Göğüslere Dolgunluk Vermek ve Büyütmek İçin Mersin Yagını Mutlaka Kullanın

H

Hera

Misafir
Canım Benim ÖzeL Mesajla ne işe yaradığını Yaptığın açıklama için çok teşekkürederim dolgulu Sütyen kullanan arkadaşlarım var küçük olmasından muzdarip okadar çok bayan var ki sanırım onlarında işlerine yarabilir belki denemelerinde fayda var göğüs önemli bir uzuv kadın da büyük olsa bir dert küçük olsa bir dert Ortası olmalı Çok şükür ben şanslı olan tarafım bununla ilgili :kayris: Allahıma Şükür

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Vay ... İlk defa duyuyorum.Bu konuda araştırmalarım yok.Normal göğüs ölçülerine sahip olanlar arasındayım ama göğüsleri küçük olan ve bundan şikayetçi bir arkadaşım var.Ona mutlaka söylemeliyim.

Teşekkürler fosforlu :panter:

OP
fosforlu
Tepki
26
merhabalar..ben 2aydır 5 tarıf bırden uyguluyorum ...fakat mersın yagı ıle masaja baslayali 16 gun oldu ...bende ınanamıyorum ama goguslerımde dolgunluk ve buyume var ust kısımlardan baslıyo etkıye ... sabah aksam mıktar onemlı degıl masaj uygulanır ..sılınmez ve yıkanmaz goguste kalması gerekıyor 3.4 saat beklemesı lazım en az... aksam yamekten sonra rezene cayı mutlaka ıcın tadı kotu ama sonucu guzel ...tek basına tarıf yetersız olabılır yada etkıyı gec gosterebılır..bazılarında ıse aılede kucuk gocusler genetıkse .. cok fazla buyume olmaz ..en fazla 3 santım....

aleyna

Aktif Üye
Tepki
222
aslında benimde ihtiyacım var ama ben okadar sabırlı oldugumu sanmıyorum uyguladıgım hemen etki edecek bende:kahkaha:

naz79

Daimi Üye
Tepki
2.225
şu gögüsleri küçültmek için bir yağ yokmu yav:kahkaha::kahkaha::kahkaha::kahkaha:bilgiler için sağolcanım

aleyna

Aktif Üye
Tepki
222
ne güzel işte bizde büyütmeye calısıyoz allah kimisine kücük kimisine büyük vermiş herkes normal olsaydı olmazmıydı:kahkaha::kahkaha::kahkaha:

naz79

Daimi Üye
Tepki
2.225
ne güzel işte bizde büyütmeye calısıyoz allah kimisine kücük kimisine büyük vermiş herkes normal olsaydı olmazmıydı:kahkaha::kahkaha::kahkaha:

ben büyük gögüsü sevmiyorum birşey giyinmeye utanıyorum valla keşke benimkiside küçük olsaydı çok isterdim valla

naz79

Daimi Üye
Tepki
2.225
valla ben 85 benden bazende 90 takıyorum utanıyorum yaaaaaaaa :eek:ys::eek:ys::eek:ys::eek:ys::eek:ys::eek:ys::eek:ys::eek:ys::eek:ys::eek:ys:

aleyna

Aktif Üye
Tepki
222
hmmm bende 80 giyiyorum sıkıyo ama göğüslerim büyük oldugu için degil :eek:ys:

OP
fosforlu
Tepki
26
goguslerı buyutmek ıcın masaj yolu ıle uygulanır.. canım sayfamda acıklamaya ve kullanım seklıne acıklama lar yazmıstım ama galıba eksık cıkmıs :huhuu::huhuu::huhuu:

OP
fosforlu
Tepki
26
evet canımcım ..goguslerı buyutmek ıcın kullanılıyor ... ben corekotu yagını tavsıye etmıyorum cunku cılt rahatsızlıgı oluyor ...tercıh mersın yagı :huhuu::huhuu::huhuu::lilav::sirin:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar