Güzel Memleketim ESKİŞEHİR...

Debby

Daimi Üye
Tepki
1.045
Eskişehir için boşuna öğrenci şehri dememişlerdir :hihi: Heryer öğrenci öyle değilmi

Evet canım heryer öğrenci :) İyi yönleri de var kötü yönleri de bu durumun... Çok güzeldir Eskişehir im... Havası suyu insanları bambaşkadır... Her bir mahallenin ayrı ayrı güzelliği var. Ve gelişmekte olan bir şehir. Sürekli yenilikler yapılıyor çevre güzelleştirilip zenginleştiriliyor. Bundan 1 yıl öncesiyle şuan bile çok fark var arasında. İnsanın gerçekten huzur bulabiliceği ortamları var.

Teşekkürler tobe m bu konuyu açtığın için...

ebrulii

Daimi Üye
Tepki
3.710
canm hiç yolum düşmedi görmeyi çok isterim görenler çok meddediyor görmek nasip olur inşallah teşekkürler paylaşım için

OP
T

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Evet canım heryer öğrenci :) İyi yönleri de var kötü yönleri de bu durumun... Çok güzeldir Eskişehir im... Havası suyu insanları bambaşkadır... Her bir mahallenin ayrı ayrı güzelliği var. Ve gelişmekte olan bir şehir. Sürekli yenilikler yapılıyor çevre güzelleştirilip zenginleştiriliyor. Bundan 1 yıl öncesiyle şuan bile çok fark var arasında. İnsanın gerçekten huzur bulabiliceği ortamları var.

Teşekkürler tobe m bu konuyu açtığın için...

Ne demek canım hayırlı uğurlu olsun....:vecihi:

OP
T

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Aaa.. Bu konuyu ilk defa görüyorum.Kendi memleketimden sonra yaşamak isteyeceğim ilk yerlerden birisi.Bana küçük,güzel,yaşanılabilir biryer olacak.Eskişehirdede tüm bu özellikler var.

Demek sen Eskişehirlisin canım.Eskişehiri çok beğeniyorum.Yıllar önce gelmiştim.Daha nişanlı bile değildim.Şimdi de kimbilir nekadar güzeldir. :durbun:

Türkiyemin her köşesi altın değerindedir benim için... Ama memleketim bir başkadır. Tabi herkese göre kendi memleketiii:foto:
Daha önce gelmişsin yine gelirsin şekercim beklerim burada çok arkadaşın olurr...
Madesam
Debby
Tobe
Daha var mı bilmiyorum biz yeteriz sana:)

pamukelf

Daimi Üye
Tepki
620
doğduğum büyüdüğüm üniversiteye kadar okuduğum güzel şehir çok seviyorum Eskişehiri. Safkan bir Eskişehirli olarak gurur duyuyorum şehrimden....

M

madesam

Misafir
ay ben bu konuyu neden görmemişim yaaa...:))) canlarım gelin hepiniz misafir ederiz biz sizi :)

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
Harika bir şehir inşallah nasip olur bir gün görmeyi isterim
teşekkürler tobecim paylaştığın için sayende gezmiş kadar olduk

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar