Hamileyim

Trend

Daimi Üye
Tepki
1.072
Kizlar aslinda Pazar günü adet görmem lazimdi hala bekliyordum, bu ögle tatilinde eczane den Idrar Testi aldim veeee Hamileyyyyyim.
Hem cok mutluyum hemde cok heycanlandim.:ates: bir kac gündür düsünüyordum acaba gercekten öyleyse ne yaparim, acaba hazirmiyim diye. Ama simdi o kadar mutluyum ki anlatamam. Esime telefonda söylemek istemedim, aksama söylicem. Ama nasil söylesem bilemiyorum. Siz nasil söylemistiniz esinize hamile oldugunuzu? Cok heycanliyim

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Ay demiştim sana bennnnnnnnnnnn. Çok sevindim canım ya

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım.

Son adet tarihin ne zamandı?

Bu arada ben sabah 5'te yapmıştım testimi:) Uyur uykusunda söyledim eşime çok sevinmişti; ama sen bir zarfa testini koyup verebilirsin. Üzerine de ben geldim yazarsın:bebecik:bebecik

rüzgar gülü

Daimi Üye
Tepki
10.147
-kop-kop ayyyy çok sevindim hadi hyırlısı bakalım.... darısı başımıza....

bence testi göster söylemeden önce..... güzel bir paket yapabilirsin, sana hediye aldım diye....

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.532
Tebrikler ooo hanımefendi bebişleri çoğalıyor maşallah biri ayağını sürttü ama kim acaba :) kolaylıkla al bebeğini kucağına inşallah tekrar tebrikler...

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
hayırlı olsun canım sanırım ilk bebeğin ne güzel
Allah tamamına erdirsin
bence akşam için güzel hazırlan eşin de merak etsin
testi atmadıysan onu paket yap ver hediye olarak -hmm

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
cok sevindiiim,,,cok guzel bi haber bu...
ALLAH tamamina erdirsin canim,,,-kop
ilk ikisinde supriz yapamadim cunku benden once ogrenmisti hamile oldugumu,,,ucuncude ise yanlizca mesaj cektim,,,gozun aydin diye o kadar,,,cunku kizgindim ona,,,-kizgin

G

guzelcem

Misafir
ALLAHIM hayırlı eli ayağı düzgün sağlıklı evlat versin canısı inan ben çok mutlu oldum, bebişimi kaybedeli 2buçuk hafta oldu düşmeseydi 2 aylık hamileydim şimdi ise bu acıyı yaşadığım için bebek konusunu kapatdım :(:bebecikhamile canlarımı duyunca çok seviniyorum :) YÜCE ALLAHIM hayırlı evlatlar versin.ilçemizin kaymakam beyin hanımı ile tanışdım bayramda benim düşükle ilgili haberi duyunca üzülmüş :( siz kadın hastalıklarında tahlil ve teslerden geçin 35 yaş üstü hamilelikler çok riskli olur, yada sizde sağlık sorununuz olabilir dedi sağolsun benimde az çok bilgim var, 10 aralıkdaki bebişimin patalojiden sonucu bekliyoruz sabırsızlıkla:mendil::mendil::mendil::mendil::mendil:

OP
Trend

Trend

Daimi Üye
Tepki
1.072
Cok Tesekür ederim Canlarim
Cok güzel bir Fikir, Acaba testi zarfin icine koyup postaylami göndersem. Ama iki gün bekliyemem ki catlarim
Cok heycanliyim, inanilmaz. Allahim, kucagima almayi da nasib eder insallah *Amin*

OP
Trend

Trend

Daimi Üye
Tepki
1.072
ALLAHIM hayırlı eli ayağı düzgün sağlıklı evlat versin canısı inan ben çok mutlu oldum, bebişimi kaybedeli 2buçuk hafta oldu düşmeseydi 2 aylık hamileydim şimdi ise bu acıyı yaşadığım için bebek konusunu kapatdım :(:bebecikhamile canlarımı duyunca çok seviniyorum :) YÜCE ALLAHIM hayırlı evlatlar versin.ilçemizin kaymakam beyin hanımı ile tanışdım bayramda benim düşükle ilgili haberi duyunca üzülmüş :( siz kadın hastalıklarında tahlil ve teslerden geçin 35 yaş üstü hamilelikler çok riskli olur, yada sizde sağlık sorununuz olabilir dedi sağolsun benimde az çok bilgim var, 10 aralıkdaki bebişimin patalojiden sonucu bekliyoruz sabırsızlıkla:mendil::mendil::mendil::mendil::mendil:

Canim benim, cok üzüldüm.:sim3:
Üzme kendini, herseyin hayirlisi, insallah en kisa zamanda yine hamis haberini aliriz canim. :teselli:

OP
Trend

Trend

Daimi Üye
Tepki
1.072
Ay demiştim sana bennnnnnnnnnnn. Çok sevindim canım ya

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım.

Son adet tarihin ne zamandı?

Bu arada ben sabah 5'te yapmıştım testimi:) Uyur uykusunda söyledim eşime çok sevinmişti; ama sen bir zarfa testini koyup verebilirsin. Üzerine de ben geldim yazarsın:bebecik:bebecik

Canim benim, cok sagol, amin.

Benim son adetimin ilk günü 21.10.2010 idi

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
kücük bir bebek esyasi alip aksama sofraya 3 tabak koyup birinin icini bu hediyeyi koyabilirisn-hmm
tebrik ederim bu arada hayirlisiyla kucagina al ins...

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Cok Tesekür ederim Canlarim
Cok güzel bir Fikir, Acaba testi zarfin icine koyup postaylami göndersem. Ama iki gün bekliyemem ki catlarim
Cok heycanliyim, inanilmaz. Allahim, kucagima almayi da nasib eder insallah *Amin*

Yok bence yatağa koy, ya da ilk nereye gidiyorsa evde eşin oraya :kayris: Kargo zor olur:)

Bu arada son adet tarihin ne zamandı canım?

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.532
Aklıma geldi olurmu bilmem de bebişin ağzından babasına mektup yaz mektubun sonunda söyle hem hatıra kalır...

gül gazeli

Daimi Üye
Tepki
1.321
tebrik ederim cici anne.allah eline kavuştursun inş.eşine şöle yapabilirsin siyah göz kalemiyle karnına baba beni öp yaz inş anlar:kahve:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar