Hangi makyaj malzemeleri çok amaçlı kullanılabilir?(Videolu Anlatım)

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
allik_nasil_surulur.jpg

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Birde ben yazın kullandığımız pudra yüzde leke yaparmı onu merak ediyorum.
Sanki benim yüzümde azıcık güneş lekesi oldu gibi :dusun:
Yada gebelikten kaynaklandı bilemiyorum ama,allık sürerken artık korkarak sürüyorum yüzüme:ayna:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Sanmıyorum canım. Bende kullanıyorum pudra, hatta fondoten üzerine; ama hiç olmadı. Hamilelikten olabilir:eek:

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Ben en cok cok amaclı goz farını kullanıyorum sanırım:gul:

Gozume dudagıma tırnagıma :sigara:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Umarım geçici bir durumdur Arişim,çünkü iyiden iyiye korkmaya başladım,kalıcı olurmu diye?

Canım,
Eğer geçmezse bir ara bir dermatoloğa falan git. Ama sürekli kullandığın bir pudra ise ve de kalitesine güveniyorsan soun olmaz.

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Yok fındıgım oyle ayrı bı urun degıl.

Soylekı Maranım ve Arısım...

Gozume surdum mu farı.Aynı farı dudagıma hafıf parlatıcı suruyorum sonra onun ıcın kullandıgım sıradan bı rujum var rengını sevemedım gıttı.Fırcayla once o rujı hafıfce alıyorum fırcaya sonra ıstedıgım ren goz farına fırcayı hafıfce daıreler cızerek yedırıyorum.Ruj artık o goz farının rengınde oluyor.

Aynı renkden oje mı ıstıyorum.Bunu da azıcık bır cay tabagına farı ezıyorum uzerıne de bıraz tırnak cılası dokuyorum.Yıne bunun ıcın kullandıgım bır oje fırcam var.Iyıce karıstırıp tırnagıma suruyorum.

Al sana aynı renkde goz dudak ve tırnak:kupa:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485

Gozume surdum mu farı.Aynı farı dudagıma hafıf parlatıcı suruyorum sonra onun ıcın kullandıgım sıradan bı rujum var rengını sevemedım gıttı.Fırcayla once o rujı hafıfce alıyorum fırcaya sonra ıstedıgım ren goz farına fırcayı hafıfce daıreler cızerek yedırıyorum.Ruj artık o goz farının rengınde oluyor.

Aynı renkden oje mı ıstıyorum.Bunu da azıcık bır cay tabagına farı ezıyorum uzerıne de bıraz tırnak cılası dokuyorum.Yıne bunun ıcın kullandıgım bır oje fırcam var.Iyıce karıstırıp tırnagıma suruyorum.

-alkis Süpersin canım. Aklımda bulunsun bu tavsiyeler:eek:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395

:sok:sok:sok
Vay anasını beeee,kız kedi senden korkulur yemin ederim.
Valla 5 liraya tüm makyaj malzemelerini mal etmiş olsun,akıllı kadın diyorum yaa hakkatten akıl fışkırıyor senden beeee-hmm

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Ne utanıyon pisim:D Ne güzel kız böle fikir sahibesi oluyoz:D:D:eek::eek:

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
süper gerçekten bi tek allıkla tüm makyajı yap iyimiş valla ben işe gelirken çok üşeniyorum makyaj yapmaya

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar