Duyuruyu Kapat
Hanimefendi: kadınlara özel bir şekilde sağlık, giyim, beslenme, diyet ve benzeri kısaca her konuda destek veriyor. Türkiye'de tek kaynak olma yolunda hızla ilerleyen Hanimefendi.com, üyeler dışında ziyaretçilere açık yapısıyla da paylaşım mantığının hakkını vermeye çalışıyor. Siz de bunun bir parçası olmak istiyorsanız, hemen ücretsiz kayıt olabilir ve aramıza katılabilirsiniz. Sensiz bir kişi eksiğiz... :)
Duyuruyu Kapat
Instagram 180T
Facebook 10K
Twitter 138T

Gülizar (Kanal D)

Konu, 'Eski Sezon Yerli Diziler' kısmında nk83 tarafından paylaşıldı.

1. nk83

nk83 Admin + Sitenin Hikaye Yazarı

tfyghujk.jpg

Gülizar (Kanal D)

Hikaye ve Künye

Gülizar (25) İzmir’in fakir bir mahallesinde, annesinin onu emanet ettiği Suzan’la (40) birlikte yaşamaktadır, müzik onun için çok önemlidir ve en büyük hayali bir gün iyi bir şarkıcı olmaktır.

Suzan, Şerif’in işlettiği pavyonda çalışmaktadır ancak Şerif’in gözü Gülizar’dadır. Suzan’dan Gülizar’ı pavyona getirmesini ister. Gülizar’ın bir diğer derdi ise kendisiyle evlenmek isteyen yaşı geçkin Bahri Bey’dir. Gülizar, başındaki bu dertlerden kurtulmak isterken hayatı tahmin edemeyeceği şekilde değişir. Öz babası süt-peynir fabrikaları sahibi zengin iş adamı Mehmet Rıfat ölüm döşeğindedir, kendisini görmek istemekte ve artık onların çiftliğinde yaşamasını vasiyet etmektedir. Çiftliğin kâhyası ve Gülizar’ın varlığını yıllardır bilen kâhya Veysel’in oğlu Murat, Gülizar çiftliğe geldiği andan itibaren ona vurulur ancak ortada bir sorun vardır; kendisi Mehmet Rıfat’ın kızı Mine ile nişanlıdır. Gülizar çiftlikte hayallerine ulaşmaya çabalarken hem geçmişteki hem yeni edindiği düşmanlarla mücadele edecek, bir yandan da Murat’a duyduğu aşkla sarsılacaktır.

Yapım: O3 Medya

Yapımcı: Onur Güvenatam

Yönetmen: Çağan Irmak

Proje Tasarım: Çağan Irmak

Senaryo: Çağan Irmak ve Scripta Yazı Grubu

Müzik: Çiğdem Erken

Oyuncular: Farah Zeynep Abdullah (Gülizar), Ömer Berk Cankat (Murat), Ebru Cündübeyoğlu (Suzan), Şerif Sezer (Hayriye), Berkay Ateş (Fettah), Zuhal Gencer (Candan), Sevtap Özaltun (Mine), Berk Erçer (Tuğrul), Osman Alkaş (Veysel), Mahperi Mertoğlu (Şerif Abla), Ayşe Tunaboylu (Zemzem), Goncagül Sunar (Nazan), Gonca Cilasun (Muazzez), Emre Taşkıran (Teksoy), Pelin Abay (Fatoş), Sinem Yener (Perihan), Feriha Eyüboğlu (Şükriye), Baran Can Eraslan (Fuat)

Ev Kedisi bunu beğendi.
  2. Ev Kedisi

Ev Kedisi Daimi Üye

İlk bölümü çok iyiydi. İkinci bölümü fena değildi. Farah Zeynep çok iyi bir oyuncu. Gözümden yaş getirdi babasının mezarını ziyaret ettiğinde onunla konuşması sahnesi...

3. Ev Kedisi

Ev Kedisi Daimi Üye

Bugün Gülizar var. İşleri halledeyim de oturayım izleyeyim keyifle...

4. Konu Sahibi
    Konu Sahibi
    nk83

Bugün izleyeceğim başka bir şey yok bende izlerim büyük ihtimalle
    Önceki bölümleri çok bağlamamıştı beni bakalım yeni bölüm nasıl fragmanı da görmedim hiç

Ev Kedisi bunu beğendi.
  5. Ev Kedisi

Ev Kedisi Daimi Üye

Aynen bişey yok Fazilet Hanım falan ıyy..
    O ses Türkiye ye baktım bir ara Benjamin finale kalacakmı diye bekledim, o da en son çıktı.
    Gülizar'ı yarım yamalak izlemiş oldum.
    Kız çok iştahlı yemek yiyor. Sabah aklıma takılmış ben de maydonozlu omlet yaptın

nk83 bunu beğendi.
  6. Konu Sahibi
    Konu Sahibi
    nk83

O Ses Türkiye de beni biraz sıkmaya başladı zaten elemeler başlayınca genelde izlemeyi bırakıyorum. Takımları oluşturma kısmı daha eğlenceli oluyor :D

Bende bilgisayara bakarken izledim ama bu bölüm daha çok hoşuma gitti. Yavaş yavaş oturuyor herhalde

Afiyet olsun. Önünde otlu omlet dururken çocuğun sahanda yumurtasına ekmek banıp durdu ya bende orada sevmediğim yumurtaya özendim :)

Ev Kedisi bunu beğendi.
  7. Ev Kedisi

Ev Kedisi Daimi Üye

Bu diziden sana çok gif çıkar (hikayelerde kullanmalık) Gülizar-Murat-Mine
    Fettah olayı var bi de..