Göğüsleri Büyütmek İçin Femagis Krem

nerissa

Daimi Üye
Tepki
326

kızlar gecenlerde bu kremı aldım baya bı arastırdım
bu kremin içinde östörojen hormonu kesinlikle yok.içinde tayland'da bulunan bir bitki yer alıyor adı da Pueraria Mirifica extract ( Guao Krua).yani tamamen doğal,göğüs büyütücü etkisi yeni kanıtlanmış bir bitki.

gecenlerde gıttım aldım dayanamadım
simdi bunu kullanmaya baslayalı 3 gun oluyor duzenlı bır sekılde.sabah aksam kullanıyorum.bu bitki ozu uygulandıgı bolgedekı kan dolasımını arttırıyor.

2 ıle 4 hafta sonra sonuc fark edıyormus.sızlerıde bu konuda bılgılendırecegım

umarım ıse yarar.....

içindekiler
  • aqua
  • pueraria mirifica extract
  • soyabean protein
  • kigelia africana extract
  • polysorbate
  • 20 cetyl alcohol
  • acrylates/c10 30
  • alkyl acrylate crosspolymer
  • sodium hydroxide
  • vitamin e
  • allantoin sea weed
  • methylparaben
  • propylparaben
  • parfum

OP
nerissa

nerissa

Daimi Üye
Tepki
326
valla baskcım ben kullanmaya basladım umarım bı faydasını gorurum.ınsallah sende gorursun canım

yeşil

Daimi Üye
Tepki
903
cnm bende istiyorum büyütmek ama güvenemiyorum sen kullan eyer faydasını görürsen mutlaka bize yaz burdan

ZERENCİK

Daimi Üye
Tepki
676
valla kızlar ben şu haplardan kullandım bı faydasını gormedım bunu bılmıyorum ama faydasını gorursunuz inş

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Keşke sonuçlarını da yazsaymışsın canım.

R

Rosie

Misafir
benimde göğüslerim küçük ama ben seviyorum koca memeli olup ne yapacaksınız ya bıngıl bıngıl bi oraya bir buraya :zonk: hem sarkma olayı çok daha az.Göğüslerimden memnunum ben küçük ve şekilliler :eek:ky: hem bazı erkekler küçük göğüsleri daha çekici buluyorlar vücut uzun ve ince oldugu zaman

N

NilayG

Misafir
hmm unutma ama sonuçları söyle yanlış anlaşılmasın benimkiler küçük değil sadece bilgim olsun diye yani yoksa benimkiler gayet normal yani evet :ayk::acep:-rgulu-rgulu

melek_yüzlüm

Daimi Üye
Tepki
2.195
benimde göğüslerim küçük ama ben seviyorum koca memeli olup ne yapacaksınız ya bıngıl bıngıl bi oraya bir buraya :zonk: hem sarkma olayı çok daha az.Göğüslerimden memnunum ben küçük ve şekilliler :eek:ky: hem bazı erkekler küçük göğüsleri daha çekici buluyorlar vücut uzun ve ince oldugu zaman

canım küçük göğüs sarkınca daha kötü oluyo.benim göğüslerim küçüktü doğum ve emzirme derken sarktı.aslında daha büyük duruyo ama ben eski halini tercih ederim tabii.ehh birazda büyük olsa fena olmazdı ama elden ne gelir:dertli::dertli:

R

Rosie

Misafir
ama büyük göğüsün sarkmasından çok daha iyidir bence :lilav: şu an çocuk doğurmayacagım için sıkıntım yok:cokkomik:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar