Gülünç sözler...

_emos_

Daimi Üye
Tepki
5.513
:zonk:
* Eskiden Pazar Kahvaltılarım gibiydin en sevdiğimdin.. Şimdi Pazartesi Sabahlarım gibisin en nefret ettiğim...

*Ben papatya evresini geçeli çok oldu.
Gelmeyeceğini anladığımdan beri , saçlarımı yoluyorum.
Sevmiyor işte ! Sevmiyor diye...:zonk:

* Mahşeribekliyorum. Söyleyecek çok sözüm var orda. Sen sıratta yürürken
ayağına ben takılacağım ve düşeceksin susmalarımın ortasına. Yanacaksın
yalanların kadar. İhanetin kadar acı çekeceksin. Sakın sorma bu yüreğe
ne kadar acım dokunmuş olabilir ki diye. Sen anlamazsın. Sadece bekle diyorum. Susuşlarımın ardında bir CEHENNEM saklıyorum!
*

* ''Pinokyo gibi tahtadan insana dönüşme şansına nail olmadı kimileri.. Hep ODUN kaldı..!''Geppetto Değilim Her Odunu Adam Edeyim!!

*Tabii canımmmm "Bekle! Dönerim sana." En son anneme inanmıştım, "Gel dövmiycem" dediğinde bana.:1:

*Külkedisi ne yapsın, onu sadece ayakkabı numarasından tanıyan bir salağı...:deli:

* Taştan Bir plak olsam.. Zeki Müren çalsam.. Bozulsam.. Aynı yerde takılsam.. Hep tekrarlasam..
''ELBET BIRGÜN BULUŞACAĞIZ'' !!!:dertli:

* ben senin "devletin" olsam ,sen benim "memurum" ! sırtını bana dayasan :)

Eileithhyia

Daimi Üye
Tepki
523
''Pinokyo gibi tahtadan insana dönüşme şansına nail olmadı kimileri.. Hep ODUN kaldı..!''Geppetto Değilim Her Odunu Adam Edeyim!!

Hepsi çok güzel; ama en çok bunu beğendim:)

nüve

Üye
Tepki
63
*Ben papatya evresini geçeli çok oldu.
Gelmeyeceğini anladığımdan beri , saçlarımı yoluyorum.
Sevmiyor işte ! Sevmiyor diye...

:kayris::kayris::kayris:

OP
_emos_

_emos_

Daimi Üye
Tepki
5.513
*Şubat ayı 29 çekince ne olur? Mart ayı fıtık olur

*Adam doktora derki bende unutkanlık başladı. Doktor sorar nezamandan beri ? Adam doktora der ki ney ne zamandan beri :))

*‎:>Gecen gün ayakkabıcıya gittim sıkıyosa alma dedi bende korktum aldım:p:*:D

*Dış güzelliğe önem vermeyin.Elektrik süpürgesine bakın içinde kirliliğe ramen hala çekici=)

*AkLımDa izLéNMé RéKorLaRı Kıran ték SaHNé ''SéNi uyurKéN izLéMéK'

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
:zonk:

* ''Pinokyo gibi tahtadan insana dönüşme şansına nail olmadı kimileri.. Hep ODUN kaldı..!''Geppetto Değilim Her Odunu Adam Edeyim!!

*Külkedisi ne yapsın, onu sadece ayakkabı numarasından tanıyan bir salağı...:deli:

Bunlar güzelmiş külkedili sözü biliyordum her seferinde gülümsetir beni :)

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
*Adam doktora derki bende unutkanlık başladı. Doktor sorar nezamandan beri ? Adam doktora der ki ney ne zamandan beri :))

*Dış güzelliğe önem vermeyin.Elektrik süpürgesine bakın içinde kirliliğe ramen hala çekici=)

qooqLe; ben herŞeyi biliorum, ~faceboók; ben herkesi taniorum, _internet; ben oLmasam bi hçsiNiz, *eLektirk; konuşMayın bakıyım =DD

O kadar yalnızım ki çamaşır makinesine gidip ''akşama bir programın var mı?'' diye soruyorum. Kısa programda takılıyoruz :D,

Bunlarda güzelmiş :hihi:

OP
_emos_

_emos_

Daimi Üye
Tepki
5.513
Bazen geriye dönüp bakıyorum, boynum çıtlıyor falan, rahatlıyorum. Güzel oluyor yani. :)

Bomboş dolmuşa tek kişi biniyorum adamın sorduğu soruya bak. Tek kişimi abi yok 4 kişi al arka koltuğu kapatacam :))

Dedeye Sormuşlar: Dede Küresel Isınma Hakkında Ne Düşünüyon.Dede Demişki Valla Evlat Sobanın Yerini Hiç Bişe Tutmuyor :)

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
Bazen geriye dönüp bakıyorum, boynum çıtlıyor falan, rahatlıyorum. Güzel oluyor yani. :)

Bomboş dolmuşa tek kişi biniyorum adamın sorduğu soruya bak. Tek kişimi abi yok 4 kişi al arka koltuğu kapatacam :))

Dedeye Sormuşlar: Dede Küresel Isınma Hakkında Ne Düşünüyon.Dede Demişki Valla Evlat Sobanın Yerini Hiç Bişe Tutmuyor :)

dede doğru söylemiş sobanın yerini bişey tutmuyo..çok eski günler aklıma geldi..

gülsemin

Daimi Üye
Tepki
1.282
Atı alan Üsküdar'ı geçti. Biz takibe devam ediyoruz merkez.Tamam!...

Kedi ulaşamadığı ciğere mundar der. Ondan sonra "Konuşan kedi" olarak meşhur olur.

Yerin kulağı var benim de kulağım var. Ben yer miyim? Hayır yemem...

Avrupa'dan gelen soğuk hava dalgası, ülkemizi etkisi altına aldı.. Yok abi, Avrupa bizi sevmiyor işte, kabul edelim artık!..

İstediğinizi söyleyin emniyettesiniz" dediler, söyledik, EMNİYET'teyiz...

Kim demiş kırmızı ışıkta geçilmez diye? rahmetli geçerdi.

:1::1::1::1::1::1::1::1::1:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar