Hamilelik belirtileri, acaba hamilemiyim?

AYSEN

Üye
Tepki
47
merhaba arkadaşlar adetim geçeli 7 gün oldu hayal kırıklığına uğramamak için test yapmıyorum ama çokda merak ediyorum 2 haftadır sanki adet görecekmişim gibi kasıklarımda ve göğüslerimde ağrı var sizce bu hamilelik belirtisimisir yaşayan arkadaşlar varsa bilgilendirirse sevinirim yarın test yapmyı düşünüyorum

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Konu içerik bakımından, "Gebelik Belirtileri" bölümüne taşınmıştır...

7 gün uzun bir süre bence.. Benimde göğüslerimde başlamıştı ağrım.. 1 gün geçti ve test yaptım çıkmıştı. Umarım hamilesindir..

Hakkında hayırlısı olsun :hhhhhh:

OP
A

AYSEN

Üye
Tepki
47
çok rteşekkür ederim inşallah hamileyimdir yarın test alıp bakacağım

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Test al bak canim, en azindan meragini giderirsin. Rabbim gönlünce versin insallah.

OP
A

AYSEN

Üye
Tepki
47
KIZLARR TEST YAPTIM POZİTİF ÇIKTI AMA ÇİZGİ BİRAZ SİLİK çıktı EMİN OLMAK İÇİNN PAZARTESİ HASTANEYE GİDECEĞİM -kop ÇOK SEVİNÇLİYİM ÇOK TEŞEKKÜRLER İYİ TEMENNİLERİNİZ İÇİN

serena

Aktif Üye
Tepki
162
KIZLARR TEST YAPTIM POZİTİF ÇIKTI AMA ÇİZGİ BİRAZ SİLİK çıktı EMİN OLMAK İÇİNN PAZARTESİ HASTANEYE GİDECEĞİM -kop ÇOK SEVİNÇLİYİM ÇOK TEŞEKKÜRLER İYİ TEMENNİLERİNİZ İÇİN

hayırlı olsun çok sevindim bende bu heyecanı yasamak için gün sayıyorum

eger ikinci çizgi silik çıktıysa büyük ihtimalle kesin var demektir sen kendini koru artık tekrar hayırlı olsun saglıkla huzurla hayırlarla al kucagına ins...:lilav:

G

guzelcem

Misafir
Canısı hayırlı olsun dilerim hamileliğin sağlıklı hayırlı geçsin İNŞAALLAH... bebişin daha çok yeni kendine ilk 3 ay dikkat et düşük tehlikesi ile karşılaşmaman için canısı ALLAH YARDIMCIN OLSUN..

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Kesin hamilesin canım. Benim de ikincisi silik çıkmıştı, bak kaçıncı aya geldik

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

foto_burcu

Aktif Üye
Tepki
137
Arkadaşlar dr. bana folic asit verdi acaba hamile kalırmıyım kolay.Bunu içince.O etkisi de var mı acaba

foto_burcu

Aktif Üye
Tepki
137
ya benimde çok halsizliğim var aşırı baş dönmem var adetimi ayın 17sinde olacam daha çok var ama gecen ay bir hafta geri atmıştı.ACaba hamilemiyim arkadaşlar???

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Ben de bu umutla bekledim hamilemiyim diye ama adet ağrılarımda vardı seninki gibi malesef adetim 1 hafta geçikmesine rağmen geldi... Hamile değilmişim...
Ama duyduğuma göre bazı kadınlar hamile olsa bile adet günleri yakınsa adet görüyorlarmış ne kadar doğru bilmiyorum ama hakkında hayırlısı olsun canım. Ben de test yapmıştım negatif çıkmıştı bu durum beni de çok üzmüştü.....
Anne olmak istiyorummmmm.....
Allahım sen isteyen herkese ver yarabbim. Hayırlı evlat olsun inşallah....

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
ya benimde çok halsizliğim var aşırı baş dönmem var adetimi ayın 17sinde olacam daha çok var ama gecen ay bir hafta geri atmıştı.ACaba hamilemiyim arkadaşlar???

inşaşllah canım hakkında hayırlısı olsun ben de de bu belirtiler vardı çok umutlanmıştım ama şimdi olmuyor diye ağlıyorum kahrımdan....

foto_burcu

Aktif Üye
Tepki
137
Arkadaşlar bende test yapacam daayın 18inde ay başı olacam.Yapsam test çıkmaz galiba.Evde duruyor 2 aydır.Ama var ya kasıkalrımda bir sancı var anlatamam size.Aybaşı olmadan önce hiç ağrımaz ,olurken ağrır.İlişki sırasında da çok ağrım oluyor ama sıcak su tutunca kasıklarıma geçiyor ağrısı hafifliyor.6ay oldu düşük yapalı.İlk bebeğimi 7 haftalıkken kaybetmiştim.Geçen ay 1 hafta geri atmıştı hamilemiyim acaba çok merak ediyorum

foto_burcu

Aktif Üye
Tepki
137
Bu arada ilkinde aşırı mide bulantım vardı şimdi hiç yok.Gerçi ben düşük yapana kadar bilmiyordum hamile olduğumu,Cahillik işte...Su bile içemiyordum mide bulantımdan ama anlayamadım hamile olduğumu.Oyüzden çok kızıyorum kendime...şimdide hiç bulantım yok ama başım çok dönüyor ve kasıklarımda çok sancı var geçmek bilmiyor.Hamileysem olur mu şimdiden bulantım.18inde belli olacak işte.Çok merak ediyorum

foto_burcu

Aktif Üye
Tepki
137
Üzülme canım daha yaşın çok genç .Hayırlısı neyse o olsun Hayırlı değilse hiç olmasın daha iyi

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Aysencim sen de bir gelişme var mı?
Tatilden sonra doktara gideceğim ben de kontrole...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar