Hamilelikte Eşlerinizin size olan ilgisi nasil????

esmeryarim

Daimi Üye
Tepki
3.148
erkekler öyledir canım kafaya takıp canını sıkma sen hamileliğin tadını çıkar @beyza yilmaz

benim hamileliğim riskli olmasına rağmen aynen başında bi heyacan oldu sonra o heyecanda bitti yine düşük tehlikesine rağmen kalkıp kendi işimi kendim görüyordum erkeklerden bişey beklemek hata zaten :derdimcok:

sende eşinden fazlasını bekleyipte üzülme erkeklerin doğasında var kadınlar gibi ince düşünceye sahip değiller :tskler:

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Belki çalıştığımdan ve mide bulantılı bir 6 ay geçirmemden kaynaklı bilmiyorum ama eşim bana çok yardımcı olurdu.Evde olduğu zamanlarda çamaşırları bile o asardı.Kadın gibi bişeyler yapmasını beklemek yanlış tabi ama değerli olduğumu heran hissettirirdi.Hem bebeğim hem ben rahat edeyim diye akşamları bacaklarımı uzatır altına 2 yastık koyardı elleriyle beslerdi.Hatta en korktuğum kocaman göbeğimle beni beğenmezse diye endişelenmemdi ama o halimi bile bana okadar sevdirdiki kendimi güzel ve özel hissederdim.Rabbim nasip eder ikinci çocuğumuz olursa aynı şeyleri yaşayabilirmiyim bilmiyorum ama :acep: inşallah yaşarım

Şikayetçi olduğun durumları eşinle paylaş içine atıp büyütme.Mutlaka mantıklı bir açıklama yapacaktır yada davranışlarına dikkat edecektir.

OP
B

beyza yilmaz

Yeni Üye
Tepki
10
Yaa benim eşim hassas dusunen biri idi dusunceli ilgili sevgili yani cook hostu aşiktim bana olan ilgisile ama ilk3 aydan sonra degisti umursamaz oldu davranislari degisti asik oldugum adamdan eser yok simdi.. soyledigim zaman ben ne yaptim her zaman ki gibiyim duyor yaa hamilelikte cok hassaslastim zaten duygusal biriyimdir. Ama simdi daha hassasim daha kirilgan galiba ondan belki de dedigi gibi aynidir

OP
B

beyza yilmaz

Yeni Üye
Tepki
10
Ailesi sıkı dostlari hani bir sorunu olsa anlarim hata yaptiysam ozr dilerim diyorum sacmalama diyi

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar