Hamarat hatunlar

Teyzos

Sitenin Hikaye Yazarı
Moderatör
Tepki
5.771
Hz. Alinin bir sözü var iyi damat kazanılmış bir erkek evlattır kötü damat kaybedilmiş bir kız çocuğu ve ben evladımı kaybetme aşamasındayım ben beceremedim rabbim ıslah etsin

OP
Sol yanım

Sol yanım

Artık herkes gibisin
Tepki
1.035
Günaydın
Makineye çamaşır atılacak
Oyuncaklar toplanacak
Mutfak toplanacak
Akşama yemek yapılacak

Ev Kedisi

Daimi Üye
Tepki
1.224
Hz. Alinin bir sözü var iyi damat kazanılmış bir erkek evlattır kötü damat kaybedilmiş bir kız çocuğu ve ben evladımı kaybetme aşamasındayım ben beceremedim rabbim ıslah etsin
Kızınız evliliğinde mutlu mu?
Kocasını seviyor mu?

Bence mutlu görünse bile yalandan rol yapıyordur. Çekip kurtarmaya bakın inşallah

mügü

Moderatör
Moderatör
Tepki
8.454
bu gün yapılan işler merdivenler silindi
komşuyla siliyoruz kalvaltı yapıldı
çamaşır toplandı banyo havluları makinaya atıldı
bir kısmı sonra kızımla taziyeye gidildi gelindi yemek yedik
havlular serildi kalan havlular yıkanıyor

mügü

Moderatör
Moderatör
Tepki
8.454
bu gün yapılacak işler şu an bir el çamaşır yıkanıyor
misafir nevresimleri yıkanacak ve yatak dolabı silinecek
eger koca bana makinaları çekerse altları silinecek
bulaşık makinası ve çamaşır makinası

OP
Sol yanım

Sol yanım

Artık herkes gibisin
Tepki
1.035
Oturma odası toplanacak
Kuruyan çamaşırlar toplanıp katlanacak
Makineye çamaşır atılıp asılacak
Ocak ve fırın silinecek
Mutfak toplanacak
Bulaşıklar yıkanacak
Tezgah silinecek
Akşama yemek yapılacak

Teyzos

Sitenin Hikaye Yazarı
Moderatör
Tepki
5.771
kızlar bırakın allah aşkına planlı programlı yaşamayı o yapılacak bu yapılacak da ne yahu gelişine yaşayın hayatı ve gününüzü ben son 2 yıldır yaşadıklarımdan öğrendim ki ne kadar hesap yaparsan yap hesapta olanı değil nasipte olanı yaşıyorsun ;)

mügü

Moderatör
Moderatör
Tepki
8.454
kızlar bırakın allah aşkına planlı programlı yaşamayı o yapılacak bu yapılacak da ne yahu gelişine yaşayın hayatı ve gününüzü ben son 2 yıldır yaşadıklarımdan öğrendim ki ne kadar hesap yaparsan yap hesapta olanı değil nasipte olanı yaşıyorsun ;)
çok doğru vallah ama buraya yazınca insanın iş yapası geliyor
:):);)

OP
Sol yanım

Sol yanım

Artık herkes gibisin
Tepki
1.035
Başka türlü yapamıyorum abla evde Bulaşıklar çamaşırlar birikiyor yemek pişmiyor eşim eve aç gelip yemek ve bulaşık görünce mutsuz oluyor
Bende erteleme hastalığı var yazmazsam yapmıyorum Buraya yazınca burdakilere karşı ve aileme karşı sorumlu hissediyorum ve yapıyorum

Ev Kedisi

Daimi Üye
Tepki
1.224
Ben hiç program yapmam iş yapasım da gelmiyor ama mecbur olunca bir yerden girişiyorum..
Sabahtan beri yemek yapmam lazım deyip duruyorum ama araya 100 tane şey girdi. Neyseki demin kızkardeşim aradı. Bana geliyormuş. "Gel de yemek yapmama yardım edersin" dedim :)

OP
Sol yanım

Sol yanım

Artık herkes gibisin
Tepki
1.035
Ben hiç program yapmam iş yapasım da gelmiyor ama mecbur olunca bir yerden girişiyorum..
Sabahtan beri yemek yapmam lazım deyip duruyorum ama araya 100 tane şey girdi. Neyseki demin kızkardeşim aradı. Bana geliyormuş. "Gel de yemek yapmama yardım edersin" dedim :)
Ne güzel yardım edeceğini bildiğin kişiler var bense tekim hiç kimse yardımıma gelmez hasta olurum gelip kapımı açmazlar
Ben iki yıldır evde iş planı yapıyorum fazla yüklenmiyırum tabi çünkü bu ev benim ve işleri gelip başkası yapmayacak
Eşim sabahtan akşama 11 12 saat çalışıyor bir sıcak yemeği temiz evi hakediyor
Evim çöp ev gibiydi 2 yıl öncesinde boşanmanın eşiğinden döndük
Depresyon hastalık
Ama hastada olsam artık en azından Odamıza özen gösteriyorum

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar