Gönderilmeyen Aşk/Nermin Bezmen

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Gönderilmeyen Aşk

Nermin Bezmen'den aşka âşık, küllerinden aşkla yeniden doğan kadınların romanı Canım benim, zaman bize kendisinden ne kadarını bahşedecek, bilmiyorum, bilmiyoruz.

Ama çok iyi bildiğim bir şey var: Ne kadar sürecekse bu zaman, seni edebileceğim kadar mutlu edeceğim, senin hayatımdaki soluğunu çekebildiğim kadar içime çekip, sesini, tenini, dokunuşlarını, öpüşlerimizi, sevişmelerimizi sana ait ne varsa, her şeyi, son ânına kadar, ezberleyerek, zihnimin yanı sıra kâlbime, ruhuma ve tenime nakşederek, senin hakkını vererek yaşayacağım.

Bir kadın ne zaman sevgilinin ardından tuttuğu yasın bittiğine karar verir? Ne zaman kendini aşkın kollarına bir kez daha teslim eder? Yeniden tutkunun kanatlarıyla uçmak, vâr olmak için Yazar Hakkında: Minyatür ustası, özgün baskı sanatçısı, restoratör ve yazar Nermin Bezmen, aynı zamanda atölyesinde yetişkinlere ve çocuklara 25 yıldır resim dersi vermektedir.

TRT'de canlı yayın sunuculuğu, çeşitli dergilerde köşe yazarlığı, dizi röportajlar, panel-organizasyon-yönetimi ve halkla ilişkiler ve yoga eğitmenliği de yapan Nermin Bezmen roman yazmaya 1991 yılında başladı. Daha çok uzun süren araştırmalardan sonra yazdığı tarihi romanlarıyla tanınan Nermin Bezmen, roman ve öykülerindeki karakter analizleri, gerçekçi anlatımı ve ustalıklı kurgusuyla kısa sürede kendisine azımsanmayacak bir hayran kitlesi kazandırdı ve kitapları aylarca çok-satarlar listelerinde kaldı.

FDA8ECCF732136DF.jpg

ALINTIDIR...

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Nermin Bezmen'i çok beğenirim.

Ben halen okumaktayım Kurt&Seyt Shura kitabını. Yıl oldu sanırım:gul: O bana ben ona bakıyorum:cicikadin:

Artık yaz da geldi hiç okuyamam. :verelini:

OP
kedijik

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Ask romanlarını bende cok severım.Ozellıkle uyumadan once:ask:

Arişim yazın ben daha cok okurum balkon sefalarında plajda yolculukda.Sende okumada mı tatıle gırıyo yazın:kedim:

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
valla bu kis geldigimde bir sürü kitap almistim okuyamiyorum.:ask:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar