Günün Dekorasyonu

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
2-mozek.png

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
Cam önü dekorasyonu harika aynen çok rahattır :gulsemmi:

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
Pembeleri görünce aklıma Banu Alkan geldi :tskler: benlik değil ama hoş dekorasyon

nk83

Admin
Tepki
83.518
Bak şimdi nk'nin odayı görür görmez pimpirikli aklından geçen lüzumsuz şeylere bak :D aşağıdakiler resmi gördüğüm an birkaç saniye içinde aklımdan geçenler...

"Aaaa evimizin herşeyindeki mobilyalar :huhuu:daaa ben orada yatamam ya uyurken o tepemdeki dvd yada kitaplar üstüme düşerse bunun depremi var o su var busu var :( ama o alttaki çekmece güzel fikirmiş deee orada da örümcek olmaz mı ya zaten sehpayıda yatağın önüne sokuşturmuşlar kel alaka yani :( odaya da çiçek konmuş konmaz karbondioksit salar o...parkelerde eski modelmiş"

Kısacası ohaaa yerleşemedim odaya :gul:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
Bak şimdi nk'nin odayı görür görmez pimpirikli aklından geçen lüzumsuz şeylere bak :D aşağıdakiler resmi gördüğüm an birkaç saniye içimde aklımdan geçenler...

"Aaaa evimizin herşeyindeki mobilyalar :huhuu:daaa ben orada yatamam ya uyurken o tepemdeki dvd yada kitaplar üstüme düşerse bunun depremi var o su var busu var :( ama o alttaki çekmece güzel fikirmiş deee orada da örümcek olmaz mı ya zaten sehpayıda yatağın önüne sokuşturmuşlar kel alaka yani :( odaya da çiçek konmuş konmaz karbondioksit salar o...parkelerde eski modelmiş"

Kısacası ohaaa yerleşemedim odaya :gul:

:ne::ne: aheey nk'me bişiler oliyi ambolans

nk83

Admin
Tepki
83.518
Bunlar gözümün önünden bir film şeridi gibi geçti bitteeer çok aniydi :ko

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar