Gurbette Olan Hanımefendiler Kulubü..

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Ayy o agustosu beklemek temmuz ortasında valızı hazırlamaya baslamak heyecanı varya ahhh ah.

Bırde agustos sonu var donme zorunlulugu ama donmek ıstememe:gitme:

Off huzunlendım brehhh:aglayan:

gurbetkusu

Daimi Üye
Tepki
1.309
bende sevdiklerimi cookkkk ozledim...havasini suyunu topragini bayragimizi denizi herseyini saymakla bitmezki,izmir kemeraltinda gezmeyi:)ah ahhh dertlendim simdi ben icim bi hos oldu yaaa:aglayan:

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
bende sevdiklerimi cookkkk ozledim...havasini suyunu topragini bayragimizi denizi herseyini saymakla bitmezki,izmir kemeraltinda gezmeyi:)ah ahhh dertlendim simdi ben icim bi hos oldu yaaa:aglayan:

3F4570403F436417.JPG

kemeralti_pier.jpg

[DM]video/x7f13h_leblebici-hany-izmir-zuccaciye-cary_lifestyle[/DM]

Canım benim ya keşke sormasaydım,dertlen diye değil sana jest yapim diye sormuştum

bak sana İzmiri getirdim:sarilma::sarilma:

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Fındıgım dertlendırmek olur mu.

Aksıne bu ozlemı bırılerıyle paylasmak oyle ıyı gelıyor kı ınsana.

Emınım ozlemın kederı sarsada gurbettekı arkadaslarımızı hatırlamıs olman ve dertlesmelerıne zemın hazırlaman da bı o kadar sevındırmısdır...:eek:

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Sizin kadar uzak değilim ama ben de gurbetteyim kzılar,10 saat uzaktayım memleketime

gerçekten zor,kimse yok,bi başına,çok zor:gitme:

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Fındıgım dertlendırmek olur mu.

Aksıne bu ozlemı bırılerıyle paylasmak oyle ıyı gelıyor kı ınsana.

Emınım ozlemın kederı sarsada gurbettekı arkadaslarımızı hatırlamıs olman ve dertlesmelerıne zemın hazırlaman da bı o kadar sevındırmısdır...:eek:

Üzmeyi hiç istemem canım,umarm arkadaşlar da öyle düşünüyodur:uzgun:

gurbetkusu

Daimi Üye
Tepki
1.309
canimsin sen benim findikimmm..:eek:senin kalbini ben bilmezmiyim bitanemmmmm jestin icin ayrica cokkkk tsklerrrrr izmiri azicikta olsun gordumya cok hosuma gitti..vatanimizinn kiymetini bilmeliyiz...insanimiz sicak kanli birbambaska 25 yildir hollandadayimm asla ve aslaaa hangi ulkelere gitmis olsam bile TURKIYEMIN hicbirseyini degismem:bayrak:

gurbetkusu

Daimi Üye
Tepki
1.309
insallahh canim gun sayiyoruzz temmuzun 12sinde egerki ALLAHTAN birsey cikmaz ise nasipse geliyoruzz..ayrica kedijim icimden gecenleri hepsini dile getirmis bir ustteki mesajinda onada tsk ediyorum..aynen katiliyorum cok iyi oldu..biz gurbetcileri hatirlaman dertlesmemize zemin hazirlaman okadar iyi olduki iyiki varsiniz canlarimmmm:iloveyou:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar