yazarım, öneriler için teşekkürler!

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519
kullandığımız detarjanlar yeterince zararlı
çamaşırlar durulanmıyor zaten birde en son yumuşatıcı eklemek çamaşırlard çok daha fazla kimyasal atık kalmasına sepep oluyor
ben oyüzden hiç yumuşatıcı kullanmıyorum

OP
P

prettywoman

Misafir
Evet arkadaşlar...yumoşla yıkadığım ilk çamaşırlarım az evvel makinadan çıktı :huri:

Doğrusunu söyleyeyim çok ta bir fark beklemiyordum ama koku gerçekten farklı ve başarılı ...ben kırmızı olanını aldım, kokusu çok ferahlatıcı... insanı mayıştırıyor :fisfis:

Neyse... kalıcılığı hakkında şimdilik birşey söyleyemeyeceğim onu da yarın öbürgün anlamış olurum :)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar