Günün Yakışıklısı

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.643
Bir an düşündüm acaba çiçeğimizi çikolatamızı alıp gitmişmiydik kapısına diye ama öyle bir bilgi yok :hihi: En çok Kıvanç ve çakma makaracın Joseph Morgan uğraştırdıydı be :nazo: Kız sen kime el atsan evlendi farkında mısın :kahkaha:

Gerçek hayattada öyle kimi tanıdıysam şuan evli
Bi ben bekarım :ne:

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515
Gerçek hayattada öyle kimi tanıdıysam şuan evli
Bi ben bekarım :ne:

Ne sinir bozucu :gulsemmi: böyle bir film yok muydu ya kızın mı çocuğun mu ne ayrıldığı evleniyordu. Böyle bir fragman görmüştüm sanki başroldeki de kısmeti açılsın diye aşıkmış gibi davranıp bir süre sonra bundan ayrılıyordu falan

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.643
Ne sinir bozucu :gulsemmi: böyle bir film yok muydu ya kızın mı çocuğun mu ne ayrıldığı evleniyordu. Böyle bir fragman görmüştüm sanki başroldeki de kısmeti açılsın diye aşıkmış gibi davranıp bir süre sonra bundan ayrılıyordu falan

höö diyesim geldi bian beynim error verdi bacım :D
Okadarmı acınacak haldeymişim ben gı filmi bile olmuş

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.643
1.JPG

Günün Yakışıklısı --> Mert Fırat.

Şahabettin Mert Fırat, ya da bilinen adıyla Mert Fırat, Türk tiyatro, sinema ve dizi film oyuncusu, senarist.
Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezundur. Mert Fırat Çerkes ve Arap kökenlidir.
Doğum tarihi: 10 Ocak 1981 (37 yaşında), Ankara

3.jpg

4.jpg

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515
Ben pek sevmem ama Erkenci Kuş dizisi vasıtasıyla şu sıralar adından söz ettiren Can Yaman'ı da bir "Günün Yakışıklısı" seçelim bakalım

CAN YAMAN KİMDİR?

Can Yaman, 8 Kasım 1989 tarihinde İstanbul'un Suadiye semtinde dünyaya gelmiştir. Aslen Yugoslav kökenlidir. Ailenin tek çocuğudur. İstanbul Yeditepe Üniversitesi Hukuk Bölümünden mezun olan Can Yaman avukatlık yaparken, hobi olsun diye oyunculuk dersleri almıştır. Can Yaman ilk olarak kamera karşısına 2014 yılında Gönül İşleri dizisi ile geçti. Sinem Kobal ile rol aldığı dizide beğenilen oyuncu Can Yaman bu dizinin final yapması ile yeni projeleri kabul etmeye başladı. 2015 yılında yayınlanan İnadına Aşk dizisinde ilk kez başrol olan Can Yaman televizyon dünyasında dikkat çekmeyi başardı.

Can Yaman TRT ekranlarında 2016 yılında ekrana gelen Hangimiz Sevmedik dizinde Altan Erkekli, Gül Onat, Cengiz Bozkurt ile birlikte rol aldı. Dizide Tarık karakterini canlandıran Can Yaman sonrasında ise 2017 yılında Dolunay isimli dizide rol aldı. Şimdilerde Star TV ekranlarında yayınlanan Erkenci Kuş dizisinde son derece maceracı bir ruha sahip, şehir hayatınından uzak, doğa ile iç içe olmayı seven sportmen bir genç olan Can Divit karekterine hayat veren Can Yaman 1.83 metre boyunda, 70 kilo ve Akrep burcudur.

Can Yaman’ın rol aldığı diziler ve filmler:

2018 – Erkenci Kuş (Can Divit) (TV Dizisi)
2017 – Dolunay (Ferit) (TV Dizisi)
2016 – Hangimiz Sevmedk (Tarık) (TV Dizisi)
2015 – İnadına Aşk (Yalın Aras) (TV Dizisi)
2014 – Gönül İşleri (Bedri) (TV Dizisi)
Alıntı

5b7e63f2ae784911dc5c8bdb.jpg
7
59edd728c9de3d0af0b532ee.gif

erkenci-kus-can-kimdir-can-yaman-kimdir-yasi-boyu-ve-sevgilisi_41531856530.jpg

Dnolta3UUAA14r8.jpg

Anam iyi ki @bitter_im yok kesin nk kap çikolatanı çiçeğini istemeye gidiyoz der başıma yine iş açardı :krizz::krizz::krizz:

Miu

I'm a nice girl. JUST dont push the bitch button!
Tepki
54.300
Ben pek sevmem ama Erkenci Kuş dizisi vasıtasıyla şu sıralar adından söz ettiren Can Yaman'ı da bir "Günün Yakışıklısı" seçelim bakalım

CAN YAMAN KİMDİR?

Can Yaman, 8 Kasım 1989 tarihinde İstanbul'un Suadiye semtinde dünyaya gelmiştir. Aslen Yugoslav kökenlidir. Ailenin tek çocuğudur. İstanbul Yeditepe Üniversitesi Hukuk Bölümünden mezun olan Can Yaman avukatlık yaparken, hobi olsun diye oyunculuk dersleri almıştır. Can Yaman ilk olarak kamera karşısına 2014 yılında Gönül İşleri dizisi ile geçti. Sinem Kobal ile rol aldığı dizide beğenilen oyuncu Can Yaman bu dizinin final yapması ile yeni projeleri kabul etmeye başladı. 2015 yılında yayınlanan İnadına Aşk dizisinde ilk kez başrol olan Can Yaman televizyon dünyasında dikkat çekmeyi başardı.

Can Yaman TRT ekranlarında 2016 yılında ekrana gelen Hangimiz Sevmedik dizinde Altan Erkekli, Gül Onat, Cengiz Bozkurt ile birlikte rol aldı. Dizide Tarık karakterini canlandıran Can Yaman sonrasında ise 2017 yılında Dolunay isimli dizide rol aldı. Şimdilerde Star TV ekranlarında yayınlanan Erkenci Kuş dizisinde son derece maceracı bir ruha sahip, şehir hayatınından uzak, doğa ile iç içe olmayı seven sportmen bir genç olan Can Divit karekterine hayat veren Can Yaman 1.83 metre boyunda, 70 kilo ve Akrep burcudur.

Can Yaman’ın rol aldığı diziler ve filmler:

2018 – Erkenci Kuş (Can Divit) (TV Dizisi)
2017 – Dolunay (Ferit) (TV Dizisi)
2016 – Hangimiz Sevmedk (Tarık) (TV Dizisi)
2015 – İnadına Aşk (Yalın Aras) (TV Dizisi)
2014 – Gönül İşleri (Bedri) (TV Dizisi)
Alıntı

Ekli dosyayı görüntüle 240977 Ekli dosyayı görüntüle 24098
Ekli dosyayı görüntüle 24099

Ekli dosyayı görüntüle 24096

Anam iyi ki @bitter_im yok kesin nk kap çikolatanı çiçeğini istemeye gidiyoz der başıma yine iş açardı :krizz::krizz::krizz:

günün yakışıklısı mııııııııııııı:eek:

yoooooooooo dostum yoooooooooo

miu'nun gönlünün yahuşuklusu olmalı cancım yamancım

la tipe baaaaak

Rabbim sen konuyu biliyorsun amiiin :hımm:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar