Hamile olma ihtimalim varmıdır?

felisity

Daimi Üye
Tepki
1.778
hanımlar bi bakın lütfen, benim adet günüm normalde 3-5 gün düşer hiç gecikmez ama şimdi 5 gün gecikti hiç ilaç falanda kullanmadım yani geciktirecek bişey olmadı sanırım. tam adet günümde adet olacakmışım gibi sancılandım 1 gün boyunca karnım şişti ama olmadım sonrada hiç sancılanmadım adet belirtisi yok yani şimdi. oturup kalkarken kasıklarıma bişeyler batıyormuş gibi oluyor birde bir haftadır sürekli uyumak istiyorum. bugün merak ettim gittim test aldım ama bişey çıkmadı. test ne zaman yapılmalı şimdi bişey çıkmaması normalmi yardım edermisiniz lütfeennn.

melek_yüzlüm

Daimi Üye
Tepki
2.195
canım benim adet günüm 2 gün falan geçmişti test yaptım ve pozitif çıkmıştı.bazıları 1 hafta ya da 10 günde falan belli olur diyorlar ama bilemiyorum.uykunun gelmeside hamilelik belirtisi.hakkında hayırlısı olsun inşallah...

OP
felisity

felisity

Daimi Üye
Tepki
1.778
ne istediğimi kestiremiyorum artk valla hülya ablacım. olursa plansız olacak hiç planlamamıştık çünkü mayısı tayinimizi bekliyorduk hakkımızda hayırlısı olur inşallah. ama heyecandan ölmek üzereyim aynı zamanda yaaaa ah keşke hamile olsam. ikilemde kaldım yaaaaaaa:sok

melek_yüzlüm

Daimi Üye
Tepki
2.195
canım bildiğim kadarıyla tahlil de 10 15 gün olmadan çıkmıyor.ben eczanede satılan çubuklardan alıp test yaptım 2 gün geçmesine rağmen çıktı.sen bikaç gün sonra yine yap istersen

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519
ne istediğimi kestiremiyorum artk valla hülya ablacım. olursa plansız olacak hiç planlamamıştık çünkü mayısı tayinimizi bekliyorduk hakkımızda hayırlısı olur inşallah. ama heyecandan ölmek üzereyim aynı zamanda yaaaa ah keşke hamile olsam. ikilemde kaldım yaaaaaaa:sok

tahlil için beklenemene gerek yoktur ,yarın yaptırabilirsin
felicim bebeklerin çoğu dünyaya böyle süpriz yaparak gelirler:cokkomik:
inş. senin içinde güzel bir süpriz olur

OP
felisity

felisity

Daimi Üye
Tepki
1.778
öyle yapıcam melek yüzlüm bende eczaneden aldım yaptım çıkmadı bakalım birkaç gün geçsin adet olmazsam zaten hemen kan tahlilide yaptırırım.

bu kasıkta batma gibi hisler normalmi peki hamilelikte olan bişeymi bu

melek_yüzlüm

Daimi Üye
Tepki
2.195
bende öyle kasıkta batma falan olmamıştı.hiçbir belirti yoktu ben sadece adetim geciktiği için test yaptm.:huhuu:

incitanemtuana

Daimi Üye
Tepki
28.175
hakkinda hayirlisi olsun insaALLAH canim
benim tuanamda adetime 2hafta vardi daha test yaptigimda ve pozitif cikmisti
sudede ise adetim 1-2gün gecikmisti testimi yaptim yine pozitif cikti
gerci herkezde bir olmuyomus ama emin olmak icin idrar testi yaptir doktorunda canim

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
Canım benim kan testi hemen sonuç verir adet gününü dahi beklemene bile gerek olmaz.. Hatta doktorlar ilişkiden bir hafta sonrasında beta hcg değerlerinin yükseldiğini söylerler.. İstersen yarın bir kan testi yaptır hemen öğrenebilirsin..

office

Daimi Üye
Tepki
1.158
aslında 5 gün geçtiği halde yine de idrar testinde çıkmadıysa hamile olmama ihtimaliniz yüksek. mevsim değişikliği veya yaşanan stres bile adet gecikmesine neden olmuş olabilir. hakkınızda hayırlısı olsun..

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar