Hamileyimmm :)

EmetliEmine

Daimi Üye
Tepki
325
Arkadaslar epeydir siteye giremiyordum internet paketim olmadigi icin. veeeeeee cokk sukur Hamileyim. Carsamba gunu ogrendim ve sizinle paylasmak istedim. Burdaki arkadaslarin bazilari bilir ne zorluklar cektim bu yolda,3 senedir tedavi,bos kalan ellerim.maddi olarak zorlanmalar insanlarin laflari daha neler neler. Ama cok sukur Allah nasip ederse 5 haftalik hamileymisim.En son artik rahim filmi cekindim. 4 ay felan gecti. Doktor asilama yapmaya karar verdi.Ignelerimi kullandim.

OP
E

EmetliEmine

Daimi Üye
Tepki
325
Fakat doktor tek yumurtanin gelistigini soyledi ve asilamayi iptal etti.tek yumurta var ve kalitesi istedigim gibi degil. bu ay bosa umitlendirmiyeyim dedi.sadece catlatma ignemi vurundum.Allahima sen hayirlisini ver dedim. isyan etmeden. Kuran hatimime basladim.Kendim yavas yavas okuyayim.dedimve normal hayatima devam ettim.Ama Coook sukur Veren Rabbim veriyor.Allahim herkese yasatsin bu mutlulugu. gerci hos hala inanasim gelmiyor. boslukta gibiyim. :)

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Gözün aydın canım...
Rabbimin kadınlara verdiği en büyük nimet anne olmak İnşallah sende sağ salim bu nimete sahip olursun.
Senin adına çok sevindim... Hep iyi haberlerini almak dileğiyle...

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Gözün Aydın çok sevindim senin adına..
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin:sevindirikasli:
Tüm isteyen bekleyenlere de yaşatsın Allahım senın bu sevincini inşallah..

C

ceylanım

Misafir
gozun aydın canım rabbim saglıkla kucagına almayı nasip eder inssallah

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Emine hikayeni az çok biliyorum.Bebek sahibi olmak için neler yaşadığını ne kadar üzüldüğünü ve hayalkırıklığına uğradığını da..
Ama Rabbim en sonunda o çok istediğin bebişi sana nasip etti şükürler olsunki.
Dilerim bundan sonrasında sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip eder Rabbim.
Herşey gönlünce olsun güzel arkadaşım.

figenabla

Yeni Üye
Tepki
24
oy oy oyyy bebek mi geliyor? :)
ne tatlı beladır onlar..ben iki tane büyüttüm..al birini vur öbürüne :)))
hadi Allah kazasız belasız kucağında da görmeyi nasip etsin inşallah :)

*caqla*

Aktif Üye
Tepki
168
GÖZUN AYDIN ABLACIM ALLAH ANALI BABALI BUYUTSUN RABBIM COCUK ISTEYEN HERKESE ANNE BABA OLMAYI NASİP EDER İNSALLAH COK SEVINDIM :ask::ask::ask::ask::ask::ask:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar