Günden Güne Büyüyor ve Büyüyoruz!!!

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Kimine göre bir forum,bana göre bir aile...
Kimi geliyor dertlerimizi anlatıyoruz,birbirimizle paylaşıyor..
Kimi geliyor seviniyor,mutlu oluyor,birbirimizle paylaşıyor..Mutluluğumuz bine katlanıyor..
Kimi geliyor bilgi,deneyimlerini yazıyor ve bizlerle paylaşıyor..
Evet arkadaşlar 1.000 üyemiz ile hanımefendi.com siz sevenlerimizle,siz değerli arkadaşlarımla günden güne büyemeye devam ediyoruz..
1.000 ci üyemiz muslu arkadaşımızda aramıza hoşgelmiş,sefalar getirmiş...İnşallah 50.000 kullanıcısı ile daha aktif bir sitede,kalıcı paylaşımlarda,güzel dostluklar kurmak dileklerimle..
Emeği geçen sevgili Adminimize bu siteyi kurarak bizleri bu noktada birleşmememize vesile olduğu için teşekkürler ediyorum..
Paylaşımlarında hiç çekinmeden,aile,eş,çoluk çocuk demeden günlerini burada konu ekleyerek,mesaj yazarak vaktinin çoğunu burada geçiren siz değerli arkadaşlarıma,dostlarıma,kardeşlerime sonsuz teşekkürler ediyorum..
Sevgilerimle:cicek:
61nt1.gif

gülbin

Daimi Üye
Tepki
2.180
burada gerçekten kendimi buldum..harika bir yer ..bütün sıkıntılarımı paylaşabiliyorum ve mutlu olabiliyorum... çok güzel yazmışsın teşekkürler şahmaran
ayrıca muslu arkadaşımıza da hoşgeldin diyorum...
HER ZAMAN VE DAHA ÇOK UZUN SENELER BİRLİKTE OLMAYI DİLİYORUM...:)

niha55

Daimi Üye
Tepki
1.156
Bir çerçevin içinde tıpkı bir çatı altında gibiyiz.Kimi zaman abla,kimi zaman anne, kimi zaman kardeş dost oluyoruz.

Sevinçlerimizi,dertlerimizi,sorunlarımızı hep birlikte çözüyoruz.Kimin derdi varsa tek bir yürek olup onunla beraber paylaşıyoruz.

Biz kocaman bir aileyiz.Ufacık bir ekran içine neler sığdırmıyoruzki.

Bu ekranımız hiç kapanmasın ve biz daha çok şeyler sığdırıp paylaşalım hep birlikte.

Hepinizi tüm hanımefendi.com üyelerini saygıyla ve sonsuz sevgiyle öpüyorum.

:cicek::cicek::cicek::cicek::cicek:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
burada gerçekten kendimi buldum..harika bir yer ..bütün sıkıntılarımı paylaşabiliyorum ve mutlu olabiliyorum... çok güzel yazmışsın teşekkürler şahmaran
ayrıca muslu arkadaşımıza da hoşgeldin diyorum...
HER ZAMAN VE DAHA ÇOK UZUN SENELER BİRLİKTE OLMAYI DİLİYORUM...:)

Bir çerçevin içinde tıpkı bir çatı altında gibiyiz.Kimi zaman abla,kimi zaman anne, kimi zaman kardeş dost oluyoruz.

Sevinçlerimizi,dertlerimizi,sorunlarımızı hep birlikte çözüyoruz.Kimin derdi varsa tek bir yürek olup onunla beraber paylaşıyoruz.

Biz kocaman bir aileyiz.Ufacık bir ekran içine neler sığdırmıyoruzki.

Bu ekranımız hiç kapanmasın ve biz daha çok şeyler sığdırıp paylaşalım hep birlikte.

Hepinizi tüm hanımefendi.com üyelerini saygıyla ve sonsuz sevgiyle öpüyorum.

:cicek::cicek::cicek::cicek::cicek:

:aglayan:Bu kadarmıyız yani şimdi..bu mutluluğuma ortak olan sadece 2 arkadaşım mı?yani:aglayan:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsada dostluğumuz, aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz!

bütün arkadaşlarımı çok seviyorum, iyiki üye olmuşum diyorum...
İYİKİ VARSINIZ KIZLARRRRR:)

İşte budur,teşekkür ederim şekerim,birtanem..
zorlada olsa mesaj yazdırıyorum arkadaşlarıma halime bakarmısınız yaa:gelbenimle:

Rüya

Daimi Üye
Tepki
1.128
Kimine göre bir forum,bana göre bir aile...
burda sevinçlerimizi,üzüntülerimizi paylaşıyoruz
iyiki adminimiz böyle bir site kurmuş
ben hanimefendi üyesi olarak
dahada büyüyecek sitemiz güngeçtikçe
daha güzel şeyler paylaşacağımıza inanıyorum
iyiki varsınız sizleri çok seviyorum
vede şahmaran'a böyle güzel bir konu açtığı için teşekkür ediyorum...

bu güller hepinize hanımlar
:rose::rose: :rose::rose: :rose::rose:

yeşil

Daimi Üye
Tepki
903
bana göre bir aile oluştu burda benım burda okadar sevgili arkadaşlarım olduki helede niha ablacım nerıman abla serra abla tatlım palmıye sayamadım bir sürü insanlarla dost oldum gerçek dosluğu burda gordum insana verılen deyerı burda gordum dertleşmeyi burda paylaştık çünkü insan her sıkıntısın kendı yakınlarına anlatınca insana olumu yaklaşmıyor burda bi nebzı olsada insan rahatlıyor nedım aslında sayacak cok şey var (ben ilk önce admıne tşk edıyorum bizi burda topladığı için sonrada diyer yöneticilere )

Admin

Admin
Admin
Tepki
2.444
Yağmur olmadan çiçek büyür mü? Sizler yağmur tanelerisiniz. Hanimefendi.com sitesi ise bir çiçek. Siz değerli kullanıcılarımız olmasa buranın ne önemi, ne güzelliği olur ki?

Bende bu siteyi 2. kez kurmam için beni ikna eden, site ile açıkçası benden daha çok ilgilenen değerli yönetici arkadaşım Şahmaran başta olmak üzere, tüm moderatörlerimize ve tüm kullanıcılarımıza teşekkürü borç bilirim.

Hiçbir zaman Hanimefendi.com sitesi için kullanıcı fazlalığı önemli olmadı benim için. Önemli olan kaliteli, özgün bir aile oluşturmaktı. Bunu da başarmış gibi görünüyoruz. :)

munise

Daimi Üye
Tepki
365
Ben bu sitede dertlerimi,sorunlarımı unutuyorum, güzel dostluklar ve arkadaşlıkların olduğu birbirinden değerli hanımefendilerin arasında çok ama çok mutluyum.
Sayın admin'imize,
Şahmaran'a ve moderatörlerimize emekleri için binlerce teşekkürler.

Neriman

Daimi Üye
Tepki
267
sahmaranim o kadar güzel ifade etmissin ki o güzel sözlerin üzerine daha ne söylenir bitanem saol.emegi gecen ve bizi burada birlestiren herkese sonsuz tesekkürlerimi iletirim.hos ve saglicakla kalin.

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
SALLANIRSADA YIKILMAZ TAHTIMIZ !!!! BİZ BURDAYIZ SİZ NERDESİNİZ ?
-alkis-alkis-alkis-alkis
süperiz süpeeeeeeeeeeeeerrrrrr -alkis-alkis

çok seviyorum hepnizi :ask::ask:-hmm-hmm:hhhhhh::hhhhhh:
:eek::eek::eek::eek::

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar