Hangi marka bebek bezlerini kullandınız?

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Ben Prima düşünüyorum, kardeşimde de onu kullanmıştık hep:ilknur:

Ama hediye olarak Huggies göndermişler bize:) Onu da deneriz inşallah sağlıkla gelsinde

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
Ben Prima düşünüyorum, kardeşimde de onu kullanmıştık hep:ilknur:

Ama hediye olarak Huggies göndermişler bize:) Onu da deneriz inşallah sağlıkla gelsinde

bizede hastane vermişti ama benim bildiğim neyle başlarsan onunla devam et canım sonra sorun yaşama ne kadar doğru bu duyduğum bilmem ama

sirma

Üye
Tepki
36
her bebeyın yapısı farklı oğlumda prima kullandım ama kızımda kullanmıdım alerji yaptı ...evy baby kullandım kızıma :bebecik

office

Daimi Üye
Tepki
1.158
Prima; felaket pişik yaptı.. Huggies; çok sert, çok ses çıkarıyordu emekledikçe.. şimdilik Molfix kullanıyoruz iyi geldi.. benim oğlanların cildi çok alerjik olduğundan çok zor bez seçiyoruz :kahve:

yoruldum71

Daimi Üye
Tepki
3.368
bende prima kullandım ikisine
ilk zamanlar prima kullandım taki 10 aylık olana kadar
sonra her ay değişik bez kullandım
can bebe,molfix filan yani
ama prima'yı öneririm

gül gazeli

Daimi Üye
Tepki
1.321
kızda başlarda prima daha sonra alerji yaptı .şimdi baby star kullandım başlarda oda alerji yaptı bimden bi marka var baby starla aynı fiyat onu alıyorum ama değiştiricem boyumuz yetmiyo artık

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
prima da çok pahalıymış heralde nerdeyse 2 seneden fazla kullanılıyor herkesin durumu yetmez buna sanırsam zor ya

office

Daimi Üye
Tepki
1.158
prima da çok pahalıymış heralde nerdeyse 2 seneden fazla kullanılıyor herkesin durumu yetmez buna sanırsam zor ya

rabbim alamayanlara yardım etsin, altı üstü bir bez neden bu kadar pahalıdır anlamış değilim.. mamalar da aynı şekilde, yazık alamayan ne yapsın? pirinç unu veriliyor, sonra yetkililer!!! car car konuşur obezite bebeklikten başlıyor diye..

kaldı ki o prima mahvetti oğlumun cildini. pişik kısmını aştı yaralar oldu oğlumun cildinde.. -kizgin

Tepki
6
bizim için bez çok önemli çünkü oğluşumun anal fissürü var:mendil:

prima kullanıyordum iyiydi sıkıntımız yoktu hugies önerdiler deneyelim dedik begenmedim karton gibi-kizgin

şuan prima kullanıyorum memnunum

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar