Google Arama Motoruna Nikinizi Yazın,İlk Çıkan Resmi Siteye Ekleyin :)

füreyya

Daimi Üye
Tepki
2.323
sekerpare.jpg

:1: :1:

sakın avatara şekerpare resmi koyayım deme. çünkü görüntüsü çok daha etkili oluyor,
bizi bitirirsin aman diyim :D

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
sıladayım a teşekkürlerimi iletiyorum.
bayanlar sıladayım a bana örüp göndermiş olduğu atkı_ bere takımından dolayı çok ama çok teşekkür ediyorum. resmini çekip bir ara siteye atarım inşAllah.

Hülya cığım hayatım renk seçimin şahane , tabiiki çok beğendim ellerin dert görmesin Allah razı olsun bitanem .

sağlığım hakkında merak edenler varsa Diyarbakır da 5. ameliyatı yapacaklar. takılan plastik kemiğin birkısmı çıkarılıp yerine hiçbişey takılmadan kasıktan alınan deri ile kapatacaklar.2 yıl sonra tekrar bi kemik takma oprsy yapacaklar . meşeggatli birsürece girecem . ameliyat için malzeme şipariş etti hastane bende şuan doktordan izinli eve geldim tahmini 1 hafta içinde hastaneye dönerim. şimdilik söyleyeceklerim bukadar . kendinize iyi baklın .

Benim nikimi yazınca kendimle ilgili açılan konular çıktı ilkide buydu:eek:ys::eek:ys::eek:ys::eek:ys::eek:ys:

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.527
Görsellere bakacaktın keten helvam bu çıktı profil yarışmasından bir görüntü

Sıladayım
images

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Ben görsellere bakmadım ama yine benle alakalı çıkmış ama ben değişik ne çıkar diye baktım ama ilkinde Sıladayımla ilgili çıkıyor ben dışında ne var bakim bende:eek:ky:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar