Göğüslere Dolgunluk Vermek ve Büyütmek İçin Mersin Yagını Mutlaka Kullanın

OP
fosforlu
Tepki
26
umarım ıse yarar ..canım benım kuru ınsana yaradıgına gore sanırım baskalarındada etkılı olur...ınsallah baska 1sey uygularsan ıse yararsa bana bılgı verırmısın ..tesekkurler:huhuu::acep:

mryy

Yeni Üye
Tepki
0
ya benım goguslerım cok kucuk acık seyler gıymeye utanıyorum resmen avucuma bıle sıgmıyo. 70 dolgusuz bedene dolmuyo bıle. gecen hafta sıyah uzum cekırdegı tozu ıle mersın yagı aldım sabah aksam sıyah uzum cekırdegı tozunu bı tatlı kasıgıyla yıyıyorum mersın yagıylada aksamları falan sureklı masaj yapıyorum ınsallah faydasını gorurumm sızın onerebılecegınız bıseyler varsa lutfen soyleyıın :mendil:

htc_

Daimi Üye
Tepki
986
mersin yağını nerden bulcaz peki? Bide rezene çayının hazırlarımı olması gerekiyor? yoksa has rezene mi bulmak lazım

-Gizem-

Daimi Üye
Tepki
561
Bu dertten muzdarip bir arkadaşım var. Çok takıyor kafasına. Haber vereyim bir denesin bakalım. Umarım işe yarar. Teşekkürler :utan:

serenay

Yeni Üye
Tepki
17
Bi yan etkisi falan yok bunun değilmi? İlk kez duyuyorum böyle birşey. Mersin yağıyla masaj mı yapıyorsunuz?

steril_mikrop

Aktif Üye
Tepki
138
benimde çok küçükler. :uzgun: duyduğum herşeyi deniyorum ama etkili bir sonuç alamıyorum. mersin yağı nasıl canım ? birde kullanmayı bırakınca etkisi geçiyor mu ?

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Baslamıştım ama tekrar başlayacağım dolgunlaştırmıstı hissediyordum..
Ara vermiştim ama yine aklıma geldi insana iyi hissettiriyor:acep:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar