Hala yasami hissediyor musunuz?

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
Daha yeni kalktim yatagimdan ve kendimi cok dinc hissediorum;ama yasamda mutlu olmayi unuttum...Bilmiyorum en son ne zaman kücük bir seyden mutlu oldugu mu?belki gecen yaz belki sadece dün...ama artik hissetmiorum mutlulugu...doya doya tadina varamiyorum...bir kere unutumusum ya yeniden bulamiyorum...

Aci cekmeyi unutmadim ;ama artik onu da hissetmiorum...Hissedemiorum...O kadar cok cekmisimki sanirim artik sallamiorum...Herkes öle diil mi?herkes aci cekmiormu?

Ama artik bn hissetmiorum...Ne mutlulugu ne sevgiyi...Ne aciyi ne nefreti...Hayatimda amacim kalmadi...basarili bir ogrenci olmak..hih gülerim ancak buna...ya da ileride meslek sahibi olmak...bunlar mi olmali yasama amacimiz... ne kadar sacma... Ne kadar hissiz...

Sanirim yasamdaki tek amacim yeniden hissetmeyi ogrenmek...Belkide artik ogrenmeme gerek kalmaz böle mutlu olurum...ani yasarim...ne surekli mutlu ne sürekli mutsuz...sadece o an neyse o...

Peki ya siz hala yasami hissediyormusunuz?

ALINTIDIR

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Hissediyorum; ama hergün aynı şeyleri yapmakta çok sıkıcı. İş, ev arasında tıkılıp kalmakta çok sıkıcı.

Gerçi şöyle birşey var, yaşam şartları ağırlaştıkça yaşamdan da o kadar soğuyoruz. Eskisi gibi en ufak birşey bizi mutlu etmiyor. Doyumsuzluk hat safhada ve giderek daha ağır olacak :eek:

yoruldum71

Daimi Üye
Tepki
3.368
Hissediyorum ama hergün yine aynı güne uyanmak sıkıcı

farklı yaşamak isterdim her anımı:dertli:

Hissediyorum; ama hergün aynı şeyleri yapmakta çok sıkıcı. İş, ev arasında tıkılıp kalmakta çok sıkıcı.

Gerçi şöyle birşey var, yaşam şartları ağırlaştıkça yaşamdan da o kadar soğuyoruz. Eskisi gibi en ufak birşey bizi mutlu etmiyor. Doyumsuzluk hat safhada ve giderek daha ağır olacak :eek:

haklısınız arkadaşlar katılıyorum sizlere hep aynı işler aynı yatıyor aynı kalkıyorsun
yaşam güzel bu güzelliklere bir şey dahi olsa ya
mesela yatarken iyi geceler hayatım ve kalkınca günaydın canım diyen bir eş
hep uyanırken asık suratlı çatık kaşlı yataktan kalkan bi koca
günaydın demeyen
ama olsun diyen ve yanağıma iki öpüçük konduran oğluşlarım yeter bana

suzan_78

Daimi Üye
Tepki
721
hayat güzel elbet ama benim yaşadığım bu monoton ve sıkıcı hayatım sürdüğü müddetçe hissedemiyorum etrafımdaki güzellikleri hiç bir şey beni mutlu kılmıyor her gün aynı şeylere gözümü açmak evin işi çocuklar haliyle üç tane afacanla uğraşmak ve geriye bir moloz yığını gibi çökmüş bir kadın olarak kendimi aynada görüyorum daha ne olsun doya doya yaşa işte yaşamak buysa eğer

..tebessum..

Daimi Üye
Tepki
2.391
ilknurun dediği gibi eskiden düşünüp bunalıma girerdim nereye kadar gider bu hayat diye halada an geliyor herşeyden soğuyorum :( ama yinede yeri geldiğinde neşemi kaybetmiyorum ardıma atıp hayatın tadını çıkarabiliyorum..

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar