Hamilelikte şiddetli agrı

AYSHE1990

Aktif Üye
Tepki
108
arkadaslar dün akşamdamdan beri vajinamda cok şiddetli agrı var eylülün son haftası dogmum var dr tlf kapalı ulaşamıyorum bu sabah dahada siddetlendi sürekli tuvalete cıkma ihtiyacı hissediyorum neden olur bilgsii olan yada aynı durumu yasamıs olan varmı?

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
dün geceden beri devam ediyorsa doktorunun telide kapalıysa neden hastaneye gitmedin?

office

Daimi Üye
Tepki
1.158
ağrıyı biraz tarif etseniz? mesela kasılma şeklind bir ağrı mı? kaç dakika da gelip gidiyor? bebek pozisyon değiştirdiği için ağrı olabilir, yaptığı baskı sonucu ağrı olabilir.. madem telefonu kapalı doktorunuzun, en yakın hastaneye gidip bir muayene olun. içiniz rahatlar :)

OP
AYSHE1990

AYSHE1990

Aktif Üye
Tepki
108
ağrıyı biraz tarif etseniz? mesela kasılma şeklind bir ağrı mı? kaç dakika da gelip gidiyor? bebek pozisyon değiştirdiği için ağrı olabilir, yaptığı baskı sonucu ağrı olabilir.. madem telefonu kapalı doktorunuzun, en yakın hastaneye gidip bir muayene olun. içiniz rahatlar :)[/QUOTE

ya nasıl tarif etsem deişik bi agrıesanki asagıya bişi düşiücek gibi hani regl oldugumuzda bazen olurya kasılma seklinde deil yarım saate gidicez hastaneye

incitanemtuana

Daimi Üye
Tepki
28.175
bencede geceden beri cekiyosaniz
ve doktorunuzun teli kapaliysa
mutlaka hastaneye gidin ihmal etmeyin
en azindan iciniz rahatlamis olur

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
tatlım sonuçtan haberdar edermisin beni.arkadaşların dediği gibi bebeğin şekil değiştirmesinden kaynaklanabilir ama çok şiddetli diyorsun.bebiş erken gelmesin.Mutlaka muayene ol.

OP
AYSHE1990

AYSHE1990

Aktif Üye
Tepki
108
tatlım sonuçtan haberdar edermisin beni.arkadaşların dediği gibi bebeğin şekil değiştirmesinden kaynaklanabilir ama çok şiddetli diyorsun.bebiş erken gelmesin.Mutlaka muayene ol.

canım benim hiç sorma taş düşürüdm felaket bi sancıydı şimdi iyim allaha şükür

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar