Günün Erkek Kombini.

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515
Sorma Aslı hepisinin altı kavak üstü şişhane (bu söz böylemiydi ya :hihi:) bir adam gibi takım elbisesini çekmiş karizmatik abi yok aralarında göz zevkim yerle bir :hihh:

nk83

Admin
Tepki
83.515
mensdenimshirt2.jpg

Jean Gömlek Kombinleri

nk83

Admin
Tepki
83.515
İçindeki gömleği çok beğendim :kareligömlekdelisiolannksmilisi: :durbun:genel olarak beğendim sadece arka cebindeki telefonluğu sevmedim :findikim: verdiği poz da çok hoş :foto:

nk83

Admin
Tepki
83.515

Ay dayanamayacağım şimdi yoruma tikkat :ko Aşk Sancısı sözüm sana değil bu kendisini şık zanneden dibidiye tutmayın beni

O yerini benimseyememiş diken üstünde gibi duran gözlük ne gözü körolmayasıca kulağına bile oturmamış resmen bir arkadaşa bakıp çıkıcam gibi duruyor:mad: Elindeki dumanlı zamazingoya hiçbirşey demiyorum :protesto: Gömleği de hiç beğenmedim yamalı yamalı gördükçe fıtık olurum :sinirli: Pantolonun rengi zaten baştan kaybediyor dereyi görmeden paçaları da sıvamış iyice tüy dikmiş :nazo: Ayakkabıları da beğenmedim bir tek saati ne hikmetse güzel gibi ama kurtarır mı? Kurtarmaz :interest:

nk83

Admin
Tepki
83.515
Yalan mı? Yalansa yalan de :gul: şu tipe bak bir de o halde havuz başında oturuyor söylemeyeyim diyecektim belki fark edilmez ama dil bu kemiği yok dayanamıyor Halbuki oğlan ne hava ile vermiştir o pozu pıslattım 2dk gerçekten yanlış ellere düştü ne edeyim :tskler:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar