Hamilelikte üstüne gören hanımlar

Tepki
20
Ben gördüm canım.Normal reglimden daha kısa sürdü benim ki ve daha azdı.Çok yoğun olmadı yani.Birde normal regl tarihimi 5 gün mü ne geçmişti hastalandığımda.Hamileyim diye düşünmeye başlamıştım.Hatta test bile yaptım dayanamayıp,negatif çıkmıştı.Zaten ertesi gün hastalandım.Değilmişim diye düşündüm.(2 haftalık hamileymişim oysa).Bir ay öyle geçti.Bir ay sonra hastalanmayı bekledim, yok.....7 haftalık hamile çıktım.Şok oldum o zaman.Doktor normal olduğunu söyledi.Bazı hamilelerde olurmuş.

OP
melekçik

melekçik

Yeni Üye
Tepki
9
hamile iken üzerine hamile olmak canım
teşekkürler arkadaşım yorumun için benim teyzemin kızıda üstüne gördü ama benimki gayet normaldi dedi yani hiç anlamadım her ayki regl gibi geldi dedi
şaşırmıştım
yorumlarınız için teşekkürler

U

Umut Gemisi

Misafir
Benim arkadaşım 4 ay boyunca normal adet olmuş ve hiç belirti yaşamamış.oğluna 4 aylık hamileyken öğrenmiş.bol bol ve normal 4 ay regl olduğunu söyledi.olabiliyor yani.

sufu*

Üye
Tepki
51
yaaa bendemi öyle oldum acep?uf bua y günüm 3gün geçti test yaptım negatif. sonra baktım gelmiyo kan tahlili yapıldı 9,41 çıktı.sağlık ocağındaki kadın gebe olmalısın bu sonuca göre ama regli olmuşsun dedi.verdiğim gün reglim söktü çünkü peşinden.düşük falan olmasın dedi.ödüm koptu doktorumu aradım hemen reglin bitince gel bi bakalım dedi.bugün 10:30da randevum var bakalım ne diyecek.keşke bendede öyle olsa.ultrasonla bakınca keseyi görse doktorum.çok heyecanlıyım.
gerçi gebe olduğumu sanmıyorum ama bakalım artık...

FUNDA

Daimi Üye
Tepki
302
bende üzerine regl oldum 3-4 gün gecikmiştim test yaptım negatif çıktı sonra regl oldum ama normalden azdı ve kısa sürdü meğer hamileymişim:)

Neşelikız

Aktif Üye
Tepki
156
ben her üç hamileliğimdede üstüne gördüm hemde iki ay ve hep iki aylıken öğrenirim hamile olduğumu:besiktebebek:
hemde tam görürüm öyle az falanda değil yani günü gününe

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Hamile iken üstüne görmek demek;Hamile olduğunuz halde adet olmak anlamına gelir.
Kadın düzenli olarak adet görür ancak hamiledir ve adetten kesilmemiştir,her kadında olmayabilir bu durum...
Bir arkadaşım 3 ay adet sonrası 3 buçuk aylık hamile olduğunu öğrendi.Şiddetli kasık ve bel ağrısı şikayeti üzerine doktora gittiğinde hamile olduğunu öğrendi.:hamis:

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
aslında tehlikeli bi durum isan farketmediği için hamile olduğunu yemesine içmesine dikkat etmez kendine dikkat etmek sakıncalı

başakk

Daimi Üye
Tepki
671
evet benim şimdi 5 aylık hamile bir arkadaşım var oda ikiefer adet görnüş.aşam midesi bulnmış rast gele test yapmış hamile doktora gitmiş kan testinde çıkmış.1.5 aylık hamilesin demiş....

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Ben yaşamadım hiç böyle bir şeyi; gerçi boş gebelik geçirdim ondan da olabilir. :eek:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar