Guerlain Idylle Eau de Toilette

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Guerlain Idylle bana göre hayatımda kullandığım en güzel kokulu parfüm:) Çiçek kokusunu zaten çok severim; ama bu parfüm ilk sıkıldığı andan itibaren teninizle harika bir bütünlük yaratıyor ve de kokusunun kalıcılığı da cabası.

attachment.php

Şimdi de Eau de Toilette çıktı. Idylle Eau de Toilette’in formülünde kullanılan gül notası Thierry Wasser ve onun manevi babası Jean-Paul Guerlain tarafından yaratılmış özel bir simya, özel bir karışım...

IDYLLE eau de Toilette, IDYLLE Eau de Parfum’den farklı olarak daha fazla çiçek buketi içermekte. Elbette gül, inci çiçeği, beyaz leylak, şakayık ve frezya dokunuşları, ve çok saf yasemin...

Bu sanat eseri, şıklığı ortaya çıkarılmışcasına daha coşkun, portakal çiçeği ve frezya bakımından daha yoğun, ama ayrıca daha yeşil, daha yüce ve daha taze. Yosunlu uyum, ylang-ylangla tamamlanırken cilt misk notalarıyla sarılıyor.

Ambalajında ise şişenin altın yansımaları ilkinden daha parlak.

Arina

Ekli dosyalar

• guerlain-idylle-eau-de-toilette_22092010114144.jpg
    guerlain-idylle-eau-de-toilette_22092010114144.jpg
    33,6 KB · Görüntüleme: 43
OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Rica ederim canım. Bence beğenirsin, benim favori parfümüm.Benim için klasik olabilecek bir parfüm :kokos:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Evet canım

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
KIzlar dün bu parfümü denedim :kokos: Normalde bende Guerlain Idylle EDP var. Bu EDT süper ötesi bir parfüm olmuş, mis gibi kokuyor ve EDT olmasına rağmen çok kalıcı. Fiyatı 291 TL

Ben bu parfümü kesinlikle alacağım. Parfümünü buldum sonunda -kop

duru_su

Aktif Üye
Tepki
198
KIzlar dün bu parfümü denedim :kokos: Normalde bende Guerlain Idylle EDP var. Bu EDT süper ötesi bir parfüm olmuş, mis gibi kokuyor ve EDT olmasına rağmen çok kalıcı. Fiyatı 291 TL

Ben bu parfümü kesinlikle alacağım. Parfümünü buldum sonunda -kop
muradına erdin biliyorum şimdi sıra hangi parfümde şekerim:kptmya::kptmya:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Ya valla ben bu parfümü alıcam yine :kptmya::kptmya:

Kardeşim Hollanda'ya gidecek önümüzdeki ay, ona söyledim; ama o da annemlere attı topu :kptmya: Bakalım kim alırsa :kptmya: Bu arada senin dediğin Alien'da vardı Sevil'de; ama kadın yapışık olunca hiç bakmadan çıktım :hulya: Bakalım bu hafta bakıcam başka yerlere:lululu:

duru_su

Aktif Üye
Tepki
198
Ya valla ben bu parfümü alıcam yine :kptmya::kptmya:

Kardeşim Hollanda'ya gidecek önümüzdeki ay, ona söyledim; ama o da annemlere attı topu :kptmya: Bakalım kim alırsa :kptmya: Bu arada senin dediğin Alien'da vardı Sevil'de; ama kadın yapışık olunca hiç bakmadan çıktım :hulya: Bakalım bu hafta bakıcam başka yerlere:lululu:
ayyy hiç sevmem öyle tipleri ya.rahat bırakmıyolar adamı.aslında laf sokmak lazımda yapamıyoruz napalım:)tekin acardada vardır bakarsın birgün cnm dediğin gibi.

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Douglas'a bakıcam canım. Orası rahat, karışan eden, yapışan yok :kptmya:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar